Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(Stichija @ 2014 11 18, 16:03)
* pageriau 22 metus, dabar uztat visai sugriuvau  doh.gif

** Ne tik pusle, bet ir viduriais  lotuliukas.gif , kai tik panikos ataka - taip iskart nors sysiok i batus ir paleidzia vidurius  doh.gif


* oho koks stazas raminamuju gerimo blink.gif

** Man jau trys savaites kaip viduriai paleisti, dar taip gyvenime nera buve biggrin.gif doh.gif
Papildyta:
Luka 77 kaip tu? 4u.gif

Maja 23, ar jau namuciuos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 18, 20:45)
22 metus xanax blink.gif bet juos tebegeriat?


Tai gal nepastoviai gėrė g.gif

Papildyta:
QUOTE(yesboss @ 2014 11 18, 20:45)
2
Beja mane nuo AD dažniau i tualeta varo ir troškina, tai įtariu, kad truputį varo lauk skysčius jie...
Man irgi jaučiasi jėgų trūkumas...geriu AD jau 4 sav, kažin ar tai normalu? Ir dar vis ta savijauta banguoja doh.gif



man tai sausa burna ne AD, o nerimo požymis. Ir jokių raumenų trūkčiojimų man nebuvo, kai pradėjau gerti AD. Tiesa, gėriau/ geriu verysad.gif kitus AD..

Pradėjau juos gerti, kai labai stiprios PA užpuolė ir pagerėjimą pajaučiau po kelių dienų. Jokių kitų šalutinių poveikų nejaučiau. Deja, nerimo, net ir daugiau nei metus AD geriant, išguiti nepavyko. Tiesa, tas nerimas pasireiškia sausa burna, nenustygimu vietoje sėdint doh.gif . Jie pavojingi nėra, bet vis tiek atima gyvenimo džiaugsmą ir baisiai diskomfortabilūs. Gal nutraukti man tuos AD g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 18, 21:40)
Tai gal nepastoviai gėrė  g.gif

Papildyta:
man tai sausa burna ne AD, o nerimo požymis. Ir jokių raumenų trūkčiojimų man nebuvo, kai pradėjau gerti AD. Tiesa, gėriau/ geriu  verysad.gif kitus AD..

Pradėjau juos gerti, kai labai stiprios PA užpuolė ir pagerėjimą pajaučiau po kelių dienų. Jokių kitų šalutinių poveikų nejaučiau. Deja, nerimo, net ir daugiau nei metus AD geriant, išguiti nepavyko. Tiesa, tas nerimas pasireiškia sausa burna, nenustygimu vietoje sėdint  doh.gif . Jie pavojingi nėra, bet vis tiek atima gyvenimo džiaugsmą ir baisiai diskomfortabilūs. Gal nutraukti man tuos AD  g.gif


Mane PA yra nedaug kartų uzpuole, o nerimas tai toks grauzimas is vidaus, atrodo kad is kailio gali issinert, rankos keistos, kaip ne mano, kaitina is vidaus...baimes jausmas kazkoks nepagristas, galvos svaigimas...ir jis tikrai gadina gyvenima, kazkodėl manau, jog jis yra depresijos vienas iš simptomų, nes jis tikrai gadina gyvenima...jei man metus laiko negeretu, tai tikrai prasyciau kitu...
Atsakyti
Tu dar ligoninėje?
Jie žino kokie vaistai saugūs nėštukei.Nebijok dėl nošpos.O magnio miltukus geri?
[/quote]
Taip vis dar nepaleidzia, nesinorj kisti tu vaistu nestumo metu bet aisku nieko nepadarysi..
Prognozuoja kad gali ir visa nestuma taip buti. Sveikatos tikrai lb nera, o nuotaikos juolabiau. Nepadeda.man ju gydymas o taj dar labiau gazdina. Bandau nepasiduoti susikaupiu, bet ir vel paluztu:/ noriu namo bet pagalvojus kad bijosiu juose buti jei kas blogai, na zodziu tikiuosi kazkokiais budais isnesioti sveika vaikuti:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maja23: 18 lapkričio 2014 - 22:07
QUOTE(yesboss @ 2014 11 18, 22:57)
Mane PA yra nedaug kartų uzpuole, o nerimas tai toks grauzimas is vidaus, atrodo kad is kailio gali issinert, rankos keistos, kaip ne mano, kaitina is vidaus...baimes jausmas kazkoks nepagristas



kaip tiksliai apibudinai mano nerimas irgi lygiai lygiai toks pats 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 18, 22:40)
Deja, nerimo, net ir daugiau nei metus AD geriant, išguiti nepavyko.


