Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(yesboss @ 2014 11 05, 15:18)
Lieka tik sulaukti to prašviesėjimo... smile.gif aš taip pat labai noriu pradėti sportuoti, bet šiuo metu jaučiuosi ištižusi kažkokia, gal truputį reikia palūkėti pagerėjimo, gal neužsitęs visa tai labai ilgai smile.gif ši būsena į neviltį varo doh.gif

o kada jis bus?jau uzkniso tas dukros galvos svaigimas,ar Jums visoms svaigsta butent nuo VD?ar visus ymanomus tyrimus padare,galva kraujagysles?reiks pas neurologa matyt eit,nes AD nulio vietoj
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 05, 18:07)
Hmm, o tas sportas tai idomu cia koks, ejimas, vaiksciojimas, begimas ar butinai tik sporto klubas g.gif
na as rytoj pas ji keliausiu vel, galvosim ka cia daryti, tai reiks pasisneketi ta tema 4u.gif nors pastrariosiom dienom as iki virtuves vos nusliauziu, tai nekazka apie ta sporta butu buve galima galvot biggrin.gif

Bele koks biggrin.gif Svarbu fizinis kruvis smile.gif Nu jo, as tai dar irgi aerobikos kruviu neisvezciau jauciu, tai reikes bent namie ko intensyvesnio prisimastyt - pvz viso namo grindu plyteles atsisveist kapitaliai ar dar ka nors naudingo lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*mable* @ 2014 11 05, 18:52)
o kada jis bus?jau uzkniso tas dukros galvos svaigimas,ar Jums visoms svaigsta butent nuo VD?ar visus ymanomus tyrimus padare,galva kraujagysles?reiks pas neurologa matyt eit,nes AD nulio vietoj

Jokiu tyrimu isvis nesu dariusi, bet jei AD padeda, tai matyt tame esme... Nes net jauciu ta itampa sprande, tai manyciau nuo jos tas svaigimo jausmas ir atsiranda, uzspazmuoja ten kazka...
Atsakyti
isigijom knyga,kur niedulis lygtai rekomendavo.Dukra sake,kad tikrai gera.Geros nuotaikos vadovas ,atsisiunte iš linkomanijos
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2014 11 05, 18:52)
o kada jis bus?jau uzkniso tas dukros galvos svaigimas,ar Jums visoms svaigsta butent nuo VD?ar visus ymanomus tyrimus padare,galva kraujagysles?reiks pas neurologa matyt eit,nes AD nulio vietoj



bent jau man tai galva retokai svaigsta, o jei svaigsta silpnai 4u.gif bet jeigu geria ad, o galva vistiek baisiai svaigsta, tai reikia ieskoti kitur priezasties turbut, nes kitu atveju juk ad nuimt turetu tai g.gif
Papildyta:
Lukute77, na kaip tu siandien? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2014 11 05, 17:52)
o kada jis bus?jau uzkniso tas dukros galvos svaigimas,ar Jums visoms svaigsta butent nuo VD?ar visus ymanomus tyrimus padare,galva kraujagysles?reiks pas neurologa matyt eit,nes AD nulio vietoj


Man vasarą labai stipriai svaigo galva, labai mažai kur eidavau viena, nes atrodydavo, kad nualpsiu...nežinau, gal man atvirų erdvių baimė buvo, nors atrodo bijojau tik svaigimo to...bet pastebėjau, kad svaigimai prasidėdavo po stresų, tyrimus dariausi, viskas gerai, dabar nebekreipiu dėmesio į svaigimą, nes tikrai žinau, kad tai psichologiškai...o ligų ieškojau kiek, maniau jau kapiec man doh.gif kiek laiko dukra geria ad? ir kokius? Pati nežinau kiek laiko teks man laukti, bet gydytojas sakė, kad po 3 sav pradeda veikti biochemija, o anksčiau gali veikt tik saviitaiga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2014 11 05, 20:17)
isigijom knyga,kur niedulis lygtai rekomendavo.Dukra sake,kad tikrai gera.Geros nuotaikos vadovas ,atsisiunte iš linkomanijos

Man galvos svaigimas- pagrindinis nerimo požymis, irgi ilgai netikėjau, kad tai nuo VD.
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 05, 23:08)
Man galvos svaigimas- pagrindinis nerimo požymis, irgi ilgai netikėjau, kad tai nuo VD.



oman surakina rankas, riesus ir alkunes, tada suprantu ateina nerimas stiprus doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 05, 22:54)
Pati nežinau kiek laiko teks man laukti, bet gydytojas sakė, kad po 3 sav pradeda veikti biochemija, o anksčiau gali veikt tik saviitaiga 4u.gif

drinks_cheers.gif Bent jau man tai pasitvirtina- iki to laiko tik tie baisus salutiniai eina, o paskui pradedi atsigaut smile.gif Nors va tie popietiniai svaigimai tai kiek pamenu gan negreitai dingo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 05, 22:01)
Lukute77, na kaip tu siandien? 4u.gif


