Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(yesboss @ 2014 11 03, 16:53)
O kaip tu Stejjse? Atsigavai truputuką? 4u.gif

as gerai 4u.gif
gyvenu laukimu.. 4u.gif
o daktaras tai musu yra Jasulaitis is romuvos klinikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 04, 10:18)
Bet svarbiausia, kad tų somatinių jausmų nebejaučiat  thumbup.gif Man tai tie smomatiniai jausmai daug blogiau nei blogos mintys  4u.gif

Man tai blogos mintys ir slogi nuotaika blogiau už fizinius negalavimus, nors atrodo nuo fizinių negalavimų viskas ir prasidėjo...


Na, man tai irgi ta slogi busena ir nieko nenoras daug baisiau negu fiziniai pojuciai (nors tu fiziniu pas mane gal nelabai daug...). Bet man atrodo, kad visi tie somatiniai simptomai ir kyla nuo tos blogos emocines bukles. Labai stipri jega yra tos musu smegenys..
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 04, 01:25)


Beje, siandien pabandziau susidelioti pati blogiausia savo ateities scenariju ir pagalvoti ar butu kazkokia iseitis rolleyes.gif Jeigu man taip ir nepagereja, o pvz. po gimdymo dar labiau viskas paastreja, negaliu pasirupint vaikeliu, susipykstu su vyru, giminaiciai mane pasmerkia. Ka tada daryt? Kaip jus tokia situacija issprestumet?  unsure.gif  4u.gif



o tu pagalvok taip, tokiu atveju pradesi visu pajehumu vartoti ad ir grysi absoliuciai i normalu gyvenima, juk leliukas jau bus, nereikes stabdyt del tu vaistu 4u.gif plius netikiu, kad artimieji jau ims ir pasmerks, artimieji kaip tik pades issikapanot, kodel turetu pasmerkt? ar turi su kuo pabendraut? mama tave palaiko? supranta nors kiek 4u.gif kaip matai net paciam blogiausiam scenarijui butu iseitis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 04, 01:25)
O kaip tau tas saltumo jausmas praejo?




ka as zinau isgeriau raminamuju ir praejo kazkaip doh.gif

zinot man va pvz nerimas praeina lyg ir neblogai , o tada as pradedu nerimtau, kad vel man uzeis tas siaubinga sparalizuojantis nerima,s tai gaunas, kad nurimus as bijau sekancios jo atakos, bet tai cia tada nepabaigiama gaunas, kai blogai bijau kas su tavim vyksta, kai gerai, bijai kad vel tuoj uzeis blogai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(stejjse:) @ 2014 11 04, 11:38)
as gerai  4u.gif
gyvenu laukimu..  4u.gif
o daktaras tai musu yra Jasulaitis is romuvos klinikos  4u.gif

Nu tai pasirodo visos pas ta pati vaikstom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 04, 09:37)

Kolkas visiško pagerėjimo nejaučiu, geriu 2 sav su biškiu,



2 savaites kaip su ad dar nedaug, o ir tai jau neblogai jautiesi, manau dar po dvieju savaiciu pradesi visai pilnai gryzti i normalu gyvenima 4u.gif

as tai nesistebiu kad man jau keleta kartu teko juos vartoti tuos ad, as esu neitiketinai jautri, nenusakomai, o gyvenimas sunkus reikalas labai, tai psichika ir ciuozia zemyn visiskai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 04, 14:13)
Nu tai pasirodo visos pas ta pati vaikstom biggrin.gif



Nu geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 04, 14:15)
as tai nesistebiu kad man jau keleta kartu teko juos vartoti tuos ad, as esu neitiketinai jautri, nenusakomai, o gyvenimas sunkus reikalas labai, tai psichika ir ciuozia zemyn visiskai doh.gif
Papildyta:
Nu geras  biggrin.gif

O ka si karta tau jis parekomendavo? Kazkokiu vaistuku ar tik siaip pasisnekejot? Man tai jis superinis - kazkas cia forume rekomendavo, tai pirma karta pas ji buvau kai dar Neuromedoje dirbo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 04, 14:11)
o tu pagalvok taip, tokiu atveju pradesi visu pajehumu vartoti ad ir grysi absoliuciai i normalu gyvenima, juk leliukas jau bus, nereikes stabdyt del tu vaistu 4u.gif  plius netikiu, kad artimieji jau ims ir pasmerks, artimieji kaip tik pades issikapanot, kodel turetu pasmerkt? ar turi su kuo pabendraut? mama tave palaiko? supranta nors kiek 4u.gif  kaip matai net paciam blogiausiam scenarijui butu iseitis  4u.gif


