Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(jauniute @ 2014 11 06, 13:16)
O primink kiek laiko jau geri ta zolofta ar ka? kada dabar eisi pas psichiatra? 4u.gif


Jau dvi savaites ir 4 dienas. 20 d eisiu pas gydytoja, kai jau bus siek tiek daugiau nei menesis ad vartojimo. Nezinau, ar normalu, kad to pagerejimo man vis dar nesijaucia, o kartais netgi sunkesne ta busena..? Galbut reiketu anksciau pas gydytoja apsilankyt.. Bet tikriausiai vis tiek ji lieptu toliau vartoti ta pacia doze bent menesi ir tada ziureti, kas vyksta.
Kai cipralexa pradejau, tai irgi prisimenu apie menesi nelabai kas keitesi. Tik tiek kad tuo metu apskritai aktyviau gyvenau, studijavau, planavau vestuves ir siaip visokiu papildomu darbeliu turejau, tai gal dar tas prisidejo, kad pagerejo. Dabar visas mano tempas del nestumo suletejes, tai kazkaip sunkiau..

QUOTE(Lu @ 2014 11 06, 13:58)
kaip tau sunku verysad.gif pamenu save tokioj būsenoj,bet man dieną viskas ok būdavo.Naktys mano košmariškos.ir kartais pagalvoju,kaip aš neišėjau iš proto,bet laikiausi tos minties,kad gims vaikelis viskas pasikeis.Tik ta mintis mane varė į priekį,nes aš negalėjau būti silpna,tiesiog turėjau išnešioti ir turėtu šitą vaikelį.
Tau dar + - porą savaičių ir tikrai pradės gerėti.
laikykis,labai "sergu" už tave 4u.gif


Aciu, panos, uz palaikyma. Labai labai 4u.gif 4u.gif O kas tau budavo nakti? Ir kaip viskas pasikeite gimus vaikeliui?

Mano varomoji jega tai kol kas tikejimas, kad vaistai suveiks ir kad visa laika blogai but negali. Gyvenimas banguotas, juk tureciau atsitiest unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 06, 14:33)

Mano varomoji jega tai kol kas tikejimas, kad vaistai suveiks ir kad visa laika blogai but negali. Gyvenimas banguotas, juk tureciau atsitiest  unsure.gif



Labai teisingai mastai drinks_cheers.gif isisvaizduoju kaip tau dabar sunku, laimei bendrai paemus jau nebedaug irnliko sitaip vargti, o kai pagimdysi isieiciu bus daug daugiau 4u.gif
Atsakyti
Nezinau, ar normalu, kad to pagerejimo man vis dar nesijaucia, o kartais netgi sunkesne ta busena..?

Informaciniame lapelyje skaičiau, jog kai kuriem žmonėm prieš pagerėjimą yra būklės pablogėjimas, taigi mergyt, viskas taip kaip turi būti smile.gif pala kiek geri 10mg?
O tau kokia diagnozė, PA ir nerimas ar depresija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yesboss: 06 lapkričio 2014 - 14:27
QUOTE(yesboss @ 2014 11 06, 14:08)
Man irgi šiandien svaigsta galva, ypač kai greičiau vaikščioju...gal kraujospūdį vaistai numušė, bet bijau matuotis biggrin.gif nors tada vėl galėčiau mėgautis kavute smile.gif šiandien nebesijaučiu tokia mieguista, matyt jau pripranta organizmas prie didesnės dozės, man kadangi ad naujiena, tai įdomu kaip keičiasi savijauta, šiandien lyg šviesiau akyse, bent jau kolkas smile.gif kaip tau nuotaika, gerėja?

Na sulyg kiekviena diena vis geriau, nes gereja pati savijauta, bet pilnam nuotaikos sugrizimui manyciau reikia laiko, kad uzsimirstu ta bloga savijauta, vel isivaziuoti i ta normalu gyvenima smile.gif Nes dar vis nejucia paanalizuoji save kaip jautiesi, o vat laukiu to momento, kada net nebegalvosiu apie tai smile.gif Bet jau kad entuziazmas dideliems gyvenimo planams gryzta, tai mane dziugina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 06, 14:30)
Na sulyg kiekviena diena vis geriau, nes gereja pati savijauta, bet pilnam nuotaikos sugrizimui manyciau reikia laiko, kad uzsimirstu ta bloga savijauta, vel isivaziuoti i ta normalu gyvenima smile.gif Nes dar vis nejucia paanalizuoji save kaip jautiesi, o vat laukiu to momento, kada net nebegalvosiu apie tai smile.gif Bet jau kad entuziazmas dideliems gyvenimo planams gryzta, tai mane dziugina smile.gif