Neturiu kuo pasigirti verysad.gif Apskritai si savaite atrodo dar sunkesne, dazniau norisi verkt, dazniau skustis vyrui, nesusikaupiu darbui, dar labiau save nuvertinu, kad nieko nesugebu, kad busiu blogas pavyzdys savo vaikui, kad negalesiu jo pakankamai myleti. Dieve dieve, kokios tos mintys tragiskos... kaip jas suvaldyti. zinau, kad emocijos ir elgesys priklauso nuo minciu, bet nors ir labai stengiuosi negaliu ju pakeisti. Pagalvoju apie teigiamus dalykus, bet vos ne ta pacia sekunde atgal man trenkia mintys apie neigiamus. Atrodo, kad galvodama teigiamai bandau save apgauti..
Siandien per joga vienu metu buvo aplankes toks lyg ir laimes, ramybes jausmas, bet tai buvo tik momentinis reikalas verysad.gif


Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 06, 13:00)
Neturiu kuo pasigirti  verysad.gif Apskritai si savaite atrodo dar sunkesne, dazniau norisi verkt, dazniau skustis vyrui, nesusikaupiu darbui, dar labiau save nuvertinu, kad nieko nesugebu, kad busiu blogas pavyzdys savo vaikui, kad negalesiu jo pakankamai myleti. Dieve dieve, kokios tos mintys tragiskos... kaip jas suvaldyti. zinau, kad emocijos ir elgesys priklauso nuo minciu, bet nors ir labai stengiuosi negaliu ju pakeisti. Pagalvoju apie teigiamus dalykus, bet vos ne ta pacia sekunde atgal man trenkia mintys apie neigiamus. Atrodo, kad galvodama teigiamai bandau save apgauti..
Siandien per joga vienu metu buvo aplankes toks lyg ir laimes, ramybes jausmas, bet tai buvo tik momentinis reikalas  verysad.gif



O primink kiek laiko jau geri ta zolofta ar ka? kada dabar eisi pas psichiatra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 06, 13:00)
Neturiu kuo pasigirti  verysad.gif Apskritai si savaite atrodo dar sunkesne, dazniau norisi verkt, dazniau skustis vyrui, nesusikaupiu darbui, dar labiau save nuvertinu, kad nieko nesugebu, kad busiu blogas pavyzdys savo vaikui, kad negalesiu jo pakankamai myleti. Dieve dieve, kokios tos mintys tragiskos... kaip jas suvaldyti. zinau, kad emocijos ir elgesys priklauso nuo minciu, bet nors ir labai stengiuosi negaliu ju pakeisti. Pagalvoju apie teigiamus dalykus, bet vos ne ta pacia sekunde atgal man trenkia mintys apie neigiamus. Atrodo, kad galvodama teigiamai bandau save apgauti..
Siandien per joga vienu metu buvo aplankes toks lyg ir laimes, ramybes jausmas, bet tai buvo tik momentinis reikalas  verysad.gif

kaip tau sunku verysad.gif pamenu save tokioj būsenoj,bet man dieną viskas ok būdavo.Naktys mano košmariškos.ir kartais pagalvoju,kaip aš neišėjau iš proto,bet laikiausi tos minties,kad gims vaikelis viskas pasikeis.Tik ta mintis mane varė į priekį,nes aš negalėjau būti silpna,tiesiog turėjau išnešioti ir turėtu šitą vaikelį.
Tau dar + - porą savaičių ir tikrai pradės gerėti.
laikykis,labai "sergu" už tave 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 06, 11:34)
drinks_cheers.gif  Bent jau man tai pasitvirtina- iki to laiko tik tie baisus salutiniai eina, o paskui pradedi atsigaut smile.gif  Nors va tie popietiniai svaigimai tai kiek pamenu gan negreitai dingo doh.gif


Man irgi šiandien svaigsta galva, ypač kai greičiau vaikščioju...gal kraujospūdį vaistai numušė, bet bijau matuotis biggrin.gif nors tada vėl galėčiau mėgautis kavute smile.gif šiandien nebesijaučiu tokia mieguista, matyt jau pripranta organizmas prie didesnės dozės, man kadangi ad naujiena, tai įdomu kaip keičiasi savijauta, šiandien lyg šviesiau akyse, bent jau kolkas smile.gif kaip tau nuotaika, gerėja?

Luka, laikykis 4u.gif kai gims mažylis, atsipirks vargus visus su kaupu 4u.gif
Atsakyti