Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(stejjse:) @ 2014 11 05, 11:28)
jauniute!! nu kas db???? mad.gif
ar taip lengvai pasiduosi???
suprantu kaip sunku taip buti, kai zinai kad tau kazkas gali padeti...
pries 3men ir as taip galwojau.. nuejau pas daktariuka ir sakau nu man reik AD, o jis sako nereik..
AD galima bet kada pradeti gert.. juk galima pabandyti be ju.. juk tik trys sawaites dar..
viskas bus gerai.. 4u.gif
aukstyn nosy..
juk atsimink kaip gerai jauteis kai buwai nescia.. vadinasi, ir db kai pastosi, vel sawijauta pageres..
as tikiu tuo, ir linkiu.. 4u.gif



siaip as ziauriai db nenoriu tu ad, labai labai, bet jau kai uzejo ypatingai tada, toks nerimas kad neiseina net arbatos issivirt, tris naktis nesudejau ne bluosto, valgyt irgi visiskai nieko, tik guli ir atrodo suka tave i ozio raga ir tik is to siaubas kyla 4u.gif db su tais raminamaisiais sitas dalykas apmazejo, bet nerima sliko, tai va galvoju nuims tuos ramiakus ir vel tas pats doh.gif
Papildyta:
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 05, 11:53)
As irgi pati issiprasiau AD, nes jo nuomone man nereikejo dar blush2.gif




o kuo jis motyvavo kad nereikia dar, kai sitaip prastai jauteis net tam gulej skyriuj (ne taip pasakiau, bet neatsimenu pavadinimo), jis sake, kad mazdaug ir be to praeis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 05, 10:53)
As irgi pati issiprasiau AD, nes jo nuomone man nereikejo dar blush2.gif
Bet kita vertus, dabar dziaugiuosi tuo, nes zmogum baigiu atvirsti... smile.gif  Dar gyvenimo dziaugsmas plnumoj negryzo, fiziniu visokiu simptomu jauciasi (galvos svaigimas, raumenu itampa kakle, net galva atrodo spaudzia), bet jau kad mastymas keiciasi, pati jauciu - viskas taip dzin darosi, turbut niekas nebesugebetu sunervuot ir ismust is veziu biggrin.gif
O del kaklo itampos, sakau, gal reiketu i koki spa masaziuka nugaros - galvos nueit g.gif


Kaip džiugu 4u.gif laukiu ir aš šitokio pagerėjimo smile.gif o tu nesijutai mieguista? Man miegas labai ima ir gyvenimo džiaugsmo trūksta, atrodo taip dzin ant visko, ant darbu, noriu žiūrėt į vieną tašką arba miegot, tinginiaut doh.gif noriu jėgų antplūdžio rolleyes.gif
Beja, koks šaunus daktarėlis, kad neskuba vaistų rašyt, kitam būtų dzin, nori ir gerk...
Jauniute, manau dar pakentėk, esi jautri, turi su tuom susitaikyti ir persilaužti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yesboss: 05 lapkričio 2014 - 11:27
QUOTE(jauniute @ 2014 11 05, 12:15)
o kuo jis motyvavo kad nereikia dar, kai sitaip prastai jauteis net tam gulej skyriuj (ne taip pasakiau, bet neatsimenu pavadinimo), jis sake, kad mazdaug ir be to praeis? 4u.gif

Kazka maisai, niekad niekur nesu gulejusi smile.gif
Nu tipo, su sypsena, energinga - nepanasu kad reiketu AD smile.gif Bet jau mano toks bendravimo budas su zmonemis, niekas net neitartu kad tokios nesamones mane kankina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 05, 12:20)
Kaip džiugu 4u.gif laukiu ir aš šitokio pagerėjimo smile.gif o tu nesijutai mieguista? Man miegas labai ima ir gyvenimo džiaugsmo trūksta, atrodo taip dzin ant visko, ant darbu, noriu žiūrėt į vieną tašką arba miegot, tinginiaut doh.gif noriu jėgų antplūdžio rolleyes.gif
Beja, koks šaunus daktarėlis, kad neskuba vaistų rašyt, kitam būtų dzin, nori ir gerk...
Jauniute, manau dar pakentėk, esi jautri, turi su tuom susitaikyti ir persilaužti smile.gif

