Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(Lu @ 2014 11 06, 21:03)

4u.gif  O po ko kilo PA?gal susinervinai,susijaudinai ar dar kas?



Visiškoj ramybės būsenoj sad.gif Streso metu (konferebcijose, susirinkimuose) atsilaikau. O tos PA iškyla tada, kai net nesitiki. Nebūna, kad nervuojie nervuojies ir žinai, kad va, bus PA. Tada jai gal ir pasiruoš spėtum. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Tos PA panasiai kaip ir nerimas. Atrodo, tuo metu ramiai sedi, niekas streso nekelia, o taip uzgniauzia kvapa, kad net sustingsti. Buvau vakar spektakly, tai tarpais taip suimdavo tas nerimas stiprus, visai nesupratau nuo ko. Tai taip ir beveik negalejau atsipalaiduoti visa spektaklio laika.. doh.gif
Arba ryte, tik pabudus, taip stipriai uzspaudzia krutine. Be to, dabar daznai pirmoj dienos pusej labai noriu miego. Jei bunu tuo metu namie, tai atsigulu i lova su tikslu trumpai pasnausti. Bet uzmigt dazniausiai negaliu, suima nerimas, o jei siek tiek ir uzsnustu, tai atsikelus visai tragiskai jauciuosi. Buna jums kaip nors panasiai?
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 08, 14:16)
Tos PA panasiai kaip ir nerimas. Atrodo, tuo metu ramiai sedi, niekas streso nekelia, o taip uzgniauzia kvapa, kad net sustingsti. Buvau vakar spektakly, tai tarpais taip suimdavo tas nerimas stiprus, visai nesupratau nuo ko. Tai taip ir beveik negalejau atsipalaiduoti visa spektaklio laika..  doh.gif
Arba ryte, tik pabudus, taip stipriai uzspaudzia krutine. Be to, dabar daznai pirmoj dienos pusej labai noriu miego. Jei bunu tuo metu namie, tai atsigulu i lova su tikslu trumpai pasnausti. Bet uzmigt dazniausiai negaliu, suima nerimas, o jei siek tiek ir uzsnustu, tai atsikelus visai tragiskai jauciuosi. Buna jums kaip nors panasiai?



Bet jums irgi kaip suprantu, geriant AD, nerimas nepraeina iki galo? g.gif
Atsakyti
[quote=Nerija123,2014 11 08, 14:39]
mergaites, o kaip dažnai jums tas stiprus nerimas užeina?
Atsakyti
jei kam idomu tai psichatras privatus man taip aiskino. centrine musu nervu sistema sudaro simpatetine ir parasimpatetine nervu sistemos. jos valdo musu plaucius burna akis skrandi kepenis inkstus.tarp siu nervu sistemu turi buti pusiausvyra .simpatetines sistemos labiau uzvaldyti zmones kaip aiskino simpatiski zmones visur skuba eina galvoja reikia ta padaryti ta padaryti .parasimpatetines sistemos tai pankai kurie sako aj px neisiu ten vapsie viskas vienodai tinginiai. o nuo to lakstymo perdega simpatetine sistemos nervai ir centrineje nervu sistemoje isiraso kaip usb flash diskas ir del to reikia zmogu grazinti i pusiausvyra siu sistemu.su vaistu pagalba arba kazkaip kitaip ir kaip pasake tai normali busena o nuo normalios busenos vaistu nera. beje jei trunka jum nerimas kiek laiko ?ir gal kas vartojot fluanxol kaip jis jums ?
Atsakyti
Na, as tai vartoju jau beveik tris savaites, bet busena nepagerejo, o kartais atrodo, kad dar pasunkejo blink.gif Mano doze nedidele, tai galbut reikia ilgesnio laiko, kad vaistai veikt pradetu..Bet manau, kad jeigu kita savaite vis dar taip pat jausiuos, tai eisiu pas gydytoja ir klausiu, ka daryt unsure.gif

O tas nerimas tai gana daznai uzeina, ypac pastaruoju metu. Ir tada tokia neviltis apima, bet stengiuosi kazkaip is karto mastyt, kad tai nesites visa gyvenima, kad reikia kapstytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 08, 15:16)

Arba ryte, tik pabudus, taip stipriai uzspaudzia krutine. Be to, dabar daznai pirmoj dienos pusej labai noriu miego. Jei bunu tuo metu namie, tai atsigulu i lova su tikslu trumpai pasnausti. Bet uzmigt dazniausiai negaliu, suima nerimas, o jei siek tiek ir uzsnustu, tai atsikelus visai tragiskai jauciuosi. Buna jums kaip nors panasiai?



