Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(jauniute @ 2014 11 13, 16:58)
Na ir kur visi dinge? 4u.gif  kaip jauciames? 4u.gif

Kad ner jegu rasyt, 3 diena Jasulaicio nurodymu geriu Seroxat, ryte ir vakare po 1/4 klonazepam ir dar nakciai metoprolol, vienu zodziu sake kentet bent 2 sav iki pagerejimo. Dabar vos paeinu, visiskas jegu neturejimas ir ziauri tachikardija su aritmija, naktys su nemiga , nerimu ir panika. Rytai viduriavimas ir vemimas. Kenciu. Pliusas tik tame, kad zudytis nebenoriu
Papildyta:
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 13, 19:20)
mergaites, o jums kai PA ar nerimas, sukyla kraujo spaudimas?

Sukyla iki 200/180 ir pulsas varo iki 200, savijauta tai ziauri buna
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 13, 21:43)
Kad ner jegu rasyt, 3 diena Jasulaicio nurodymu geriu Seroxat,  ryte ir vakare po 1/4 klonazepam ir dar nakciai metoprolol, vienu zodziu sake kentet bent 2 sav iki pagerejimo. Dabar vos paeinu,  visiskas jegu neturejimas ir ziauri tachikardija su aritmija, naktys su nemiga , nerimu ir panika. Rytai viduriavimas ir vemimas. Kenciu. Pliusas tik tame, kad zudytis nebenoriu
Papildyta:




Bet jūs, skaičiau, užsienyje buvot. Nepadėjo prasiblaškyti g.gif 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(maja23 @ 2014 11 13, 21:19)
Sveikos merginos, o as vel guliu ligoninei su gresianciu.. mane i nevilti varo, as nebeturiu optimizmo, mums jau 20savaiciu o gimda vis apsitraukia, nezinau ka cia reiskia, bet va guliu ligoninei, liudna,asaros bega neviltis,o dbr man maziausiai to reikia, noriu dziaugtis pilveliu o vis neiseina tai blogumai pradzioj kankino rai dbr dar baisiai pasidare su gimda, o as kai tokia baile tai mintys lenda visokios, mazas nestumas ir beproto bijau ji prarasti ar kad jis blogai vystosi..


Nepergyvenkit, juk jau rizikingiausią periodą praėjote (3 mėn.), o juk ir daktarų priežiūroje esat 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Lu @ 2014 11 13, 21:35)
  Jauniute, as neįsivaizduoju savęs tavo vietoje, kaip su tokia būsena tu žadi is nešioti vaikeli...:/ nes skaitant tave, kaip suprantu tu išvien nerimauji.   



Bet juk kiekvienam nerimo priežastys yra skirtingos. Jeigu jauniutės ta, kad neturi vaikelio, gal jo susilaukus, jai tos priežastys ir nerimai pranyktų.
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2014 11 13, 22:35)
Jauniute, as neįsivaizduoju savęs tavo vietoje, kaip su tokia būsena tu žadi is nešioti vaikeli...:/ nes skaitant tave, kaip suprantu tu išvien nerimauji.   



As ir neisivaizduoju, o tas varo i dar didesni nerima 4u.gif turbut teks gryzti prie ad 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 13, 22:53)
Jeigu jauniutės ta, kad neturi vaikelio, gal jo susilaukus, jai tos priežastys ir nerimai pranyktų.



