Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(jauniute @ 2014 11 12, 19:21)
o kaip jums sekesi per nestuma? 4u.gif  vartojot vaistus ar pasitaise sveikatele? 4u.gif

jetau kaip as jum pavyzdziu kurios esat mamytes, mane ta bevaikyste isves visiskai is proto doh.gif  doh.gif  doh.gif

Bet jus tokia jauna, jums viskas pries akis. Tikrai susilauksite vaikelio, viskam savam laikas 4u.gif
Atsakyti
Puse nestumo vartojau ad tik mazesne doze ,po to pries gala nestumo nutraukiau jauciausi normaliai jei ir uzeidavo koks nerimas isgerdavau kokio sedatifo ar valerjono ,o jus tikrai susilauksit vaikelio savam savo laikas ir juk galit jei jau butu labai blogai ir nestumo metu vartot ad ,bet cia jau turi gydytojas paskirt ,o gal kaip tik viskas susitvarkys ir vaistuku net nereikes :smile.gif
Atsakyti
aš skaičiau kad ilgas vartojimas neuroleptiku sukelia velyvaja diskinezija taj kas tas kai lupos pacios juda?
Atsakyti
Na ir kur visi dinge? 4u.gif kaip jauciames? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 13, 16:58)
Na ir kur visi dinge? 4u.gif  kaip jauciames? 4u.gif

Turbut laukiat senbuviu nuomones. ax.gif o man, po 3 metu nerimo ir minčių apie ji 24/7 nežinau, kiek laiko turi praeiti, kad viskas pasimirštu ir pasibaigtų. Atrodo, visada taip bus. Net kai ir gerai jaučiuosi, nesitiki, kad čia ilgam doh.gif nes viena PA sveikata ir nuotaika ilgam sugadina sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 13, 18:22)
Turbut laukiat senbuviu nuomones.  ax.gif o man, po 3 metu nerimo ir minčių apie ji 24/7 nežinau, kiek laiko turi praeiti, kad viskas pasimirštu ir pasibaigtų. Atrodo, visada taip bus. Net kai ir gerai jaučiuosi, nesitiki, kad čia ilgam doh.gif nes viena PA sveikata ir nuotaika ilgam sugadina sad.gif


Vat ir man taip pat. Kol nesusirgau, net nezinojau kad taip gali buti, kad bijai iseiti is namu, bijai viena likti namuose ir t.t. 24/7 bijai. O dabar, kad ir jautiesi gerai, vis prisimeni kaip buvo blogai, o tai biski veda prie baimes. O jei dar koks didesnis baimes priepuoliukas, tai tada savaitei nuotaika sugadina ir baimes prisipildo dar daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Linaska1 @ 2014 11 13, 19:33)
Vat ir man taip pat. Kol nesusirgau, net nezinojau kad taip gali buti, kad bijai iseiti is namu, bijai viena likti namuose ir t.t. 24/7 bijai. O dabar, kad ir jautiesi gerai, vis prisimeni kaip buvo blogai, o tai biski veda prie baimes. O jei dar koks didesnis baimes priepuoliukas, tai tada savaitei nuotaika sugadina ir baimes prisipildo dar daugiau.


va va butent ir man taip, as net kai gerai jauciuos, bijau ir net savotiskai laukiu sekancio nerimo priepuolio, cia siaubinga nes uzburtas ratas ir naturaliai atrodo, kad istrukt is to neimanoma doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 13, 18:22)
Turbut laukiat senbuviu nuomones.  ax.gif



laukiu visu cia esanciu zinuciu 4u.gif
tik labai idomu kaip Lukai77 einas, kur ji dingo g.gif

kazi kaip Stichija, Yesboss ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
mergaites, o jums kai PA ar nerimas, sukyla kraujo spaudimas?
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 13, 20:20)
mergaites, o jums kai PA ar nerimas, sukyla kraujo spaudimas?


Nesu matavusi, nes tuo metu ne tas galvoje.
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 13, 20:20)
mergaites, o jums kai PA ar nerimas, sukyla kraujo spaudimas?



Man, laimei, nerimas jokios itakos tam nedaro, kaip lieka pazemintas jis, taip ir lieka 4u.gif Nerija123, o jus seima turit, vaikuciu turit? atleiskit, kad klausiu, kaip matot as cia visu to paties klausiu, nes einu is proto 4u.gif

beje uzsirasiau pas psichologa, nelabai tikiu kokia nauda, ale bent issiplepesiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, o as vel guliu ligoninei su gresianciu.. mane i nevilti varo, as nebeturiu optimizmo, mums jau 20savaiciu o gimda vis apsitraukia, nezinau ka cia reiskia, bet va guliu ligoninei, liudna,asaros bega neviltis,o dbr man maziausiai to reikia, noriu dziaugtis pilveliu o vis neiseina tai blogumai pradzioj kankino rai dbr dar baisiai pasidare su gimda, o as kai tokia baile tai mintys lenda visokios, mazas nestumas ir beproto bijau ji prarasti ar kad jis blogai vystosi..
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 13, 20:20)
mergaites, o jums kai PA ar nerimas, sukyla kraujo spaudimas?

Man būdavo ,kai dar nežinojau kas vyksta ir kviesdavau greitaja, spaudimas pakilęs. Jauniute, as neįsivaizduoju savęs tavo vietoje, kaip su tokia būsena tu žadi is nešioti vaikeli...:/ nes skaitant tave, kaip suprantu tu išvien nerimauji. Maja, viskas bus gerai! Nieko labai baisaus gimdos apsitraukimai neturi. Tiesiog reikia daugiau ilsėtis ir magnio miltukais pagerti. O tau lasines lasina turbut?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lu: 13 lapkričio 2014 - 21:36