Tao gal ad nepilnai veikia, nes man absoliuciai visa nerima nuima per pora menesiu 4u.gif
Atsakyti
jei sirdies jauciasi toks stiprus plakimas ir nemalonus pojutys kairikn krutinej plinta link kairios rankos ir pecio bei veido kaitimas ir ranku salimas tai panasu i nerima ar vd ?
Papildyta:
ir toks lyg nerimas kuris visa diena iki pat vakaro buna del kazko lyg atrodytu kad liga pareina
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 18, 22:07)
kaip tiksliai apibudinai mano nerimas irgi lygiai lygiai toks pats 4u.gif
Papildyta:
Tao gal ad nepilnai veikia, nes man absoliuciai visa nerima nuima per pora menesiu 4u.gif


Kaip gerai, mergyt, kad aš tokia ne viena, nes kartais man atrodo, kad visai kuku jau man ax.gif dar lauksiu pagerėjimo pilno, nes dar pilnai gerai nera rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(vyckaa @ 2014 11 18, 22:14)
jei sirdies jauciasi toks stiprus plakimas ir nemalonus pojutys kairikn krutinej plinta link kairios rankos ir pecio bei veido kaitimas ir ranku salimas tai panasu i nerima ar vd ?
Papildyta:
ir toks lyg nerimas kuris visa diena iki pat vakaro buna del kazko lyg atrodytu kad liga pareina


Čia man panašiau į PA, jei širdis stipriai daužosi...o po to seka nerimas, nes bijai kad tai nebepasikartotu...
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 18, 16:03)
Nu matyt mano gydanciam poliklinikos daktarui buvo giliai dzin.


Tokie "gydytojai" neturi teisės dirbti.. Baisu, žmonių luošintojai...
Raminamuosius kaip vitaminus dalina...

Linkiu, kad viskas greitu laiku pagerėtų Jums
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 18, 21:52)
** Man jau trys savaites kaip viduriai paleisti, dar taip gyvenime nera buve biggrin.gif  doh.gif


paleisti viduriai yra pirmasis ženklas, kad organizmas netoleruoja vaistų. Apie tai tuoj pat reikia pranešti gydančiam gydytojui-psichiatrui. Man dėl to buvo pakeisti vaistai.. Viduriavau beveik 4 savaites, kol vieną rytą neatsikėliau iš lovos - spaudimas buvo kažkur 80/50, ty beveik nebuvo, vyras paskambino gydytojui - tuoj pat pakeitė vaistus.

Nejuokaukit taip nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 18, 22:40)
Tai gal nepastoviai gėrė  g.gif

Papildyta:
man tai sausa burna ne AD, o nerimo požymis. Ir jokių raumenų trūkčiojimų man nebuvo, kai pradėjau gerti AD. Tiesa, gėriau/ geriu  verysad.gif kitus AD..

Pradėjau juos gerti, kai labai stiprios PA užpuolė ir pagerėjimą pajaučiau po kelių dienų. Jokių kitų šalutinių poveikų nejaučiau. Deja, nerimo, net ir daugiau nei metus AD geriant, išguiti nepavyko. Tiesa, tas nerimas pasireiškia sausa burna, nenustygimu vietoje sėdint  doh.gif . Jie pavojingi nėra, bet vis tiek atima gyvenimo džiaugsmą ir baisiai diskomfortabilūs. Gal nutraukti man tuos AD  g.gif


jei jūs turite visus nerimo, beveik pereinančio į PA požymius, tai kaip jūs žadat išsiversti be AD? Jei AD veikia ir serotonino koncentracija ir gamyba yra atsistačiusi, nerimo priepuolių būti nebeturi schmoll.gif
tarkitės su rimtu gydytoju - psichiatru. Nerimo sutrikimas apskritai nėra pavojingas, bet gi žiaurumas visas ir yra tik tuose simtomuose doh.gif verysad.gif
Man AD buvo nuimti po 3 mėnesių po paskutinio nerimo priepuolio. Po pusmečio nuo kurso pabaigos PA atsinaujino, deja.. Tad viltis, kad tai tebus tik trumpas gyvenimo epizodas, atėjęs ir praėjęs - jau labai silpna unsure.gif

Bet mane guodžia tai, kad mano visi 3 vaikai jau pagimdyti, nebežindomi, lanko kolektyvus, be to, geriu pačią mažiausią escitalopramo dozę ir man ji veikia - nėra jokių nerimo ir PA požymių, raminamųjų ar benzodiazepinų grupės vaistų nereikia (xanaxo ar lexatonilio). Lankau psichoterapiją ir ji tikriausiai man labiausiai padeda. smile.gif