Net neabejoju, kad pranyktu, tik faktas, jog db as atkritau, kazi kiek ttrumpiausia galima gerti ad, koki 2 men, kad uzmust nerima, sakau gal uzmust ir to pakaktu g.gif nes cia reikia kad tik apmalsintu ta isiaudrinusia nervu sistema ir tiek, depresijos jokios man tikrai nera, yra tik patologinis nerimas siuo metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 13, 21:11)
Nerija123, o jus seima turit, vaikuciu turit? atleiskit, kad klausiu, kaip matot as cia visu to paties klausiu, nes einu is proto 4u.gif



Jauniute, aš susirgau nerimu, kai mano mažyliui buvo 2 metai - labai nenorėjau grįžti į darbą, norėjau būti su juo, o ir tuos metus naktimis kas 2 valandas prie jo lovytės keldavausi, kad apklostyčiau, paglostyčiau, nors jis augo ir auga sveikas berniukas. Deja, susirgusi nerimu, praradau viltį jam padovanoti broliuką, tad žinokit, aš irgi labai labai dėl to pergyvenu verysad.gif Ir man seniai nebe 24 m. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(jauniute @ 2014 11 13, 21:11)
beje uzsirasiau pas psichologa, nelabai tikiu kokia nauda, ale bent issiplepesiu 4u.gif



Nežinau, nors visi daktarai sako, kad nerimą gydo 50 % vaistai, 50 % psichoterapija, bet man psichologai nepadėdavo. Nežinau, gal todėl, kad neturėjau praeityje bėdų ir kapstytis po ją nemačiau prasemės, nes jie nieko nebūtų atkasę, ko aš pati nežinočiau. Aš manau, kad svarbiausia reikia išmokti keisti savo elgesį, požiūrį į nerimą esamu momentu. O internete nebandėte pasižiūrėti filmukų tų asmenų, kurie sirgo nerimu ir jį įveikė pakeirę požiūrį į jį (anglų kalba). Man ji evisai patiko ir buvo daug turiningesni negu mūsų psichologų mintys, kurie apie nerimą vadovėliuose skaitė.
Papildyta:
QUOTE(jauniute @ 2014 11 13, 22:00)
Papildyta:
Net neabejoju, kad pranyktu, tik faktas, jog db as atkritau, kazi kiek ttrumpiausia galima gerti ad, koki 2 men, kad uzmust nerima,



Vieni sako, kad reikia gerti min. 6 menesių nuo tada, kai pagerėja. Kiti sako, kad galima ir 4 mėn. gerti - priklauso nuo žmogaus. Bet kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad vien vaistai nepadės, kol "neisšivalys galva" + sportas.
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2014 11 13, 21:43)
Sukyla iki 200/180 ir pulsas varo iki 200,  savijauta tai ziauri buna



O tai nukrenta nuo raminamųjų ar dar nuo spaudimo tuo memontu vaistus geriat?
Man irgi baisu, kai tas spaudima sukyla, tuo labaiu, kad pradedu jausti jį , kai " tik" iki 140/90 sukyla.

Ramios naktie mergaitės, viskas bus gerai visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerija123: 13 lapkričio 2014 - 22:15
Tiesa , man darFluanxol prirase, tai nuo jo toks drebulys ir tachikardija su aritmija, kad bijau sianakt baigt ligoninej.
o kas del spaudimo per PA, tai is kart ketvirtuka metoprololio, raminamu, i uodega neurorubin ir ciucia liulia tada
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Malonu, kai pasigend kažkas smile.gif darbo kažkaip nemažai, nebėra kada SM sėdėt biggrin.gif laikausi normaliai, tiesa pasakius visai gerai, grįžta pasitikėjimas savimi, vėl džiugina veikla, noriu susimatyt su bičiuliais 4u.gif po truputį grįžtu į vėžias ax.gif
tiesa, keistai jaučiuosi su tais ad, nebe tokia jautri, išties tai man nelabai patinka, bet matyt taip turi būt...štai sužinojau apie dėdės savižudybę, bet ašaros išspaust neišeina...keista kažkaip, nenoriu bejausme tapt blink.gif
Stichija, tikiuosi sustipresi greit 4u.gif
Jauniute, gerai kad užsirašei pas psicho:super
Maja, melsiuos už judu su mažiuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 13, 23:15)
Deja, susirgusi nerimu, praradau viltį jam padovanoti broliuką, tad žinokit, aš irgi labai labai dėl to pergyvenu  verysad.gif Ir man seniai nebe 24  m. verysad.gif




