Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(stejjse:) @ 2014 11 03, 17:26)
jauniute, lyg minejai kad pas daktariuka ta buwai?
na ir kaip tau jis?
ar kazka pagelbejo.. na net nezinau.. ar iswis kas nors pasikeite? 4u.gif



buvau, superinis daktariukas 4u.gif pirma karta normalu gydytoja jauciuos radus, kolkas tai negeriau, bet jis gi ne stebukladarys, cia tokia durna liga, kad pirstu spragtelejus nepraeis viskas iskart ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 03, 16:38)
buvau, superinis daktariukas 4u.gif  pirma karta normalu gydytoja jauciuos radus, kolkas tai negeriau, bet jis gi ne stebukladarys, cia tokia durna liga, kad pirstu spragtelejus nepraeis viskas iskart ax.gif

na taip tiu teisi..
bet as kazkaip po jo.. atsigaunu.. 4u.gif
Atsakyti
O kaip tu Stejjse? Atsigavai truputuką? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 03, 16:38)
buvau, superinis daktariukas 4u.gif  pirma karta normalu gydytoja jauciuos radus, kolkas tai negeriau, bet jis gi ne stebukladarys, cia tokia durna liga, kad pirstu spragtelejus nepraeis viskas iskart ax.gif

Mergaites, o koks čia daktariukas? Man labai patiko Reda rackauskiene berods, iš Antakalnio pol., o kiti privatus tokie arogantiški, smugdantys moraliskai
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 03, 17:24)

kazi kaip kitos laikos, visai pradingo ir bonita, ir lucero neapsireiskia, ir maja, net Luka77 jau nebeparaso, matomai visos irgi atsigavo jau 4u.gif


Vis laikas nuo laiko paskaitineju, tik vat parasyti nebera kada. As jau trecias menuo su AD. Paskutinius du menesius tikrai nebebuvo tokiu dideliu nerimo priepuoliu. Tik kartais uzplusta nedidelis nerimas, bet, sakyčiau, labiau iš prisiminimu apie ji. O tada bijau, kad jis nesustipretu ir kad neiskrisciau.
Sveikit ir laikykites mergaitės.
Papildyta:
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 02, 23:16)

Papildyta:
Bent jau aš, gerdama AD, niekada nesijaučiau 100 proc. tokia, kokia buvau prieš ligą. Kaip sakau, net ir gerdama AD, vis jaučiuosi, kad "vieno laiptelio" trūksta iki pilno pagerėjimo. Visada su manimi tas - o jeigu ir vėl PA pasikartos, kartais atsirasdavo pavieniai nežymūs nerimo epizodai. Todėl ir galvoju, gal ne tas vaistas. Gal be reikalo metus sugaišau. Nors man šį vaistą siūlė visi 5 gydytojai, pas kuriuos konsultavausi. Vienas dar Zoloftą.


Vat ir man taip pat. Geriu AD, bet to tvirtumo dar trūksta, tikrai nesijaučiu tvirta, užtikrinta kaip prieš susirgimą, vat kaip ir sakot "vieno laiptelio" trūksta iki pilno pagerėjimo. Kažin čia taip turi būti?
Atsakyti
Na bent jau man pagerus ad kokius 2 men, dingsta visos bedos ir tikrai neatrodo, kad truksta kokio vieno laiptuko, super gerai buna, as kai vaikus turesiu, tai itariu juos pastoviai gersiu ir normaliai gyvensiu, o ne egzistuosiu ar vegetuosiu biggrin.gif
Atsakyti
Tai gal merginos per maza doze ad geriat, nes man gydytojas liepe iki 30 mg padidint ir sake kad geriau trumpesni laika didesne doze gert nei ilga laika mazesne ir nesijaust visiskai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 03, 14:12)
Man taip ana savaite buvo zinok, kaip persigandau, nes mb man sveiaktos saltinis, prie jo prisilietus perpus geriau, o ana savaite uzdeda tai jauciu toki kaip negeruma, kaip spaudima, kad atrodo noris sokt is lovos ir lekt kazkur, nuleki kitur, noris gryzt, tokia makalyne doh.gif


Mane irgi isgasdino tas saltumo jausmas. Anksciau to, atrodo, nebudavo. O dabar prisiglaust nesinori ir apskritai norisi labiau vienai pabut, nesiskust, patylet. Nors tai tikriausiai nera gerai, reiketu issikalbeti, bet to paties vis kartot irgi nesinori. O kaip tau tas saltumo jausmas praejo?

