Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

Liepa 18, tavo vietoje imciau ir bandyčiau kitus AD, gal nuo kitu nebus problemu su akimis...nes taip gyventi , ne išeitis. O ypač gaila vaiku...
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 09, 19:35)
O nenori pabandyt vėl pagert jų, gal kitos rūšies ir gal jau nebebus taip kaip buvo...gal tikrai tai nuo migrenos, pas neurologa nebandei? Jie dažnai mėgsta suversti kaltę kitkam jei patys neišmano...bet taip kentėti negalima...


Buvau ir pas neurologus, ir kraujagysles tyriausi, ir galvą, na žodžiu
Gal kiti AD ir gelbėtų, bet šiuo metu baisu eksperimentuoti, vien dėl vaiko.. Nes, o jei nuo jų visai būsiu kaip daržovė, tas ir stabdo kol kas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 09 lapkričio 2014 - 19:20
QUOTE(*Liepa18* @ 2014 11 09, 20:16)
Buvau ir pas neurologus, ir kraujagysles tyriausi, ir galvą, na žodžiu
Gal kiti AD ir gelbėtų, bet šiuo metu baisu eksperimentuoti, vien dėl vaiko.. Nes, o jei nuo jų visai būsiu kaip daržovė, tas ir stabdo kol kas.

Jeigu tau tiks kiti AD ,tai tikrai nebūsi daržovė 4u.gif
Kiek tavo mažyliui laiko?
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2014 11 09, 21:06)
Jeigu tau tiks kiti AD ,tai tikrai nebūsi daržovė 4u.gif
Kiek tavo mažyliui laiko?


Tą suprantu, bet yra daug pvz, kad būna ir blogiau, kai netinka, tai va ką tuomet daryti.
Turėčiau ką pasikviesti į pagalbą dėl sūnaus dienomis, tai bandyčiau.
O sūnelis dar mažutis, greitai bus 5 mėnesiai\

Tiesiog šiuo metu bijau bandyti net, kad kaip sakoma nepabyrėti dar labiau..
Kažkada esu bandžiusi Zoloft, tai buvau kaip iš kitos planetos, kai pamenu tą būsena, tai baisu. Su tokia būsena vaiku tikrai negalėčiau rūpintis. Nes kai Ad netina, tai irgi ne taip paprasta grįžti į tą pradinę būsena iki AD. Aišku, tuomet skirtu dar kitus, bet vėl klausimas ar tiks..
Cipralex tarsi tiko, bet prasidėjo su tomis akim ir psichiatras tuos pačius bijo skirti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 09 lapkričio 2014 - 20:26
QUOTE(*Liepa18* @ 2014 11 09, 19:16)
Buvau ir pas neurologus, ir kraujagysles tyriausi, ir galvą, na žodžiu
Gal kiti AD ir gelbėtų, bet šiuo metu baisu eksperimentuoti, vien dėl vaiko.. Nes, o jei nuo jų visai būsiu kaip daržovė, tas ir stabdo kol kas.

Tai,kad tu jau ir dabar kaip daržovė,šeima kenčia,dukra kenčia, tu net į lauka su mažiumi neišeini,tai ką pakeis jei pagersi vaistus? O ar negeriau jau matyti tą tinklainę ir jaustis gerai,nei šitaip vegetuoti ir be AD?

Nežinau,kaip jūs taip galit ištverti save kankindamos ir šeimą kartu,ir nuolat save griaužti ir griaužti,kad nuviliate šeimą,o vaistų bijote schmoll.gif

Mano pažįstama šizofrenija serga,nėščia būdama psichetrinėje gulėjo,atpumpavo ją ,o buvo visai kū-kū doh.gif ir mergaitė gimė sveika,mokinasi dabar trečioje klasėje,kad ir atrodo kaip robotas be jausmų,bet augina vaikus(jų turi tris) ir bando netgi pajuokauti ,piešia labai gražiai,sako,kad ją ramina,nesu girdėjusi iš jos ,kad yra nusivylusi gyvenimu,susitaikiusi jau su ta mintimi,kad kitaip ir nebus,pas ją dažnas vaistas leidžiami kažkokie AD,stiprūs labai + raminantys smile.gif ankščiau eksperimentavo su ja daktarai,kokių tik vaistų neskyrė,o ir ji mat užsispirdavo ir negerdavo vaistus,sėdėdavo kampe ir linguodavo.....Vyriausias sūnus įstojo į muzikos mokyklą,šaunus ramus vaikinukas,vydurinysis jau tuoj vidurinę pabaigs ir planų turi ir siekių gyvenime,gražia panelę turi,labai tėčiui padeda,mažiausioji linksma mergytė,vyras ją labai palaiko,nepalieka jos,tai va kaip matot,vaikai užaugs kokia bebūtumėte mama ir jie džiaugsis ,kad jus turi,kokia bebūtumėte ,serganti ar sveika,svarbu juos išmokyti pagarbos savo šeimai wub.gif