Nezinau, artimieji gali tiesiog manyti, kad esu silpna, nesugebu susiimti, susitvarkyti su savim ir tas rysys gali susilpneti. Visiskai atvirai neturiu su kuo pasikalbeti. Vyras, mama, drauges, sese - nei vienas nera tokiu busenu patyre, todel nelabai supranta, ka jauciu. O as irgi visko detaliai nepasakoju, nes nenoriu ikyret ir skustis. Aisku, noreciau tureti toki artima zmogu, kuriam galeciau pasakyti viska viska ir zinociau, kad jis nepakeis nuomones apie mane, supras, kad tai yra tiesiog labai bloga busena, is kurios issivaduoti imanoma ir nuosirdziai noretu padeti tai padaryti.

Todel is esmes daugeli dalyku laikau savyje.. Labai dziaugiuosi bent tuo, kad esate jus visos 4u.gif
Atsakyti
Man šiandien nekokia savijauta, kažkokia vidinė baimė, nepaaiškinama, atrodo gali iš savo kailio išsinerti, bijau išprotėti...atrodė jau gerėja viskas ir vėl bloga savijauta...išgėriau xanax ketvertuka doh.gif silpna, miegas ima...o dar važiuot i Klaipėda žadam su draugu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yesboss: 04 lapkričio 2014 - 14:38
Girddėjau per radiją šiandien laidą apie nerimu s- net ir ten jie mane persekioja biggrin.gif Bet gerai. Ten sakė, reikia stiprinti kūną, ir kiekvieną dieną skirti mankštai sportui. O ir jau seniau girdejau, kad po 8 mėn. fizinio krūvio kiekvieną dieną, poveikis prilygsta AD. Taip kad stenkimės sportuoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 04, 15:30)
Man šiandien nekokia savijauta, kažkokia vidinė baimė, nepaaiškinama, atrodo gali iš savo kailio išsinerti, bijau išprotėti...atrodė jau gerėja viskas ir vėl bloga savijauta...išgėriau xanax ketvertuka doh.gif silpna, miegas ima...o dar važiuot i Klaipėda žadam su draugu doh.gif

Cia nuo padidintos AD dozes (minejai kad pries pora dienu iki 20 mg padidinai), tuoj organizmas adaptuosis ir viskas bus ok mirksiukas.gif
O as jau po biski i save grįžtu - jaučiu kad tokia atsipuuutus darausi biggrin.gif Net baisu kad per daug smile.gif Tik dar durnu minciu tai kartais pakirba - va kad ir dar biski gerkle skaudena, limfmazgiai lyg biski padideje, nors jau tempos nera, tai prisimastau visokiu anginu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 04, 15:27)
Cia nuo padidintos AD dozes (minejai kad pries pora dienu iki 20 mg padidinai), tuoj organizmas adaptuosis ir viskas bus ok mirksiukas.gif
O as jau po biski i save grįžtu - jaučiu kad tokia atsipuuutus darausi biggrin.gif  Net baisu kad per daug smile.gif  Tik dar durnu minciu tai kartais pakirba - va kad ir dar biski gerkle skaudena, limfmazgiai lyg biski padideje, nors jau tempos nera, tai prisimastau visokiu anginu doh.gif


Kaip džiugu, kad tau gerėja, aš kaip nesulaukiu prašviesėjimo to 4u.gif šiandien tokia diena, kad tik lovoj gulėt norėčiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 04, 16:43)
Kaip džiugu, kad tau gerėja, aš kaip nesulaukiu prašviesėjimo to 4u.gif šiandien tokia diena, kad tik lovoj gulėt norėčiau  verysad.gif

Tai dar gerai kad gulet norisi, man kai uzeidavo tas nerimas didinant AD tai nors sienom lipk doh.gif
Nebetoli ir tau prasviesejimas - tu juk veliau uz mane ir pradejai juos vartot kazkur savaitele man atrodo g.gif kazkokiam forume skaiciau kaip diskutavo, kad turbut nei su vienais AD nereikia tiek kantrybes kaip su paroxetinu, bet jau kai suveikia tai super buna mirksiukas.gif Galiu ta patvirtinti, nes kiek esu vartojusi, tai apie tikrai gera, be priekaistu busena galejau kalbeti po kokiu 5 savaiciu nuo vartojimo pradzios...
Atsakyti