Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(Stichija @ 2014 11 14, 21:58)
Siandien del sirdies jo negeriau,  tai su sirdim viskas ciki,  bet man nuo AD spaudimas 100/60  g.gif , vos kojas pavelku,  o geriu tik 1/16 !!!! Seroxat ir ryte vakare po ketvirtuka klonazepam. Juodas jegu neturejimas,  visiska apatija viskam. Ryt isskrendu i Oslo menesiui,  tai atsisveikinant su teciu net liudna nebuvo doh.gif , kai paprastai tai butu asaru pakalne. Ar visos nuo AD jokiu emociju nejaucia? Ar grys man juokas, sypsena , net ir liudesys? Nes jauciuos kaip darzove ar zombis verysad.gif

Kaip nuo tokios dozės iš vis organizmas gali kažkaip sureaguoti ,nesamonė kažkokia doh.gif o apie gydymą nei kalbos negali būti,čia greičiausiai sužaidžia pasąmonė,kad netinka vaistai ir viskas, ir taip apgauni save.Reikia tikėti vaistais ir galvoti apie geriausia,o neatmesti jų pasąmonėje smile.gif

Laba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maja23 @ 2014 11 15, 10:52)
Aciu jums mergaites,  bet savijauta prasta,  sirdute dauzosi oro truksta,  dar ir liudedys kamuoja o ir pykinti pradejo vel. Bet kaipnors,  kiekvienas sumaudimas vafo i nevilti. Skyre nospa o juk taip baisu nestumo metu jios vartoti..tai vel durnos mintys apima del to..


Laikykis, viskas bus gerai 4u.gif Gydytojai zino ka daro, jei skyre tas nospa, vadinas siuo metu jos reikia ir nieko nepadarysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira1* @ 2014 11 15, 12:38)
Kaip nuo tokios dozės iš vis organizmas gali kažkaip sureaguoti ,nesamonė kažkokia  doh.gif  o apie gydymą nei kalbos negali būti,čia greičiausiai sužaidžia pasąmonė,kad netinka vaistai ir viskas, ir taip apgauni save.Reikia tikėti vaistais ir galvoti apie geriausia,o neatmesti jų pasąmonėje  smile.gif

Laba  smile.gif

Oij ne, cia jau mano organizmas toks, nes net nuo nuskausminamuju vemiu, alpstu o nuo neuroleptiku nekart esu komoj buvus. Daktaras labai atsargiai prie ad pratina. Vat ryt 4 dienas is eiles jau imsiu po 1/8, tada po 1/4, tada po puse ir mazdaug po menesio jau gal iseis po visa doh.gif
Atsakyti
Sveiki,

Stichija, tai jei tokios reakcijos jums, kaip jūs galėjote taip ilgai ir tokiais kiekiais gerti raminamuosius? T.y., kaip tokį dalyką galėjo leisti prižiūrintis gydytojas? Nes raminamųjų ilgai gerti negalima, nes tai didelė žala organizmui...
Nebent maišau ką, bet lyg jūs rašėte, kad dideliais kiekiais gėrėte tabletes..


O kas liečia AD ir jausmus, tai gerdama juos aš buvau tikrai bejausmė. Nei man liūdesys ėmė, nei džiaugsmas, na tokia buvau, kad viskas dzin ir tiek. Net aplinkiniai pastebėjo, kad esu tarsi kitas žmogus. Nuėmė daug negerumu, bet paėmė ir nemažą dalį manęs pačios.


Papildyta:
QUOTE(maja23 @ 2014 11 13, 22:19)
Sveikos merginos, o as vel guliu ligoninei su gresianciu.. mane i nevilti varo, as nebeturiu optimizmo, mums jau 20savaiciu o gimda vis apsitraukia, nezinau ka cia reiskia, bet va guliu ligoninei, liudna,asaros bega neviltis,o dbr man maziausiai to reikia, noriu dziaugtis pilveliu o vis neiseina tai blogumai pradzioj kankino rai dbr dar baisiai pasidare su gimda, o as kai tokia baile tai mintys lenda visokios, mazas nestumas ir beproto bijau ji prarasti ar kad jis blogai vystosi..


Laikykis, stenkis būti rami dėl vaiko, kad ir kaip sunku būtų..


Man antras nėštumas irgi buvo be galo sunkus - medikai nieko per daug gero nežadėjo dėl leliaus, ligoninės su gręsiančiais, vėliau priešlaikinis - vos sustabdė. Žodžiu nuo 19 sav. iki pat galo buvo gulimas režimas...
Matyt, kad nuo viso to streso ir baimės dėl kūdikio dabar eina tarsi atkritis...
Bet ačiū Dievui, viskas gerai, galu gale gimdymą teko skatinti net, nes virš termino išnešiojau net, gimė didelis berniukas - 4 kg su trupučiu smile.gif

Nežinau kame šaknys, kodėl taip buvo dabar, gal visgi per tuos negerumus nuo nerimo ir pan.
Nes kai laukiausi dukros, tų nesąmonių neturėjau, laksčiau sau laiminga, remontus dariau, langus valiau.. Na žodžiu ko tik nedariau ir viskas ok.
Gal kai su galva gerai viskas, tai ir visi kiti dalykai gerai būna smile.gif