Puiku, aš velkuosi tau iš paskos ir laukiu pagerėjimo ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 05, 21:54)
kiek laiko dukra geria ad? ir kokius? Pati nežinau kiek laiko teks man laukti, bet gydytojas sakė, kad po 3 sav pradeda veikti biochemija, o anksčiau gali veikt tik saviitaiga 4u.gif

jau pusantru metu,niekaip neatitaiko dabar puse metu geria Haloperidoli praita savaite dadejo dar coaxili ir plius cyclodol tas nuo parkinsono blink.gif tipo kad nesurakintu zandikauliu nuo Haloperidolio,gal jie netinka koks dar parkinsonas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2014 11 06, 14:52)
jau pusantru metu,niekaip neatitaiko dabar puse metu geria Haloperidoli praita savaite dadejo dar coaxili ir plius cyclodol tas nuo parkinsono blink.gif tipo kad nesurakintu zandikauliu nuo Haloperidolio,gal jie netinka koks dar parkinsonas lotuliukas.gif


Tai kiek dukra prasikankinus tokiam jaunam amžiui doh.gif o ir mokslai...turėtų būti jai labai sunku...nejau vaistai nei kiek nepadeda?
Man labai gaila visų bloguojančių, negaliu, už ką taip kankintis 4u.gif stiprybėsJums ir dukrytei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yesboss: 06 lapkričio 2014 - 15:47
QUOTE(yesboss @ 2014 11 06, 15:37)
Puiku, aš velkuosi tau iš paskos ir laukiu pagerėjimo ax.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 06, 15:21)
Informaciniame lapelyje skaičiau, jog kai kuriem žmonėm prieš pagerėjimą yra būklės pablogėjimas, taigi mergyt, viskas taip kaip turi būti smile.gif pala kiek geri 10mg?
O tau kokia diagnozė, PA ir nerimas ar depresija?


Man kaip ir nerimas, bet jau pradedu nebesuprast, kas man is tikruju. Atrodo, kad nuo to nerimo iki depresijos tik vienas zingsnis doh.gif Kaip manot, kokie pagrindiniai skirtumai?

Dziaugiuosi uz jus, kurioms gereja 4u.gif Labai laukiu to momento, kai ir as galesiu pasakyti, kad man gereja smile.gif

Atsakyti
o man snd toks panikos priepuolis buvo užėjęs, galvojau, alpstu verysad.gif košmaras kažkoks buvo, net greitąja kvieciausi sad.gif o Ad vartoju jau metus. Tai nieko jie negydo taip iseina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerija123: 06 lapkričio 2014 - 17:49
QUOTE(*mable* @ 2014 11 06, 15:52)
jau pusantru metu,niekaip neatitaiko dabar puse metu geria Haloperidoli praita savaite dadejo dar coaxili ir plius cyclodol tas nuo parkinsono blink.gif tipo kad nesurakintu zandikauliu nuo Haloperidolio,gal jie netinka koks dar parkinsonas lotuliukas.gif



jetau, bet tai gal jei visai kazkas kitas,kad sitaip niekas nepadeda 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 06, 17:46)
Man kaip ir nerimas, bet jau pradedu nebesuprast, kas man is tikruju. Atrodo, kad nuo to nerimo iki depresijos tik vienas zingsnis  doh.gif Kaip manot, kokie pagrindiniai skirtumai?





tai kad kai tas nerimas surakina, tai atrodo is proto iseisi, taip beviltiska atrodo, kad iki depresijos jau tik vienas zingsnis buna manau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 06, 14:33)
O kas tau budavo nakti? Ir kaip viskas pasikeite gimus vaikeliui?

Mano varomoji jega tai kol kas tikejimas, kad vaistai suveiks ir kad visa laika blogai but negali. Gyvenimas banguotas, juk tureciau atsitiest  unsure.gif

Užmigdavau tai lengvai.Ir pabusdavau į WC dažnai.Ir prasidėdavo,nerimas,nerimas,mintys,kad išprotėsiu,kad mirsiu.To pasekoje sirdis daužėsi,viduj nežinia kas darėsi.Ir vieną sykį buvo PA,tai neprisimenu kaip atsidūriau pas kaimynus 2 val nakties....
Matai,aš šito vaikelio laukiausi po netekties dukters.Tai man ir tas dasidėjo.Baimė buvo didžiulė ar viskas bus gerai....
Bet man žūtbūt reikėjo vaiko.
Ir tikėjau,kad gimus vaikui viskas nurims.
Taip ir buvo.Poto dar lindo nerimas naktinis,bet atsikeliu ir vaikas pabunda aš jį maitinu ir užsimiršta nerimas.Poto dingo viskas.


QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 06, 18:48)
o man snd toks panikos priepuolis buvo užėjęs, galvojau, alpstu verysad.gif košmaras kažkoks buvo, net greitąja kvieciausi sad.gif o Ad vartoju jau metus. Tai nieko jie negydo taip iseina

4u.gif O po ko kilo PA?gal susinervinai,susijaudinai ar dar kas?
Atsakyti