Man PA ir nerimo priepuoliai prasidėjo pernai po 4-mečio sūnaus autoavarijos, komos, reanimacijos, reabilitacijos... Po 6 savaičių nuo įvykio. Posttrauminio streso sindromas, taip sakant... verysad.gif Iki tol apskritai nežinojau, kas yra nerimo sutrikimai ir pan. Teko daug ką sužinoti ir išmokti.. Pasisekė man tuo, kad gavau ir gaunu tikrai kvalifikuotą pagalbą (psichiatrinę ir psichoterapinę), šeimos ir draugų palaikymą, nereikia slapstytis dėl savo problemų.
Be to, kas yra labai svarbu - vaikas po avarijos ir sunkiausios galvos traumos atsigavo, yra neurologiškai ir fiziškai sveikas, neatsilieka raidoje. Žodžiu, rezultate - tik aš turiu liekamųjų reiškinių biggrin.gif

Ai, mergaitės, būkit sveikos ir ramios 4u.gif Kol neturėjau nerimo-panikos, maniau, kad tai labai ir labai retas sutrikimas, dabar matau - labai dažnas, tik nedažnai teisingai gydomas, o dažniausiai - visai negydomas verysad.gif labai ir labai dar trūksta palaikymo ir savipagalbos 4u.gif
Atsakyti
O man PA atsirado po tecio mirties. Jau beveik 5 metai praejo, bet niekaip negaliu atsigauti. Kaip tik ruduo, taip ir prasideda nerimas. O kartu ir PA+hipochondrija. Siuo metu diena is dienos tas bjaurus nerimas kankina, rankos dreba ir slapintis daznai lakstau. Jau uzsiregistravau pas gydytoja del slapimo pusles.
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 18, 20:45)
22 metus xanax blink.gif bet juos tebegeriat?
troškina, tai įtariu, kad truputį varo lauk skysčius jie...
Man irgi jaučiasi jėgų trūkumas...geriu AD jau 4 sav, kažin ar tai normalu? Ir dar vis ta savijauta banguoja doh.gif

Dabar jau 10 dienu Xanaxo nebegeriau, naujas gydytojas neleido, tik rytais vakarais po 1/4 Klonazepamo kol kas paliko ir nakciai 1/4 metoprololio, kad sirdis nesibaladotu.
Mane irgi labai varo slapintis bent jau iki pietu doh.gif Ir pastoviai troskina doh.gif Ir savijauta banguoja - geriausiai pasidaro koki 8-9 vakaro doh.gif , ir noras daryti kazka atsiranda ir nuotaika, bet pirmoj dienos pusej kaip zombis, ir dar mane dar kol kas prie depresijos kamuoja ir socialine fobija ir agorofobija, nes pasivaiksciot kai vyras issitempia, tai lauke visai nieko, bet jei reikia tik i koki pastata ieiti , kur zmoniu yra, tai amen, vakar parduotuvej kad dejo PA, tai per migla atsimenu kaip as ten kazka pasiemiau ir pasakiau vyrui, kad bloga ir islekiau i lauka blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Askanija @ 2014 11 19, 11:57)
O man PA atsirado po tecio mirties. Jau beveik 5 metai praejo, bet niekaip negaliu atsigauti. Kaip tik ruduo, taip ir prasideda nerimas. O kartu ir PA+hipochondrija. Siuo metu diena is dienos tas bjaurus nerimas kankina, rankos dreba ir slapintis daznai lakstau. Jau uzsiregistravau pas gydytoja del slapimo pusles.

Man metai - pusantru po mamos mirties depresija prasidejo, tik as painiojau simptomus ir nesupratau, kad tai PA vis uzeina , nes budavo ismusa karstis, galva uzsisuka, spaudimas ir pulsas iki 200, o as galvodavau kad cia koks cholesterolis aukstas, tada skydliauke, tada amzius ir visa kita, tik ne PA, o vat dabar 2 metai po mamos mirties, tai as jau visai ligonis, ir kai atsuku juosta atgal - tai tu pozymiu jau tiek daug ir seniai buvo, bet as matyt niekaip nenorejau pripazinti, kad man ta pati liga, kaip mamai , nes vis kartodavau : " as tokia nebusiu " doh.gif , nu prasom - kaip tik turiu verysad.gif Mama apie 40 metu su nerimu, PA, nemiga, depresija prasikankino, as jau 22 metus is 41 gyvenimo metu ir nebematau vilciu, kad kas keisis verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 19 lapkričio 2014 - 12:34