Linkiu stiprybės Tau ir Tavo vaikeliui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 16 lapkričio 2014 - 11:44
QUOTE(jauniute @ 2014 11 13, 23:00)
As ir neisivaizduoju, o tas varo i dar didesni nerima 4u.gif  turbut teks gryzti prie ad 4u.gif



Gerai būtų bent jau 4-6 mėn AD pavartoti.Tada gal netgi pavyktų visą nėštumą be AD išgyventi.O jeigu ne,tai bent jau gale nėštumo tik pavartoti.
QUOTE(maja23 @ 2014 11 15, 10:52)
Aciu jums mergaites,  bet savijauta prasta,  sirdute dauzosi oro truksta,  dar ir liudedys kamuoja o ir pykinti pradejo vel. Bet kaipnors,  kiekvienas sumaudimas vafo i nevilti. Skyre nospa o juk taip baisu nestumo metu jios vartoti..tai vel durnos mintys apima del to..

Tu dar ligoninėje?
Jie žino kokie vaistai saugūs nėštukei.Nebijok dėl nošpos.O magnio miltukus geri?
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif kad ir kaip beprotiskai noreciau pasigirti gera savijauta, deja, vis dar ta saule nepasviecia i mano kiema... verysad.gif Jau labai pavargau nuo stengimosi pasijausti geriau, nuo isivaizdavimo, kad esu laiminga, nuo didziulio nepasitikejimo savim. Atrodo, labai stengiuosi issikapstyti, jau net pas du psichologus lankausi, seku savo busenas, stengiuosi sveikai maitintis, vaikscioti, neguleti lovoje, einu i joga (nors prisiversti dabar labai sunku). Ka dar galiu padaryti?

Apskritai dabar pradejau maziau skustis, laikyti blogas emocijas viduje. Nenoriu vyro varginti su savo nesibaigianciomis problemomis, jis ir taip dabar labai uzsiemes ir daug kuo turi rupintis. Mamai irgi nieko nebesakau. Su kitais artimaisiais stengiuosi isvis nesusitikti, kad neparodyti tos savo busenos. Nescia ir tokia nusivylus gyvenimu. Tai taip nesuderinama.

Be to, kartais atrodo, kad savijauta blogeja ir ad man netinka. Gydytoja pasiule siek tiek padidinti doze, bet nuo to gal tik dar blogiau bus. Jei bus blogiau, tai sake galesim keisti i tuos ad, kuriuos pries nestuma vartojau ir man padejo. Bet gal reiketu dar palaukti su tais paciais, gal atsiras tas poveikis.. nes pakeitus vel reikes laiko, kol prades veikti kiti.

Esu pasimetus, liudna ir vienisa verysad.gif noreciau susitikti koki nors dvasini vadova, kuris parodytu kelia..
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 16, 14:37)
Sveikos mergaites  4u.gif  kad ir kaip beprotiskai noreciau pasigirti gera savijauta, deja, vis dar ta saule nepasviecia i mano kiema...  verysad.gif Jau labai pavargau nuo stengimosi pasijausti geriau, nuo isivaizdavimo, kad esu laiminga, nuo didziulio nepasitikejimo savim. Atrodo, labai stengiuosi issikapstyti, jau net pas du psichologus lankausi, seku savo busenas, stengiuosi sveikai maitintis, vaikscioti, neguleti lovoje, einu i joga (nors prisiversti dabar labai sunku). Ka dar galiu padaryti?




Kaip taikliai parašyta, čia mes visos turbūt stengiamės nejausti nerimo, kai jį jaučiame, nebesiklausyti savo simptomų, nes tai vienas iš kelių į pasveikimą. Nežinau jūsų situacijos, bet jeigu jūsų problema tik bloga nuotaika, stenkitės gal prisirašyti juokingų filmų, komedijų, nežiūrėkit liūdnų žinių. Gal atraskit kokį naują hobį ir t.t. - piešimą, siuvimą, siuvinėjimą, karoliukų vėrimą, gal tai įtrauks jus. Ir negailėkit savo vyro, jis gi jūsų artimiausias draugas turi būti, tad ir bėdoje - kuri yra laikina - privalo jums padėti. 4u.gif
Atsakyti
Nuo ad tikrai nesijauciu bejausme, tiesiog salciau i viska reaguoju, viduj ramesne jauciuosi,bei nuotaika optimistiskesne. Buvo pradzioj apatija, jausmas kad dzin viskas, bet normalizuojasi viskas,vel galiu verkti smile.gif tik nebesinori taip daznai...
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 16, 15:37)

Esu pasimetus, liudna ir vienisa  verysad.gif noreciau susitikti koki nors dvasini vadova, kuris parodytu kelia..