QUOTE(wiki123 @ 2014 11 03, 15:01)
O man kaip tik apetito vis dar nulis, valgau tik todel kad reikia doh.gif


Su apetitu tai pas mane dar irgi labai sunkiai, todel net valgyt daryt labai nenoriu.. Bet kai tik buna momentai, kai pasijauciu geriau, tai is karto valgyt norisi. Tada stengiuos naudotis proga ir suvalgyt ka nors skanaus ax.gif


QUOTE(wiki123 @ 2014 11 03, 15:20)
Va mane kai salta tas ir uzknisa, kad negali pasinaudoti nuosavo kiemo privalumais - ikalintas pastoviai namie doh.gif Jau rugpjuti jei nesusigriebiu ir prasideda nuotaikos vaziavimas zemyn doh.gif


Man tai pirma karta kai viskas prasidejo, tai buvo pavasaris, o dabar rudeni pasireiske. Tai jau net nezinau ar nuo oro kas nors priklauso. O galbut mane tie pereinamieji sezonai veikia unsure.gif

QUOTE(jauniute @ 2014 11 03, 17:24)
kazi kaip kitos laikos, visai pradingo ir bonita, ir lucero neapsireiskia, ir maja, net Luka77 jau nebeparaso, matomai visos irgi atsigavo jau 4u.gif


As tai dar neatsigavau, vis dar labai laukiu pagerejimo smile.gif buvau neseniai su draugem susitikus, visai smagiai pabuvom, bet vis tiek visa vakara nelabai galejau atsipalaiduot, vis pagalvodavau, kad vel reikes grizt pas vyra ir viska daryt automatiskai doh.gif

Dar siandien pas psichologa buvau, pazliumbiau ten pas ji, nes nemazai kalbejom apie busima vaikeli, mano pasirengima buti mama, mano nepasitikejima ir kitus skaudokus dalykus. Bet, kaip jis sake, asaros reiskia, kad konsultacija vertinga, reiskia, kad kalbejom butent apie tai, apie ka reikia.

Beje, siandien pabandziau susidelioti pati blogiausia savo ateities scenariju ir pagalvoti ar butu kazkokia iseitis rolleyes.gif Jeigu man taip ir nepagereja, o pvz. po gimdymo dar labiau viskas paastreja, negaliu pasirupint vaikeliu, susipykstu su vyru, giminaiciai mane pasmerkia. Ka tada daryt? Kaip jus tokia situacija issprestumet? unsure.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 03, 22:53)
Tai gal merginos per maza doze ad geriat, nes man gydytojas liepe iki 30 mg padidint ir sake kad geriau trumpesni laika didesne doze gert nei ilga laika mazesne ir nesijaust visiskai gerai smile.gif


Bet jūs 30 mg geriat ne Cypralex, o kito vaisto turbūt. Tai va, nžn, ar čia vaistas ne tas, ar dozė ne ta, bandžiau ir aš didinti, bet dar blogiau pasidarė, nors gal čia psichologiškai taip atrodė g.gif
Kiek žinau, AD reikia vartoti bent 6 mėn., kai jau pasieki visišką pagerėjimą. O kiek jums minimaliai sakė reikia vartoto didesnes dozes? Nors vėl, čia nuo kiekvieno priklauso. Kitam ir 4 mėn. užtenka.

PS.
Turbūt visos iš mūsų niekada nebūtumėm patikėjusios, kad kada nors AD vartosim. doh.gif Jeigu kas nors būtų anksčiau davęs ženklą - nesinervuok dėl visko taip, ramiau, jeigu kas būtų įspėjęs, tikrai to nebūtumėm pasekusios. O jei ir sakė, bet mes nesiklausėm m- juk mes stiprios, viską ištversim ! Juk įkritus į visą tai, kiek daug dienų galime išbraukti iš gyvenimo verysad.gif Čia gi ne dėl to,kad mes kažkokios nenormalios, o dėl to, kad be galo jautrios, pernelyg rūpestingos. verysad.gif (ir kiek pinigų išleidom bereikalaingai doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 04, 08:21)
Bet jūs 30 mg geriat ne Cypralex, o kito vaisto turbūt. Tai va, nžn, ar čia vaistas ne tas, ar dozė ne ta, bandžiau ir aš didinti, bet dar blogiau pasidarė, nors gal čia psichologiškai taip atrodė  g.gif
Kiek žinau, AD reikia vartoti bent 6 mėn., kai jau pasieki visišką pagerėjimą. O  kiek jums minimaliai sakė reikia vartoto didesnes dozes? Nors vėl, čia nuo kiekvieno priklauso. Kitam ir 4 mėn. užtenka.

