Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *232 tema,

QUOTE(MAMA7411 @ 2014 10 29, 15:56)
Pasidalinkit įspūdžiais mirksiukas.gif man irgi reikia ax.gif

Kai gyvai apžiūrėsiu, parašysiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicka1 @ 2014 10 29, 14:11)
Sveikos, nusiziurejau Krinonoj maisto termosa. Kaina, aisku, kandziojasi biggrin.gif Gal matet kur akcija ar kazka panasaus geresne kaina pirkot? blush2.gif Toks termosas
user posted image

O kaži jie laiko šilumą g.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 10 29, 16:03)
O kaži jie laiko šilumą g.gif

Vokiečiais aš pasitikiu, bent jau prie to, kur aš važiuosiu apžiūrėti rašo:
Šilumos išlaikymas (esant 20° C aplinkos temperatūrai ir 98°C pradinei maisto temperatūrai)
Po 6 valandų: 70°C
Po 12 valandų: 50°C
Po 24 valandų: 20°C
Atsakyti
Kas dar jamet kavos aparatus kaip Vi_ktorija ax.gif jau susiruosiau pirkti ale kad nenoriu pieno indo blush2.gif gal kas identiska pirkot tik be jo g.gif uzvede cia ant ju doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 29, 16:09)
Vokiečiais aš pasitikiu, bent jau prie to, kur aš važiuosiu apžiūrėti rašo:
Šilumos išlaikymas (esant 20° C aplinkos temperatūrai ir 98°C pradinei maisto temperatūrai)
Po 6 valandų: 70°C
Po 12 valandų: 50°C
Po 24 valandų: 20°C

As vis stebiuosi jusu ziniom g.gif kaip viska speti thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 10 29, 16:11)
Kas dar jamet kavos aparatus kaip Vi_ktorija  ax.gif  jau susiruosiau  pirkti ale kad nenoriu pieno indo  blush2.gif  gal kas identiska pirkot tik be jo  g.gif uzvede cia ant ju  doh.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

As vis stebiuosi jusu ziniom  g.gif  kaip viska speti  thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif

Na jei jūs perkate identišką, kaip mano http://www.best-in-e...AM-28466MB.html, tai pieno indas įeina į kainą smile.gif papildomai pirkti nereikia
Papildyta:
Nieko, opapa očiačia neužilgo į darbelį, baigsis katino dienos, nebus laiko studijuot daiktų aprašymų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 29 spalio 2014 - 15:15
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 29, 16:14)
Na jei jūs perkate identišką, kaip mano http://www.best-in-e...AM-28466MB.html, tai pieno indas įeina į kainą smile.gif papildomai pirkti nereikia
Papildyta:
Nieko, opapa očiačia neužilgo į darbelį, baigsis katino dienos, nebus laiko studijuot daiktų aprašymų ax.gif

Taip si noriu pirkti ax.gif del kainos supratau, bet norisi kad 1lt talpa tilptu blush2.gif o jus labai patenkinta aparatu ? Man net pagalvojus saldu kaip as jo noriu ax.gif
thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 10 29, 16:21)
Taip si noriu pirkti  ax.gif  del kainos supratau, bet norisi kad 1lt talpa tilptu  blush2.gif  o jus labai patenkinta aparatu ? Man net pagalvojus saldu kaip as jo noriu  ax.gif
thumbup.gif  thumbup.gif

Patenkinta, bet jau net bijau rašyt, vėl moderatorė iškels smile.gif vienintelis minusas, kurį pastebiu, tai blizgi aparato danga, ko pasekoje nuo puodelio, kad ir švelniai pastatom, matosi lengvi įbrėžimai. O dėl indo, na tai nėra tame didelio blogio. arba perkate 0,5 litro pieno pakelį ir tik su šlangute siurbiate pienuką arba pieną įpilate į pieno indą ir iš ten pienukas imamas. Kas lieka pieno inde juk galima į šaldytuvą įdėti. Jei mėgstate kavą su pienu ar tik karštą pieną, tai manau pieno inde ilgai neužsistovės pienas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 29 spalio 2014 - 15:28
Šiandien Kaišiadorių Senukuose mačiau bent 5vnt Lego city ir Friend Advento rinkinukus. PRadinė kaina 79lt. Nuo jos taikosma - 30% nuolaida.. smile.gif
Atsakyti
pasikartosiu blush2.gif ar kas pirkote tuos golfukus is zulily? kur raso 0 svaru? einu iki mokejimo ir neleidzia paypal apmoketi nes lietuvos adresu registruota, o suvedus korteles duomenis-toliau nepatvirtina ax.gif ar kam pavyko juos uzsisakyti? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
beje-del demar paskutines zinios-PAGALIAU gausiu pirmadieni likusias porytes bigsmile.gif dar papildomai 28/29 melyni sniego seniai bus, jei kam idomu po 56 lt 4u.gif jei netilps az cia -tai rasykite alinuska@bamba.lt 4u.gif
Atsakyti
Kas užsisakinėjot kakavą kur buvo akcija 3 už 2 kainą gal ragavot, kokie atsiliepimai? smile.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kur uzmatet pigiau kalbanciu katinuku?

http://www.amazon.co...=talking angela
Atsakyti
QUOTE(*smilte* @ 2014 10 29, 16:53)
Kas užsisakinėjot kakavą kur buvo akcija 3 už 2 kainą gal ragavot, kokie atsiliepimai?  smile.gif

Jeigu jūs apie whitard, man jos patinka
Atsakyti