Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *232 tema,

QUOTE(priklausomybe @ 2014 10 25, 20:22)
Nu skaitau skaitau apie tuos Lego kalendorius, tai kiba ir man jų prireikė  doh.gif

O tai kiek jis kainuoja pas mus, ir kiek siunciantis?
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2014 10 25, 20:34)
O tai kiek jis kainuoja pas mus, ir kiek siunciantis?


jei neklystu be nuolaidos 80 Lt.
uk, de dar nuolaidu geru jiems nemaciau g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Norejau paklaust ar yra galimybe atsisiusti is turkijos be tarpininkiu rubeliu? Nes pas juos visi puslapiai kiek radau turku kalba.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 10 25, 19:22)
Nu skaitau skaitau apie tuos Lego kalendorius, tai kiba ir man jų prireikė  doh.gif
Čia kaip suprantu beveik kiekvienoj maximoj reik kokį blatą turėt, kad paskambintų, jei jų būtų biggrin.gif, bet kad tos nuolaidos tik pora dienų teliko...
Rytoj būsiu Vilniuj, ale vyras jei sužinotų dėl ko liepiu užsukt į Akropolį ar kitą maxę tai tikrai tik pirštu prie smilkinio pasukiotų biggrin.gif biggrin.gif
Aš irgi prisidedu prie laukiančių žinių smile.gif
Kątik buvau Pramonės maxėj, tai nėra. O Hypery buvau 2dienį ryte, klausiau pardavėjos, sakė atseit lapkričio gale tik bus, bet gal ir nežino gi visko jos...

P.S. Vilnietės, o yra kokia nors maxima apie Vilniaus centrą? Gal durnas kl., bet pirmadienį būsiu ten be vyro  lotuliukas.gif , tai užeičiau viena pašnipinėt, tik kad to Vilniaus nepažįstu ir be auto būsiu  doh.gif


lego friends kalendorių mačiau senukuose. gi kiekvieną trečiadienį - 30 akcija būna, pirkit į sveikatą biggrin.gif
Atsakyti
Gal galit pasakyti ar galima mytoys.de suvesti kelis kodus ar tik viena?
Atsakyti
QUOTE(*Julija* @ 2014 10 25, 20:53)
lego friends kalendorių mačiau senukuose. gi kiekvieną trečiadienį - 30 akcija būna, pirkit į sveikatą  biggrin.gif


nu cia 40%... o ir senukuos neduoda 30 lego... jiems 25 buna tik mirksiukas.gif
Atsakyti

Renku is cocooncenter Kaune.Truksta 26euru iki nemokamo siuntimo. Kvieciu jungtis.
Atsakyti
merginos gal kur uzmatet pukiniu paltu -striukiu ?
Atsakyti
Sveikos, planuoju pirkti pati is Asdos groceries. Ar yra kokia minimali suma, nuo kurios siustu nemokamai iki Tukio? Ir ar galit papasakoti, kokia ten tvarka pas Tuki? Niekada dar nesinaudojau bei nesiregistravau...
Atsakyti
QUOTE(kristrar @ 2014 10 25, 19:01)
Uzsisakinesiu is www.mytoys.de

Gal yra norinciu prisijungti?

Kaunas-silainiai



Megstancioms Weleda

http://m.mytoys.de/W...mt.ba.br01.264/
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2014 10 24, 19:00)
KAip tik dabar renku krepšelį sau tiesiai į LT, aš Kaune  unsure.gif


Jusu a.z pilna, parasykite man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 10 25, 20:22)
P.S. Vilnietės, o yra kokia nors maxima apie Vilniaus centrą? Gal durnas kl., bet pirmadienį būsiu ten be vyro  lotuliukas.gif , tai užeičiau viena pašnipinėt, tik kad to Vilniaus nepažįstu ir be auto būsiu  doh.gif


Mindaugo Maxima, ant Tauro kalno, netoli santuokų rūmų. Nors jei pėsti nuo kokio Gedimino pr, tai vistiek toloka.
Atsakyti