Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *232 tema,

gal kas SD renkat?
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 10 28, 14:51)
Mergaitės, kur gaut tokių įrankių https://www.facebook...p...e=1 , žinoma, be papuošimo, tik pačių stalo įrankių? Pas mus kaime visiškai jokių vaikiškų nėra...net suaugusiems skirtų su žiburiu reikia ieškot doh.gif



Musu didesniame kaime biggrin.gif yra vaikiškų rinkinių maximoje, norfoje. Internetu yra nebrangių www.indai.lt, brangesni www.puodai.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 10 28, 22:28)
gal kas SD renkat?


turiu krepsiuke, bet iki 100 toli...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 28, 22:20)
as senukuose pirkau - 10 vnt su 30% nuolaida 6 litu nekainavo wink.gif
http://www.senukai.l...50996039_z1.jpg

jos metalines, gumuotos - labai smagios mirksiukas.gif

Kaip laiku thumbup.gif rytoj kaip tik senukuose nuolaida.

Pirkau Ikea plastmasines irgi neblogos, bet nesunkiems drabuziams.
Atsakyti
Sveiki, gal kas zino is kur butu galima parsisiust Moncler vaikisku striukiu? Aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(3lena @ 2014 10 29, 00:25)
Sveiki, gal kas zino is kur butu galima parsisiust Moncler vaikisku striukiu? Aciu is anksto smile.gif


pvz.:
Harrods
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 10 28, 19:39)
Help!

kur rašyt dėl mango broko? parašiau per tinklapį, meilu  info@mangooutlet.com ir jau kokia 4 d tyla doh.gif ką patartumėt? g.gif

I laiskua neatsako,imanoma susisiekti tik fb.
Atsakyti
Gavau ir aš kroksų vagoną šiandien, pirkau tuos populiarius mėlynus, bent jau mano akimis pasirodė nepamažinti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaEma @ 2014 10 28, 10:34)
Ar yra dabar kokiu geru akciju bodyshop?  g.gif O gal zinot kada ju galima tiketis? Turiu omenyje kai buna lyg ir 40% viskam  4u.gif

Dabar yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 28, 23:41)
turiu krepsiuke, bet iki 100 toli...

Pas mane viena mergina ima jau už 80, o dar visos kitos draugės tai suma bus didelė kaip visada, bet niekas neparašo kiek siuntimas kainuos kaip suma bus didelė???
nežinau kiek skaičiuoti negi niekas nežinot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2014 10 28, 20:27)
Pas mus prie garažo dar yra trasa ir šviesoforo rinkinys. Vaikai maždaug kas mėnesį išsitraukia pažaisti. Labai gera kokybė šitų žaislų.
Aš irgi neradau, man reikia nedidelio rožinio meškučio. Maniau lengva užduotis, o nėrandu Maximoj, Norfoj, Rimi... Gal kas matėte mažą rožinį meškutį pirkti?

Rozini meskuti maciau Funtastik parduotuvese ax.gif


Del VTech trasu - as jau kuris laikas vis tas trasas perku, tiksliau papildau naujomis. Labai pasiteisino traukinukas ju mums ax.gif
Atsakyti
Gal Kaune dar kas žadat pirkti iš TBS? 4u.gif
Atsakyti