Bet tu nescia, tau taip sunku, jei laikysi viska viduje ar tik nebus dar blogiau, tiek nebedaug liko, tu tikrai atlaikysi, juk jau finiso tiesioji, manau siuo laikotarpiu, vyras tavo didziausia atrama turetu buti 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. Vis paskaitineju, bet parasyti isdrisau pirma karta. Man kiekviena rudeni pasireiskia vegetodistonijai budingi simptomai. Naktim miegu gerai, bet ryte, atrodo, kad kas butu ''stuktelejes'' per galva. Soku is miegu su dideliu nerimu, musa karstis, stipriai kala sirdis, pykina ir pan. Tik norejau paklausti ar kuriai nors (prie visu esamu simptomu) yra kokiu nors bedu su slapimo pusle?
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2014 11 16, 11:42)
Sveiki,

Stichija, tai jei tokios reakcijos jums, kaip jūs galėjote taip ilgai ir tokiais kiekiais gerti raminamuosius? T.y., kaip tokį dalyką galėjo leisti prižiūrintis gydytojas? Nes raminamųjų ilgai gerti negalima, nes tai didelė žala organizmui...
Nebent maišau ką, bet lyg jūs rašėte, kad dideliais kiekiais gėrėte tabletes..
O kas liečia AD ir jausmus, tai gerdama juos aš buvau tikrai bejausmė. Nei man liūdesys ėmė, nei džiaugsmas, na tokia buvau, kad viskas dzin ir tiek. Net aplinkiniai pastebėjo, kad esu tarsi kitas žmogus. Nuėmė daug negerumu, bet paėmė ir nemažą dalį manęs pačios.


Nu matyt mano gydanciam poliklinikos daktarui buvo giliai dzin. Pasiskusdavau kad netiko tie ar anie, tai " pagerkit xanax ir klonazepamo " doh.gif , pageriau 22 metus, dabar uztat visai sugriuvau doh.gif AD dabar lyg 8 diena geriu, jau nuotaika geresne, bet viziniu jegu koks juodas nebuvimas..... Vos paeinu. Tikiuosi, kad su laiku susireguliuos... O tarkim, kad gere SEROXAT ar jums buvo taip , kad labai trauktu raumenys, ypac sprando, drebetu galva, rankos, nevalingai uzsimerkus mirksetu akys... Man net guzai raumenui ant sprando susimete... Daktaras i skambucius nebeatsiliepia g.gif , vis raso kad kely, nors skaipu registracija gavau ( mat gyvai negaliu atvykti, nes pati isvykus ax.gif )
Papildyta:
QUOTE(Askanija @ 2014 11 18, 11:11)
Sveikutes. Vis paskaitineju, bet parasyti isdrisau pirma karta. Man kiekviena rudeni pasireiskia vegetodistonijai budingi simptomai. Naktim miegu gerai, bet ryte, atrodo, kad kas butu ''stuktelejes'' per galva. Soku is miegu su dideliu nerimu, musa karstis, stipriai kala sirdis, pykina ir pan. Tik norejau paklausti ar kuriai nors (prie visu esamu simptomu) yra kokiu nors bedu su slapimo pusle?

Ne tik pusle, bet ir viduriais lotuliukas.gif , kai tik panikos ataka - taip iskart nors sysiok i batus ir paleidzia vidurius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 18, 15:03)
Nu matyt mano gydanciam poliklinikos daktarui buvo giliai dzin. Pasiskusdavau kad netiko tie ar anie, tai " pagerkit xanax ir klonazepamo "  doh.gif , pageriau 22 metus, dabar uztat visai sugriuvau  doh.gif AD dabar lyg 8 diena geriu, jau nuotaika geresne, bet viziniu jegu koks juodas nebuvimas..... Vos paeinu. Tikiuosi, kad su laiku susireguliuos... O tarkim, kad gere SEROXAT ar jums buvo taip , kad labai trauktu raumenys, ypac sprando, drebetu galva, rankos, nevalingai uzsimerkus mirksetu akys... Man net guzai raumenui ant sprando susimete... Daktaras i  skambucius nebeatsiliepia  g.gif , vis raso kad kely, nors skaipu registracija gavau ( mat gyvai negaliu atvykti, nes pati isvykus  ax.gif )
Papildyta:

Ne tik pusle, bet ir viduriais  lotuliukas.gif , kai tik panikos ataka - taip iskart nors sysiok i batus ir paleidzia vidurius  doh.gif


22 metus xanax blink.gif bet juos tebegeriat? Gi lomkės nuo jų turėtų būti...man raumenys trukčioja viso kūno, kaip tik žadėjau klaust merginu ar nebūna taip, kai ramiai guliu jaučiu kaip atskirų raumenų grupės kas kažkiek laiko sutrukčioja nevalingai, labai erzina...akis jau senai trukčioja...beja aš irgi geriu Paroxetina (Arketis gamintojas), nuo ryt gersiu 30 mg, tai ten tos dozuotės gamina firma Seroxat, bet veiklioji medžiaga ta pati Paroxetinas. Nors veiklioji medžiaga ta pati, skiriasi tik gamintojas, bet kažko neramu pradėt...
Beja mane nuo AD dažniau i tualeta varo ir troškina, tai įtariu, kad truputį varo lauk skysčius jie...
Man irgi jaučiasi jėgų trūkumas...geriu AD jau 4 sav, kažin ar tai normalu? Ir dar vis ta savijauta banguoja doh.gif
Atsakyti