PS.
Turbūt visos iš mūsų niekada nebūtumėm patikėjusios, kad kada nors AD vartosim.  doh.gif  Jeigu kas nors būtų anksčiau davęs ženklą - nesinervuok dėl visko taip, ramiau, jeigu kas būtų įspėjęs, tikrai to nebūtumėm pasekusios. O jei ir sakė, bet mes nesiklausėm m- juk mes stiprios, viską ištversim ! Juk įkritus į visą tai, kiek daug dienų galime išbraukti iš gyvenimo verysad.gif Čia gi ne dėl to,kad mes kažkokios nenormalios, o dėl to, kad be galo jautrios, pernelyg rūpestingos.  verysad.gif (ir kiek pinigų išleidom bereikalaingai  doh.gif )


Aš paroxetina geriu, kolkas tik 20mg, bet ateity turėsiu didint, viskas pagal gydytojo nurodymus...nežinau kaip tiksliai jis man sakys...
Kolkas visiško pagerėjimo nejaučiu, geriu 2 sav su biškiu, užeina dar prastos mintys ir atrodo kartais taip širdį suspaudžia ir liūdna kažko...bet stengiuosi nepasiduoti.
Jo, nebūčiau pagalvojusi, kad teks juos man vartoti...ir, kad tiek teks ištverti...kad gali būti pats sau priešas ir isivaryt tokią ligą...ištiesų galėjau jau anksčiau juos pradėt gert, nebūčiau tiek susilaukusi, bet va norėjau būt stipri
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 04, 08:37)
Aš paroxetina geriu, kolkas tik 20mg, bet ateity turėsiu didint, viskas pagal gydytojo nurodymus...nežinau kaip tiksliai jis man sakys...


Bet juk gydytojas skiria dozes pagal tai, kaip jūs jaučiatės. Man sako, jei geriau - mažink, jei blogiau - didink. O tada ir sprendi ir nebesupranti, tau geriau, ar blogiau, nes jautiesi NE IKI GALO GERAI. Ir galvoju, jei pasakysiu, kad blogai, sakys dvigubink dozę ir taip dar 3 metus. O to labai bijau, nes vis lauki to finišo, kad greičiau ateitų ir pamirštum viską. Bet, net ir praėjusi kursą, vis tiek visiškai gerai nėra verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(yesboss @ 2014 11 04, 08:37)
Aš paroxetina geriu, kolkas tik 20mg, bet ateity turėsiu didint, viskas pagal gydytojo nurodymus...nežinau kaip tiksliai jis man sakys...
Kolkas visiško pagerėjimo nejaučiu, geriu 2 sav su biškiu, užeina dar prastos mintys ir atrodo kartais taip širdį suspaudžia ir liūdna kažko...bet stengiuosi nepasiduoti.



Bet svarbiausia, kad tų somatinių jausmų nebejaučiat thumbup.gif Man tai tie smomatiniai jausmai daug blogiau nei blogos mintys 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(yesboss @ 2014 11 04, 08:37)
ištiesų galėjau jau anksčiau juos pradėt gert, nebūčiau tiek susilaukusi, bet va norėjau būt stipri


Aš metus prasikankinau be vaistų. Ir tuo momentu, dariau viską, kad tik jų nereikėtų vartoti. Juk psichologiškai reikia juos prisiversti PRADĖTI gerti. taikraim nežinia, kaip būtų, jeigu būčiau anksčiau pradėjusi gerti, bet juk pirmiausiai, prieš vartojant AD, turi išbandyti kitas priemones
Papildyta:

QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 04, 08:51)
Papildyta:


Mergaitės, o pas homeopatą nebandėk eiti ? Girdėjau, kad vaistų maišyti negalima, bet gal prieš nutraukiant AD juos būtų galima pradėti vartoti, kad atkrytis nebūtų. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerija123: 04 lapkričio 2014 - 08:58
Bet svarbiausia, kad tų somatinių jausmų nebejaučiat thumbup.gif Man tai tie smomatiniai jausmai daug blogiau nei blogos mintys 4u.gif

Man tai blogos mintys ir slogi nuotaika blogiau už fizinius negalavimus, nors atrodo nuo fizinių negalavimų viskas ir prasidėjo...
Atsakyti