O aš visada tikėdavau vaistų galia,todėl tikriausiai man lengviau,pasikankinu kai blogai,bet paskui pagėrus vaistus vėl jaučiuosi nuostabiai bigsmile.gif ir dabar nebijau jei liga pasikartos schmoll.gif nes žinau,kad pagersiu vaistus ir vėl bus viskas kaip buve good.gif

Todėl kantrybės jums,pamatysit kaip viskas susitvarkys kai pagersite vaistus ,bent du mėnesius,neskubėkite,nesigązdinkite,vykite tas mintis,kurios sako ,o jei nepasveiksiu ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira1* @ 2014 11 09, 21:23)
Tai,kad tu jau ir dabar kaip daržovė,šeima kenčia,dukra kenčia, tu net į lauka su mažiumi neišeini,tai ką pakeis jei pagersi vaistus? O ar negeriau jau matyti tą tinklainę ir jaustis gerai,nei šitaip vegetuoti ir be AD?

Nežinau,kaip jūs taip galit ištverti save kankindamos ir šeimą kartu,ir nuolat save griaužti ir griaužti,kad nuviliate šeimą,o vaistų bijote  schmoll.gif


O aš visada tikėdavau vaistų galia,todėl tikriausiai man lengviau,pasikankinu kai blogai,bet paskui pagėrus vaistus vėl jaučiuosi nuostabiai  bigsmile.gif ir dabar nebijau jei liga pasikartos  schmoll.gif nes žinau,kad pagersiu vaistus ir vėl bus viskas kaip buve  good.gif

Todėl kantrybės jums,pamatysit kaip viskas susitvarkys kai pagersite vaistus ,bent du mėnesius,neskubėkite,nesigązdinkite,vykite tas mintis,kurios sako ,o jei nepasveiksiu ir viskas bus gerai  4u.gif


Tiesiog, aš esu patyrusi kaip būna, kai netinka AD. Tada net į wc negalėjau nušliaužti - savimi pasirūpinti... Tai ką man tada reiktų daryti, jei tarkim vėl kažkas panašaus, kai kūdikis ant rankų, kur aš jį dėčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 09 lapkričio 2014 - 20:35
QUOTE(*Liepa18* @ 2014 11 09, 20:33)
Tiesiog, aš esu patyrusi kaip būna, kai netinka AD. Tada net į wc negalėjau nušliaužti - savimi pasirūpinti... Tai ką man tada reiktų daryti, jei tarkim vėl kažkas panašaus, kai kūdikis ant rankų, kur aš jį dėčiau.

Pradžioje būna pablogėjimai,reikia tik išlaukti arba dar kartą bandyti kitus AD ,paprašyk,kad tau kas padėtu tą laiko tarpą kol tau pagerės,kol suveiks vaistai....nu kažką juk reikia daryti,kažkaip spręsti tą problemą,vien dėl vaikų verta surizikuoti dar kartą unsure.gif nu nežinau,tavo gyvenimas ir tu pati turi priimti sprendimus ,aš tau patarčiau tai bandyti dar kartą,gerti AD +raminančių kokių lengvų,kol suveiks vaistai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira1* @ 2014 11 09, 21:55)
Pradžioje būna pablogėjimai,reikia tik išlaukti arba dar kartą bandyti kitus AD ,paprašyk,kad tau kas padėtu tą laiko tarpą kol tau pagerės,kol suveiks vaistai....nu kažką juk reikia daryti,kažkaip spręsti tą problemą,vien dėl vaikų verta surizikuoti dar kartą  unsure.gif  nu nežinau,tavo gyvenimas ir tu pati turi priimti sprendimus ,aš tau patarčiau tai bandyti dar kartą,gerti AD +raminančių kokių lengvų,kol suveiks vaistai  4u.gif


Tame ir bėda, kad neturiu ko paprašyti pabūti tą laiką prie sūnaus dienomis, jei man būtų dar prasčiau.
Nebent ieškoti kažkokio svetimo žmogaus, ale auklės...
Atsakyti
seip del regejimo tai dauguma Ad tuti šalutini del regejimu pokyčiu. bet be to seip tiklaine manoma matyti kai sukila arba kai per zemas spaudimas. man budavo kai pasportuodavau matau jei ta turi omeni kraujiagysliu kaip seseli.
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 09, 12:59)
Pas mane irgi tas nerimas nuolatinis, labai varginantis ir trikdantis ziauriai gyvenimo kokybe. o kaip tu su juo tvarkaisi? Gali normaliai bendrauti, atlikti buitinius ar kitokius darbus?





