Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(livijaaa @ 2014 10 28, 14:30)
man taip yra  smile.gif

Kaip taip?
Tu AD gerei? Koks poveikis?
Atsakyti
QUOTE(Loba2013 @ 2014 10 28, 16:33)
Kaip taip?
Tu AD gerei? Koks poveikis?

tokie pojuciai kaip tavo plius gerl. Geriau, naudos nulis
Atsakyti
Manau, kad tas gerl ir yra nerimas. Tas stemplės skausmas ir yra nerimas. Man šis požymis yra pagrindinis. Iš pradžių gydžiau gerlą laikydamasi visų maitinimosi reikalavimų, kartu naudojau omeprazolį ir dar kažką nuo skrandžio. Nepadėjo.
Atsakyti


Maja23, tu pernai sakei, kai metei ad irgi buvo uzeje labai stipriai negerumai, bet paskui praejo ane?

As geriau apie pusantru metu,bet nesaziningai. Ta prasme kai budavo koks baliukas pora dienu negerdavau, ir siaip i savaite pora kart praleisdavau, nes tiesiog uzmirsdavau,pradedavau jausti kad nutraukimo simptomai uzeina greit isgerdavau, taciau viena diena nubudau ir lb keistai jauciausi, o vakare uzejo PA. tai kaip uzejo taip ir sugriuvau vel, tada dar didesne panika kadangi geriant AD viskas grizo. Kapanojaus visais budais, vel viskas istirta, bet nieko.. kraujas buvo suprastejas bet tai tikriausiai ad poveikis. O negera buvo tai labai ne tik panika nerimas bet ir kunas drebedavo valgyt negaledavau. Buvo siaubas. 3men bhvau save izoliavus nuo pasaulio. O buvo mokslai, egzai diplomai. Bet tikriausiai kazkas is virsaus man padejo. Aisku nesijauciau jau visiskai puikiai bet su draugu nusprendem kad laikas jau mum pagauseti, nes gal tas pagausejimas atnes man sveikata, nes buna atveju kai tai sutvarko nestumas.

Dbr nerimauju del kitu dalyku: ar mano vaikas vystosi gerai, ar as sugebesiu ji isnesioti, ar nepersileisiu, ar tie pilvo tempimai maudimai nieko blogo. Ar ausu zvimbinas nera rimtas simptomas, ar neuzeis nerimas panika, ir t.t...
Atsakyti
QUOTE(maja23 @ 2014 10 28, 18:52)
. Ar ausu zvimbinas nera rimtas simptomas, ar neuzeis nerimas panika, ir t.t...

man virš 30 metu zvimbia,o kur detis.Jau pavargau tyrymai visokie ir nieko gero ryt kaklo kraujagysles tirs.MRT geras galvos neurologe priraše cavintono,betacerso,nootropilio ir vakarui traxene,sendien kad uzplauke kazkokia nesamone vos neuzdusau svaigo galva ir išvis kazkoks vidui jausmas doh.gif sesuo xanaxo dave ir praejo blink.gif dukrai jau savaite kai blogai ar AD nebetinka nezinau.labai blogai kad pacios vargstam ir dar vaikus gimdom,uzkibo tai ka padarysi,bet spec.darytis nu ka zinau schmoll.gif jug daugiausia paveldima.Man gerai kad ji yra mano gyvenimo dziaugsmas,bet ji vargsta.Tiesa gal Vilnieciu yra cia,gal zinot trecio lygio psichiatra Vilniui?siulo pavaziuot pas didesnius specus gal padetu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2014 10 28, 20:25)
dukrai jau savaite kai blogai ar AD nebetinka nezinau.labai blogai kad pacios vargstam ir dar vaikus gimdom,uzkibo tai ka padarysi,bet spec.darytis nu ka zinau  schmoll.gif jug daugiausia paveldima.Man gerai kad ji yra mano gyvenimo dziaugsmas,bet ji vargsta.Tiesa gal Vilnieciu yra cia,gal zinot trecio lygio psichiatra Vilniui?siulo pavaziuot pas didesnius specus gal padetu verysad.gif