Na tas mieguistumas dazniausiai buna kartu su galvos svaigimu doh.gif Bet po truputi ir is to islipsim 4u.gif Jau geriau mieguistumas nei nerimas mirksiukas.gif As tai pastebejau kad dar entuziazmo kazkaip irgi per daug nera, bet jau jegu kazka veikt daugiau smile.gif Taip kad tiesiog emuosi kazko mechaniskai, o is to kad gerai sekasi ir nuotaika pagereja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 05, 12:53)
Kazka maisai, niekad niekur nesu gulejusi smile.gif
Nu tipo, su sypsena, energinga - nepanasu kad reiketu AD smile.gif  Bet jau mano toks bendravimo budas su zmonemis, niekas net neitartu kad tokios nesamones mane kankina doh.gif



aham, sumaisiau, as apie yesboss kalbejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 05, 14:13)
aham, sumaisiau, as apie yesboss kalbejau 4u.gif


Aš irgi negulėjau, lankiau psichoterapijas stacionare. Man ad neliepe gert, sake kaip nori, pradzioj tik ramiakus skyre, o kadangi bukle ne gerejo, pasiule ad, nes ramiaku ilgai vartoti negalima smile.gif
Papildyta:
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 05, 13:46)
Na tas mieguistumas dazniausiai buna kartu su galvos svaigimu doh.gif Bet po truputi ir is to islipsim 4u.gif Jau geriau mieguistumas nei nerimas mirksiukas.gif As tai pastebejau kad dar entuziazmo kazkaip irgi per daug nera, bet jau jegu kazka veikt daugiau smile.gif Taip kad tiesiog emuosi kazko mechaniskai, o is to kad gerai sekasi ir nuotaika pagereja mirksiukas.gif


Jo, galva kažkiek pasvaigsta rytasis, po pietų prasiblaškiau, bet tada nerimas sukilo, nu žodžiu, vėl nuotaika sugedo, liudna, bet net verkt nebeišeina doh.gif kada aš išbrisiu iš šitos nesąmonės, o jei vaistai netinka g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 05, 15:43)
Aš irgi negulėjau, lankiau psichoterapijas stacionare. Man ad neliepe gert, sake kaip nori, pradzioj tik ramiakus skyre, o kadangi bukle ne gerejo, pasiule ad, nes ramiaku ilgai vartoti negalima smile.gif
Papildyta:
Jo, galva kažkiek pasvaigsta rytasis, po pietų prasiblaškiau, bet tada nerimas sukilo, nu žodžiu, vėl nuotaika sugedo, liudna, bet net verkt nebeišeina doh.gif kada aš išbrisiu iš šitos nesąmonės, o jei vaistai netinka g.gif  unsure.gif

Man kaip tik po pietu tie galvos svaigimai sukyla doh.gif Viskas bus ok, isbrisim, tik reikia ne vien vaistais kliautis, bet ir daug daug savo pastangu smile.gif Jau islipus is sito esu 2 kartus, taip kad galiu garantuoti, kad is to ne per diena ir ne per dvi, bet islipama pilnai mirksiukas.gif Tie paumejimai is tikruju daug baimiu ivaro (pradedi bijoti tos baisios savijautos, siaip kazkokiu simptomu), bet viskas zinok su laiku pasimirsta mirksiukas.gif
Beje, prie situ dalyku gydytojas sake butinai reikia sportuoti mirksiukas.gif Siaip lankau sporto kluba, bet per vasara uzsitingejau - reikes sugrizti vel blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 05, 15:03)
Man kaip tik po pietu tie galvos svaigimai sukyla doh.gif  Viskas bus ok, isbrisim, tik reikia ne vien vaistais kliautis, bet ir daug daug savo pastangu smile.gif Jau islipus is sito esu 2 kartus, taip kad galiu garantuoti, kad is to ne per diena ir ne per dvi, bet islipama pilnai mirksiukas.gif Tie paumejimai is tikruju daug baimiu ivaro (pradedi bijoti tos baisios savijautos, siaip kazkokiu simptomu), bet viskas zinok su laiku pasimirsta mirksiukas.gif
Beje, prie situ dalyku gydytojas sake butinai reikia sportuoti mirksiukas.gif Siaip lankau sporto kluba, bet per vasara uzsitingejau - reikes sugrizti vel blush2.gif