Niekaip nesitvarkau su tuo, neiseina nei su butim nei su kitais darbais 4u.gif vat tas begalinis noras turet leliuka, tas nesivystantis nestumas ir ivare mane i sita duobe visiska, ir baisiausia, kad as zinau, jog kol nepagimdysiu, nepastosiu, as is sito jau neisbrisiu, nes nebus pasalinta pagrindine traumuojanti mane priezastis, o ttaip sunku skintis kelia i prieki kad kartais atorod nebeistversi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*Liepa18* @ 2014 11 09, 15:40)


tai gal būt būčiau likusi viena geriau, nežinau..



va butent pasaket zodi galbut, nes giliai sirdyje suvokiat seima yra viskas, jusu ramstis, jei ju nebutu tada isvis nebesizinotumete, kur detis ir ka daryti 4u.gif visoms moterims labai lengva kalbeti galbut netureciau, kai jau turit, o tos kurios neturi, bet troksta to nuo vaikystes yra siaubingai sunki uzduotis, kuria vistiek tikiu, kad galima iveikti ir supuoti savo maziuka, o veliau kad ir vartoti ad 4u.gif as suvokiu, kad bus kaip Dievo lemta, bet niekada neatsisakysiu tapti motina ir eisiu iki to visomis jegomis, kuriu siuo metu tikrai be proto mazai, bet kabinsiuos kiek isgaliu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Taira1* @ 2014 11 09, 21:23)

Mano pažįstama šizofrenija serga,nėščia būdama psichetrinėje gulėjo,atpumpavo ją ,o buvo visai kū-kū  doh.gif  ir mergaitė gimė sveika,mokinasi dabar trečioje klasėje,kad ir atrodo kaip robotas be jausmų,bet augina vaikus(jų turi tris) ir bando netgi pajuokauti ,piešia labai gražiai,sako,kad ją ramina,nesu girdėjusi iš jos ,kad yra nusivylusi gyvenimu,susitaikiusi jau su ta mintimi,kad kitaip ir nebus,pas ją dažnas vaistas leidžiami kažkokie AD,stiprūs labai + raminantys  smile.gif ankščiau eksperimentavo su ja daktarai,kokių tik vaistų neskyrė,o ir ji mat užsispirdavo ir negerdavo vaistus,sėdėdavo kampe ir linguodavo.....Vyriausias sūnus įstojo į muzikos mokyklą,šaunus ramus vaikinukas,vydurinysis jau tuoj vidurinę pabaigs ir planų turi ir siekių gyvenime,gražia panelę turi,labai tėčiui padeda,mažiausioji linksma mergytė,vyras ją labai palaiko,nepalieka jos,tai va kaip matot,vaikai užaugs kokia bebūtumėte mama ir jie džiaugsis ,kad  jus turi,kokia bebūtumėte ,serganti ar sveika,svarbu juos išmokyti pagarbos savo šeimai  wub.gif





ar teisingai supratau, jog jusu pazystama sirgdama sizofrenija jau sugebejo pagimdyti tris vaikucius? bigsmile.gif
man tokios istorijos tikra paguoda, jinai isnesiojo juos su vaistais ar kaip? 4u.gif

va tas man ir baisiausia, moterys su sizofrenija vaikus pagimdo, ir tikrai zinau ne viena atveji, o cia turi zmogus nerimo sutrikima, negi nepasiekspi savo tikslo blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vyckaa @ 2014 11 10, 00:09)
seip del regejimo tai dauguma Ad tuti šalutini del regejimu pokyčiu. bet be to seip tiklaine manoma matyti kai sukila arba kai per zemas spaudimas. man budavo kai pasportuodavau  matau jei ta turi omeni kraujiagysliu kaip seseli.


o pas okulistus buvote?

QUOTE(jauniute @ 2014 11 10, 01:07)
va butent pasaket zodi galbut, nes giliai sirdyje suvokiat seima yra viskas, jusu ramstis, jei ju nebutu tada isvis nebesizinotumete, kur detis ir ka daryti 4u.gif  visoms moterims labai lengva kalbeti galbut netureciau, kai jau turit, o tos kurios neturi, bet troksta to nuo vaikystes yra siaubingai sunki uzduotis, kuria vistiek tikiu, kad galima iveikti ir supuoti savo maziuka, o veliau kad ir vartoti ad 4u.gif as suvokiu, kad bus kaip Dievo lemta, bet niekada neatsisakysiu tapti motina ir eisiu iki to visomis jegomis, kuriu siuo metu tikrai be proto mazai, bet kabinsiuos kiek isgaliu 4u.gif


Aš gal blogai darau, bet labai bijau, vis galvoju, kad tik mano kuriam vaikui to paties nebūtų(tfu tfu tfu)...
Nes dabar kai jau pastojau su sūnumi, ėjau per genetikus dėl AD, tai visi kalba, kad visos šitos nesąmonės yra paveldimos. Tai vien dėl to, dėl paveldimumo.
Man baisu būtų planuoti pvz. trečią vaiką, kai žinau, dėl paveldimumo dabar jau.
Atsakyti
Sveiko merginos,

gal turite komentarų apie psichiatrę Karalienę Virginiją.
Užregistravau dukrą pas ją, kaip jinai? Jei kokia paviršutiniškai su pacientu bendraujanti, teks ieškoti kitos.

Patarkite unsure.gif
Atsakyti