O kiek dukrai metu? Ir kokius ad geria?
Atsakyti
O gal zinot koki gera tikrai psichiatra kaune, as pasirengus eiti privaciai, noriu, kad normaliai skirtu laiko ir butu geras, o ne tai kaip poliklinikose, nuleki tai tik 5 min vaistams israsyti ir viskas doh.gif

as ir atkritus, bet tikrai tikiu, kad issikapanosiu, turiu issikapanoti kazkaip 4u.gif
Atsakyti
As tai irgi visa tai paveldejau is savo tecio ir mociutes verysad.gif Bet nereikia nusiteikti, kad man ir bus taip visa gyvenima. Visu gyvenimai skirtingi, medicina eina i prieki. Labai noriu tiketi, kad man pageres ir galesiu dziaugtis vaikeliu, kuris, zinoma, irgi buvo neplanuotas. Jis pats nusprende ateiti i si pasauli. Nieko negalejau padaryt, o ir nenorejau nieko daryt, nes tik apie tai suzinojus labai dziaugiausi...
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 10 28, 21:48)
As tai irgi visa tai paveldejau is savo tecio ir mociutes  verysad.gif Bet nereikia nusiteikti, kad man ir bus taip visa gyvenima. Visu gyvenimai skirtingi, medicina eina i prieki. Labai noriu tiketi, kad man pageres ir galesiu dziaugtis vaikeliu, kuris, zinoma, irgi buvo neplanuotas. Jis pats nusprende ateiti i si pasauli. Nieko negalejau padaryt, o ir nenorejau nieko daryt, nes tik apie tai suzinojus labai dziaugiausi...



tu tik dziaukis tokiu stebuklu 4u.gif dauguma zmoniu vienaip ar kitaip kencia, retas, kuriam labai jau lengvai einas, o del to netureti seimos (kas mano suvokimu yra gyvenimo prasme) butu nesamone, cia mano tokia nuomone 4u.gif

beje primink tai gaunas, kad tu pastojai su ad ir palaipsniui nutraukei ane?smile.gif o tai judu su vyru neplanavot leliuku, kad cia viskas taip netiketai? 4u.gif seniai judu susituoke? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 10 28, 22:01)
tu tik dziaukis tokiu stebuklu 4u.gif  dauguma zmoniu vienaip ar kitaip kencia, retas, kuriam labai jau lengvai einas, o del to netureti seimos (kas mano suvokimu yra gyvenimo prasme) butu nesamone, cia mano tokia nuomone 4u.gif

beje primink tai gaunas, kad tu pastojai su ad ir palaipsniui nutraukei ane?smile.gif o tai judu su vyru neplanavot leliuku, kad cia viskas taip netiketai? 4u.gif  seniai judu susituoke? 4u.gif


Mazdaug dvi savaites buvo nestumo, kai suzinojau, kad laukiuosi. Tai tik suzinojus po keliu dienu nutraukiau ir nei jokios abstinencijos, nei kokiu nemalonumu pojuciu visai nepajauciau visa pusmeti. Jau tikrai maniau, kad visa nestuma puikiai jausiuos. Maniau, kad gali pogimdyvine kokia depresija pasireikst, bet kad nestumo metu atsinaujins, tai nemaniau.
Susituoke mes esam dar tik metus. Siu metu vasaros pradzioj baigiau magistrantura, tai vaiku dar neplanavom, norejom dar kokius metus pakeliauti, zadejom i Prancuzija ilgesniam laikui isvykt, ten padirbt. Bet visi planai nuplauke, kai pamaciau du bruksniukus. Tada staigiai viskas apsiverte, pradejom ieskot busto ir t.t. Aisku, suzinoje apie busima vaikeli abu labai dziaugemes, ir giminaiciai dziaugesi. Nebebuvo svarbu tos visos keliones, karjeros ir visi kiti dalykai... smile.gif

Bet vat dabar, kai man tai atsinaujino, tai tikrai, manau, kad vaikelis dar per anksti...Bet nieko pakeist jau negaliu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2014 10 28, 18:24)
Manau, kad tas gerl ir yra nerimas. Tas stemplės skausmas ir yra nerimas. Man šis požymis yra pagrindinis. Iš pradžių gydžiau gerlą laikydamasi visų maitinimosi reikalavimų, kartu naudojau omeprazolį ir dar kažką nuo skrandžio. Nepadėjo.

tongue.gif w
Ir ka toliau darete? Ka turite šiandien?
Kažkur skaičiau, kad kai stiprus proto pradas, skauda labiausiai. Gal mes superprotingos thumbup.gif
Atsakyti
[quote=jauniute,2014 10 28, 20:30]
O gal zinot koki gera tikrai psichiatra kaune, as pasirengus eiti privaciai, noriu, kad normaliai skirtu laiko ir butu geras, o ne tai kaip poliklinikose, nuleki tai tik 5 min vaistams israsyti ir viskas doh.gif

as ir atkritus, bet tikrai tikiu, kad issikapanosiu, turiu issikapanoti kazkaip 4u.gif
[/quote]
M.Jasulaitiš Romuvos klinika blush2.gif
Man jis lb super daktaras.
Atsakyti