Lieka tik sulaukti to prašviesėjimo... smile.gif aš taip pat labai noriu pradėti sportuoti, bet šiuo metu jaučiuosi ištižusi kažkokia, gal truputį reikia palūkėti pagerėjimo, gal neužsitęs visa tai labai ilgai smile.gif ši būsena į neviltį varo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 05, 16:03)

Beje, prie situ dalyku gydytojas sake butinai reikia sportuoti mirksiukas.gif Siaip lankau sporto kluba, bet per vasara uzsitingejau - reikes sugrizti vel blush2.gif



o kodel kazi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 05, 16:46)
o kodel kazi? unsure.gif

Nu dabar labai jau moksliskai nepaaiskinsiu, bet kazkaip ten sake sporto metu sudega kazkokie negeri dalykai issiskiriantys streso metu biggrin.gif O be to sporto metu gaminasi endorfinai, laimes hormonai mirksiukas.gif
Ir tikrai, kai dabar pagalvoju, niekada nera pablogeje kai lankydavau sporto kluba - paprastai kai uzsitingedavau ir nustodavau sportuot...
Papildyta:
QUOTE(yesboss @ 2014 11 05, 16:18)
Lieka tik sulaukti to prašviesėjimo... smile.gif aš taip pat labai noriu pradėti sportuoti, bet šiuo metu jaučiuosi ištižusi kažkokia, gal truputį reikia palūkėti pagerėjimo, gal neužsitęs visa tai labai ilgai smile.gif ši būsena į neviltį varo doh.gif

As irgi dar kazkaip neigali sportuoti jauciuosi, bet jau bent i masaziuka koki nueiti reiketu galvoju smile.gif
Dar ir Druskininkus si menesi vienam savaitgaliui esam susiplanave, tai ziauriai laukiu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wiki123: 05 lapkričio 2014 - 16:03
As irgi dar kazkaip neigali sportuoti jauciuosi, bet jau bent i masaziuka koki nueiti reiketu galvoju smile.gif
Dar ir Druskininkus si menesi vienam savaitgaliui esam susiplanave, tai ziauriai laukiu wub.gif
[/quote]

Kaip fainiai, turėtum atsipalaiduot ir prasiblaškyt ten smile.gif nu aš kaip tikra lietuvė pasidžiaugtsiu, kad ne viena tokia jaučiuosi, labai taikliai pasakyta, kaip neįgali doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 05, 17:07)
Nu dabar labai jau moksliskai nepaaiskinsiu, bet kazkaip ten sake sporto metu sudega kazkokie negeri dalykai issiskiriantys streso metu biggrin.gif  O be to sporto metu gaminasi endorfinai, laimes hormonai mirksiukas.gif




Hmm, o tas sportas tai idomu cia koks, ejimas, vaiksciojimas, begimas ar butinai tik sporto klubas g.gif
na as rytoj pas ji keliausiu vel, galvosim ka cia daryti, tai reiks pasisneketi ta tema 4u.gif nors pastrariosiom dienom as iki virtuves vos nusliauziu, tai nekazka apie ta sporta butu buve galima galvot biggrin.gif
Atsakyti