Man va dabar taip buna 4u.gif
Atsakyti
Aš kai sergu pas mane tai nerimas būna ištisinis,nesvarbu ką daryčiau,tik jo stiprumas keičiasi pagal veiklą,kartais toks stiprus,kad nieko negaliu daryti,tik sėdėti vietoje,o PA kai ištinka tai jausmas būna toks kai esi labai labai išgązdintas,širdis taip daužosi,kad atrodo plyš jinai neatlaikius,jaučiu net jos dydį,toks baisulinis išgąstis + nerimas siaubingas ir mintis ,kad gal čia infarktas koks,aš numirsiu,tai žiūri į laikrodį ir galvoji kviesti greitają pagalbą dar biški palaukti blink.gif ir būna ištisinis spaudimas krūtinėje g.gif

Dabar turėjau didelių nemalonumų,verkiau visa savaite(vienai iš čia esančių pasakojau per az) tai viena vakarą kaip svaigo galva,turėjau jau isikibti,kad laiptais nenusiridenčiau,labai nemaloni būsena,tai gerai,kad blaivus protas nugalėjo,neišgązdinau savęs ,tai dar būčiau ir PA sulaukusi wacko.gif atsigėriau nemažai vandens ir priguliau ramiai tv pažiūrėti ir praėjo .... po kelių dienų teko vėl stipriai susinervinti ir pažliumti,vėl po kurio laiko pradėjo svaigti galva,kaip būčiau normaliai išgėrus biggrin.gif vėl pasielgiau taip pat kaip pirma kartą,praėjo ax.gif tai neatsidžiaugiu savimi,kad sugebėjau nekreipti į tai dėmesio cool.gif jau tokia aš esu,atleisčiau vadeles ir žiūrėk aš jau stoviu prie psich. kabineto biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taira1*: 08 lapkričio 2014 - 17:54
QUOTE(jauniute @ 2014 11 08, 18:06)
Man va dabar taip buna 4u.gif


ir ka dazniausiai darai tais atvejais? 4u.gif Lipi is lovos ar dar stengiesi pamiegoti?

Beje, gal kuriai buna, kad savijauta pagereja velai vakare? Nuo kokos 23 val.?
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 08, 15:16)
Jei bunu tuo metu namie, tai atsigulu i lova su tikslu trumpai pasnausti. Bet uzmigt dazniausiai negaliu, suima nerimas, o jei siek tiek ir uzsnustu, tai atsikelus visai tragiskai jauciuosi. Buna jums kaip nors panasiai?

Jo,būdavo.Toks šlykštus tas jausmas būdavo.Arba ,kad ir pavykdavo nusnūsti,o tada likusią dienos dalį, kaip maišu trenkta per galvą tokia savijauta + nerimas.
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 08, 20:57)
ir ka dazniausiai darai tais atvejais?  4u.gif  Lipi is lovos ar dar stengiesi pamiegoti?





zinok ir stojuos ir gulu vel ir bandau ka daryti, aisku nesigauna, nesamone tokia doh.gif

nu o man prie viso sito dar dasidejo kaltes jausmas, sakau jau su vyru apsisprenden buvo ir staiga ir niekur taip atrkitau as, nu toks pyktis ima ant savesm nu kaip as sitaip nesusitvarkau su savimi, nu bet man taip noris tiket, kad kokia savaitele kita ir ta nervu sistema issiselus aprims biski 4u.gif aisku turbut labai jau as cia naivai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2014 11 08, 21:11)
Jo,būdavo.Toks šlykštus tas jausmas būdavo.Arba ,kad ir pavykdavo nusnūsti,o tada likusią dienos dalį, kaip maišu trenkta per galvą tokia savijauta + nerimas.


O tu dabar pilnai pasveikus? ar dar vartoji kokius vaistus? smile.gif


QUOTE(jauniute @ 2014 11 08, 21:55)

nu o man prie viso sito dar dasidejo kaltes jausmas, sakau jau su vyru apsisprenden buvo ir staiga ir niekur taip atrkitau as, nu toks pyktis ima ant savesm nu kaip as sitaip nesusitvarkau su savimi, nu bet man taip noris tiket, kad kokia savaitele kita ir ta nervu sistema issiselus aprims biski 4u.gif  aisku turbut labai jau as cia naivai doh.gif


O kokie simptomai tau dabar labiausiai ramybes neduoda?

Na, o as tai dabar beveik visada apimta minties, kad nenoresiu ir negalesiu tinkamai pasirupinti vaikeliu... verysad.gif toks nerimas sukyla apie tai pagavojus arba paziurejus i pilveli, kad net baisu verysad.gif Ir pries vaika butu didziule geda ir pries vyra (jeigu jis turetu ji priziuret) ir pries giminaicius doh.gif nesakau tokiu minciu vyrui ar dar kam nors, nenoriu gasdint, bet tuo paciu ir tokia vienisa pasijauciu su tom savo uzsklestom baimem... 4u.gif
Atsakyti