na taip visiskai nusirasyti irgi nederetu, kaip skaitet moterys net su sizofrenijom vaiku susilaukia, su sirdies ydom visokiom, galimybe tikrai yra, tik tas kelias iki kudikelio labai sunkus ir varginantis, kadangi pati einu link to tai db matau, bet kaip as sakau, mano svajones niekas is manes neatims ir as viska padarysiu del to 4u.gif
Papildyta:
Maja as irgi labai laikau kumscius uz jus su maziuku 4u.gif viskas bus gerai, pamatysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 13, 22:41)
Tiesa , man darFluanxol prirase, tai nuo jo toks drebulys ir tachikardija su aritmija, kad bijau sianakt baigt ligoninej.


Girdėjau, kad šis vaistas sustiprina AD poveiki ir yra net saugesnis už AD.
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 14, 20:02)
Girdėjau, kad šis vaistas sustiprina  AD poveiki ir yra net saugesnis už AD.

Siandien del sirdies jo negeriau, tai su sirdim viskas ciki, bet man nuo AD spaudimas 100/60 g.gif , vos kojas pavelku, o geriu tik 1/16 !!!! Seroxat ir ryte vakare po ketvirtuka klonazepam. Juodas jegu neturejimas, visiska apatija viskam. Ryt isskrendu i Oslo menesiui, tai atsisveikinant su teciu net liudna nebuvo doh.gif , kai paprastai tai butu asaru pakalne. Ar visos nuo AD jokiu emociju nejaucia? Ar grys man juokas, sypsena , net ir liudesys? Nes jauciuos kaip darzove ar zombis verysad.gif
Atsakyti
Aciu jums mergaites, bet savijauta prasta, sirdute dauzosi oro truksta, dar ir liudedys kamuoja o ir pykinti pradejo vel. Bet kaipnors, kiekvienas sumaudimas vafo i nevilti. Skyre nospa o juk taip baisu nestumo metu jios vartoti..tai vel durnos mintys apima del to..
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 14, 21:58)
Siandien del sirdies jo negeriau,  tai su sirdim viskas ciki,  bet man nuo AD spaudimas 100/60  g.gif , vos kojas pavelku,  o geriu tik 1/16 !!!! Seroxat ir ryte vakare po ketvirtuka klonazepam. Juodas jegu neturejimas,  visiska apatija viskam. Ryt isskrendu i Oslo menesiui,  tai atsisveikinant su teciu net liudna nebuvo doh.gif , kai paprastai tai butu asaru pakalne. Ar visos nuo AD jokiu emociju nejaucia? Ar grys man juokas, sypsena , net ir liudesys? Nes jauciuos kaip darzove ar zombis verysad.gif



O tai dar ir tokias dozes skiria? A6 galvojau, kad net ir 1/2 tabletės mažą poveikį daro. O tai gal jums ir nepagerėja sveikata, kad tokia maža doz.

O dėl emocijų, manęs AD visiškai niekaip nepaveikė, tik kad nuėmė PA.
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 14, 22:58)
Ar visos nuo AD jokiu emociju nejaucia? Ar grys man juokas, sypsena , net ir liudesys? Nes jauciuos kaip darzove ar zombis verysad.gif



Visiskai man ad jokiu emociju neateme, kaip tik sypsena, atsipalaidavimas, juokas, ramybe sugrizo, kaip tik man sugrazina jie viskas i normalaus zmogaus vezes, nes as kaip darzove esu kai tas nerimas sukausto, nu bet kas jo per stiprumas tai eina sau, net nepagalvotum zmogus, kad taip gali buti blink.gif

gal cia dabar taio, kol organizmas pratinasi del doziu taip ir daros su tom emocijom g.gif o jus pvz Stichija kokius kitus vaistus vartoti galit, nu pavyzdziui nuo galvos skausmo ar dar kokius, ar nuo visu jums sitaip daros ar tik nuo ad? 4u.gif
Atsakyti