Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

Na ir ko, mergaites, tokios tylios? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 10, 20:01)
Na ir ko, mergaites, tokios tylios? unsure.gif


Turbūt arba labai gerai, arba blogai biggrin.gif Man šiandien ir vėl PA užėjo darbe, bet pati ir prisišaukiau ją, nes nuo ryto apie ją galvojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 10, 00:07)
ar teisingai supratau, jog jusu pazystama sirgdama sizofrenija jau sugebejo pagimdyti tris vaikucius? bigsmile.gif 
man tokios istorijos tikra paguoda, jinai isnesiojo juos su vaistais ar kaip? 4u.gif

va tas man ir baisiausia, moterys su sizofrenija vaikus pagimdo, ir tikrai zinau ne viena atveji, o cia turi zmogus nerimo sutrikima, negi nepasiekspi savo tikslo blink.gif  doh.gif

Nesame tokios artimos ,kad lysčiau jai į dušia su šitais klausimais,bet kiek žinau,tai jo,jau ištekėjo ji su polinkiu į depresija,tik ji buvo dar nepažengusi,o ir lyg ji paveldėjo ją g.gif vyro mama jį perspėjo,kad bus jam sunku su ja,bet...gyvena jie kartu ligi šiol smile.gif tai berniukai buvo pametiniai,vyras išvažiuodavo lyg į rusija uždarbiauti,tai jai po biški po biški liga isisiūbavo ,o jau dukryte gimdė su diagnoze šizofrenija unsure.gif bet tai kaip jai buvo pablogėja kai buvo nėščia,buvo gaila jos,nes greičiausiai nebevartojo vaistų,tai gulėjo psich. skyriuje ,ir ne kartą vežta į psich centrą konsultuoti ką daryti su ja,nes savavališkai pati sumasčius nebegerdavo vaistus ir t.t .... ir užaugino savo vaikučius ir pietus kas diena virdavo ir skalbdavosi ir su vaikais užsiimdavo,žinokit net nežinau kaip jai pavyksta unsure.gif na vaikai tai matė visokia ją,bet tikriausiai buvo paaiškinta jiems,kad neišsigąstu g.gif

Nebijokit merginos,negriaužkite savęs dėl ateities,jūs nei viena nežinote kaip jums bus vienokiu ar kitokiu atveju,kas būna vienai,tai nereiškia ,kad bus taip pat kitai,niekaip nenuspėsite savo ateities,kiekviena esame skirtingos,o gal pagimdžiusios būsite laimingos kai supuosite savo leliukus ,o gal laimingos nes vartosite ad,na koks skirtumas,svarbu gera savijauta 4u.gif

Mano vaikai,net nežino,kad sirgau,joms nepasakoju praeities,o paskutinius kartus kaip žinote aš viska iškenčiu viena smile.gif Ir negalvoju dėl paveldėjimo,net nesusimastydavau tiesa pasakius g.gif na man nebuvo iš ko paveldėti,o va esu tokia kokia esu smile.gif
Atsakyti
o kuom ta šizofrenija pasireiškia ?
Atsakyti
QUOTE(vyckaa @ 2014 11 11, 00:46)
o kuom ta šizofrenija pasireiškia ?



manau mum su tokia saviitaiga geriau ne nezinoti kuo ji pasireiskia biggrin.gif beto visada google yra, bet geriau to nedaryti schmoll.gif

beje kai mane uzeina tas kaustantis nerimas as iskart bijau sizofrenijos ir kad isprotesiu, as net nezinau kodel butent jos bijau, bet gal bijoti isproteti ir reiskia bijoti sizofrenijos, ne nezinau doh.gif

visos tokios tylios, matos kad jum gereja mergaites, saunu, kad lipat is duobes, kuo geriau jauties, tuo maziau minties cia uzeit buna, zinau pagal save 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif nesijauciu gerai, bet kadangi visos tyli tai ir as, kazkokia aptingusi jauciuos kaip ir temele musu biggrin.gif apie sizofrenija geriau neskaityti, kadangi pati sios ligos bijau, neskaitau, bet savo aplinkoj zinau serganciu zmoniu, tai tiesiog manau kad jiems rodosi visokios nesamones ir jie kalba nesamones ir elgiasi kaip rodo i galva, bet liga suvaldoma, mamos drauge serga, geria vaistus, yra biski keista bet dalyvauja aktyviai visur, tiesa ten visa ju seimynele ta liga serga, tai manau kad tai pirmiausia paveldima.
Atsakyti
kur LUka77? kaip tu, mergyt? 4u.gif kaip maja 23? kaip visos kitos? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos ,lyg kazkuri cia rase kad geriant zolofta galim maitint vaika tai va dabar papuoliau i tokia situacija nesenai pagimdziau ir liga jauciu kad grysta tai pradejau vel gert zolofta ,ir pienuko dar turiu tai ir galvoju ar tikrai nieko nenutiktu jai maitinciau gerdama ad,gal kuriai kazkas panasaus buvo?
Atsakyti
QUOTE(elingosmamyte @ 2014 11 12, 10:35)
Sveikos ,lyg kazkuri cia rase kad geriant zolofta galim maitint vaika tai va dabar papuoliau i tokia situacija nesenai pagimdziau ir liga jauciu kad grysta tai pradejau vel gert zolofta ,ir pienuko dar turiu tai ir galvoju ar tikrai nieko nenutiktu jai maitinciau gerdama ad,gal kuriai kazkas panasaus buvo?


O ką jums sako psichiatras jūsų?
Atsakyti
QUOTE(elingosmamyte @ 2014 11 12, 10:35)
Sveikos ,lyg kazkuri cia rase kad geriant zolofta galim maitint vaika tai va dabar papuoliau i tokia situacija nesenai pagimdziau ir liga jauciu kad grysta tai pradejau vel gert zolofta ,ir pienuko dar turiu tai ir galvoju ar tikrai nieko nenutiktu jai maitinciau gerdama ad,gal kuriai kazkas panasaus buvo?



manau reiktu su psichiatru konsultuotis g.gif
Atsakyti
QUOTE(elingosmamyte @ 2014 11 12, 10:35)
Sveikos ,lyg kazkuri cia rase kad geriant zolofta galim maitint vaika tai va dabar papuoliau i tokia situacija nesenai pagimdziau ir liga jauciu kad grysta tai pradejau vel gert zolofta ,ir pienuko dar turiu tai ir galvoju ar tikrai nieko nenutiktu jai maitinciau gerdama ad,gal kuriai kazkas panasaus buvo?

reikėtų kreiptis į gydytoją,kuris skyrė vaistus
Atsakyti
QUOTE(elingosmamyte @ 2014 11 12, 10:35)
Sveikos ,lyg kazkuri cia rase kad geriant zolofta galim maitint vaika tai va dabar papuoliau i tokia situacija nesenai pagimdziau ir liga jauciu kad grysta tai pradejau vel gert zolofta ,ir pienuko dar turiu tai ir galvoju ar tikrai nieko nenutiktu jai maitinciau gerdama ad,gal kuriai kazkas panasaus buvo?



o kaip jums sekesi per nestuma? 4u.gif vartojot vaistus ar pasitaise sveikatele? 4u.gif

jetau kaip as jum pavyzdziu kurios esat mamytes, mane ta bevaikyste isves visiskai is proto doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti