Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(Luka77 @ 2014 11 04, 00:25)
Beje, siandien pabandziau susidelioti pati blogiausia savo ateities scenariju ir pagalvoti ar butu kazkokia iseitis rolleyes.gif Jeigu man taip ir nepagereja, o pvz. po gimdymo dar labiau viskas paastreja, negaliu pasirupint vaikeliu, susipykstu su vyru, giminaiciai mane pasmerkia. Ka tada daryt? Kaip jus tokia situacija issprestumet?  unsure.gif  4u.gif


Man atrodo, kai jūs savo vaikiuką paimsit, tokia pilnatvė pas jus ateis + dar hormonų pokyčiai ir visos ligos dings. 4u.gif Tik svarbiausia tausot ir save tada nepamiršt 4u.gif O kam save programuojat blogiausiam. Apie tai galvokit ir spręskit, JEI tai atsitiks, dabar vis tiek nieko neišspręsit 4u.gif

Kažkaip pagalvojau, man kitus drąsint labiau sekasi nei pačią save biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 04, 14:26)
O ka si karta tau jis parekomendavo? Kazkokiu vaistuku ar tik siaip pasisnekejot? Man tai jis superinis - kazkas cia forume rekomendavo, tai pirma karta pas ji buvau kai dar Neuromedoje dirbo  smile.gif



kolkas gaunu raminamuju doze ir kita kazkoki, bet nekazka veikia kolkas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stejjse:) @ 2014 11 04, 10:38)
as gerai  4u.gif
gyvenu laukimu..  4u.gif
o daktaras tai musu yra Jasulaitis is romuvos klinikos  4u.gif



Labai geri atsiliepimai apie jį, gaila, kad Kaune jis verysad.gif O gal vilnietės gerą gydytoją rekomenduotų.
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 04, 17:10)
kolkas gaunu raminamuju doze ir kita kazkoki, bet nekazka veikia kolkas 4u.gif

Irgi Rivotrili? smile.gif Man atrodo jis visiems ji skiria? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 04, 17:07)
Man atrodo, kai jūs savo vaikiuką paimsit, tokia pilnatvė pas jus ateis + dar hormonų pokyčiai ir visos ligos dings.  4u.gif Tik svarbiausia tausot ir save tada nepamiršt  4u.gif O kam save programuojat blogiausiam. Apie tai galvokit ir spręskit, JEI tai atsitiks, dabar vis tiek nieko neišspręsit  4u.gif





va va, lygiai taip pat manau drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 04, 17:15)
Irgi Rivotrili? smile.gif  Man atrodo jis visiems ji skiria? biggrin.gif



Aha, rivotrili biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 04, 17:26)
Aha, rivotrili biggrin.gif

Bet kad po vizito pas ji kazkaip super palengveja tai teisybe - super daktaras thumbup.gif As visa nestumo paskutini trimestra kai prastai jauciausi kas savaite pas ji vaiksciojau, tai nemoku pasakyti kaip tu vizitu laukdavau, kazkaip palengvedavo bent tai dienai po ju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wiki123: 04 lapkričio 2014 - 16:40
o as jau pradedu abejoti ar man pavyks apsieiti be ad schmoll.gif nu labai negerai viskas cia man gavos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 04, 17:07)
Man atrodo, kai jūs savo vaikiuką paimsit, tokia pilnatvė pas jus ateis + dar hormonų pokyčiai ir visos ligos dings.  4u.gif Tik svarbiausia tausot ir save tada nepamiršt  4u.gif O kam save programuojat blogiausiam. Apie tai galvokit ir spręskit, JEI tai atsitiks, dabar vis tiek nieko neišspręsit  4u.gif

Kažkaip pagalvojau, man kitus drąsint labiau sekasi nei pačią save  biggrin.gif


As to irgi labai tikiuosi smile.gif nusprendziau pagalvot apie blogiausia varianta, nes labai bijau ateities. tai galvoju, jeigu pamatysiu, kad net blogiausiu atveju yra kazkokia iseitis, tai gal ramiau bus...
O ad jau dvi savaites geriu, kol kas visai nieko gero. Tai dar labiau liudina ir nevilti kelia. Galbut dar reikia laiko, bet kiek jo dar reikia?
O po gimdymo tie hormonai kartais nebus dar stipresni ir kai susimaisys su mano visom busenom,tai kaip des...?
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 04, 21:31)

O po gimdymo tie hormonai kartais nebus dar stipresni ir kai susimaisys su mano visom busenom,tai kaip des...?



Luka77, kam mastyti kas bus kas ne bus, cia nenuprognozuosi, todel db net galvos nereikia sukti, db reikia kazkaip islaukti to gimdymo, o po to jau kai ateis ta situacija ir mastysi ka daryti 4u.gif

pvz as pries 3 savaites jauciausi kuo puikiausiai ir staiga va kas pasidare netiketai nelauktai, ko ne minties nebuvo, kad taip gali buti, taip kad gyvenimas neprognozuojamas 4u.gif

primink kelintas tau db menuo jau? 4u.gif jetau kaip as tau baltai pavydziu, tu net pati nesuvoki kokia tu laiminga ir palaiminta esi, galvok apie tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 04, 21:44)
Luka77, kam mastyti kas bus kas ne bus, cia nenuprognozuosi, todel db net galvos nereikia sukti, db reikia kazkaip islaukti to gimdymo, o po to jau kai ateis ta situacija ir mastysi ka daryti 4u.gif

pvz as pries 3 savaites jauciausi kuo puikiausiai ir staiga va kas pasidare netiketai nelauktai, ko ne minties nebuvo, kad taip gali buti, taip kad gyvenimas neprognozuojamas 4u.gif

primink kelintas tau db menuo jau? 4u.gif jetau kaip as tau baltai pavydziu, tu net pati nesuvoki kokia tu laiminga ir palaiminta esi, galvok apie tai 4u.gif


7-tas. Visos mintys tik kaip suspet emociskai pasiruost vaikelio gimimui, kaip sustipret. Tas laikas taip greitai bega. Is vienos puses noriu, kad greiciau prabegtu koks menuo, nes tikiuosi, kad ad vis tiek suveiks. Tada bent jau menesi galeciau pasimegauti nestumu. Nei sunkus svoris, nei nugaros skausmai nei koks radikulitas butu visiskai nesvarbus, jeigu tik galeciau dziaugtis... Bet is kitos puses tai ir baugina tas laiko begimas, nes dar nesijauciu pasiruosusi susitikti su vaikeliu verysad.gif

Oi, moterys, stengiuosi buti stipri, bet daznai nebezinau ka daryti...
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 04, 20:44)
Luka77, kam mastyti kas bus kas ne bus, cia nenuprognozuosi, todel db net galvos nereikia sukti, db reikia kazkaip islaukti to gimdymo, o po to jau kai ateis ta situacija ir mastysi ka daryti 4u.gif

pvz as pries 3 savaites jauciausi kuo puikiausiai ir staiga va kas pasidare netiketai nelauktai, ko ne minties nebuvo, kad taip gali buti, taip kad gyvenimas neprognozuojamas 4u.gif

primink kelintas tau db menuo jau? 4u.gif jetau kaip as tau baltai pavydziu, tu net pati nesuvoki kokia tu laiminga ir palaiminta esi, galvok apie tai 4u.gif

jauniute!! nu kas db???? mad.gif
ar taip lengvai pasiduosi???
suprantu kaip sunku taip buti, kai zinai kad tau kazkas gali padeti...
pries 3men ir as taip galwojau.. nuejau pas daktariuka ir sakau nu man reik AD, o jis sako nereik..
AD galima bet kada pradeti gert.. juk galima pabandyti be ju.. juk tik trys sawaites dar..
viskas bus gerai.. 4u.gif
aukstyn nosy..
juk atsimink kaip gerai jauteis kai buwai nescia.. vadinasi, ir db kai pastosi, vel sawijauta pageres..
as tikiu tuo, ir linkiu.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stejjse:) @ 2014 11 05, 11:28)
pries 3men ir as taip galwojau.. nuejau pas daktariuka ir sakau nu man reik AD, o jis sako nereik..
AD galima bet kada pradeti gert.. juk galima pabandyti be ju.. juk tik trys sawaites dar..

As irgi pati issiprasiau AD, nes jo nuomone man nereikejo dar blush2.gif
Bet kita vertus, dabar dziaugiuosi tuo, nes zmogum baigiu atvirsti... smile.gif Dar gyvenimo dziaugsmas plnumoj negryzo, fiziniu visokiu simptomu jauciasi (galvos svaigimas, raumenu itampa kakle, net galva atrodo spaudzia), bet jau kad mastymas keiciasi, pati jauciu - viskas taip dzin darosi, turbut niekas nebesugebetu sunervuot ir ismust is veziu biggrin.gif
O del kaklo itampos, sakau, gal reiketu i koki spa masaziuka nugaros - galvos nueit g.gif
Atsakyti