Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *231 tema

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 10 21, 14:03)
Panos, sakykit jei vede vakar is seb, siandien jau turejo ateit?

Tikrai taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 21, 11:08)
Renku www.cocooncenter.co.uk iki nemokamo skubaus siuntimo (200 eur) tik Vilnius. Tvarkingus krepšelius prašau siųsti el.paštu: Viktorija.Vinskute@gmail.com. Atsiėmimas Bajorų kalvose ar kitoje sutartoje vietoje

Gal kuri nori paimti 1 vienetą iš rinkinuko Weleda baby prausiklio? Kaina 11,61 lt. Pas mus apie 25 litus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 10 21, 14:55)
Mergaitės, gal žinot kur galima tokį lietuvišką variantą gauti http://www.mytoys.de...3.02.01/1604380

Beja, koius advento kalendorius perkate trimečiams?

Senukuose ,maximoj ,asorti yra -tik kiek didesni .dėlionėBūna raidės ir gyvūnai ,raidės ir vaisiai su daržovėm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 21, 13:34)
pirkti ten su tuo kuponu - gausis apie 62 lt...

su kokiu tuo kuponu? blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri pagelbesit blush2.gif
http://www.menila-b2...en-drossel.html

ar jie siuncia I LT g.gif su kalba nekas tai niekaip as ten nesusigaudau g.gif kainu nerodo i krepsi deti neleidzia g.gif nors prisiregistruoti leido ir krepsi rodo tik tuscia g.gif
Atsakyti


QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 10 21, 15:03)
Panos, sakykit jei vede vakar is seb, siandien jau turejo ateit?



Kiek žinau,tai kažkokiek nesklandumai dabar su SEB, laiku nesuluakiami pavedimai
Atsakyti
Gal kas renkate Kaune www.cocooncenter.co.uk uzsakymuka, mielai prisijungciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita2014 @ 2014 10 21, 13:37)
Merginos, o H&M tik per tarpininkes perkat? Kaip suprantu per tukio nuomojama adresa neiseina? g.gif

ir dar gal paaiskintumet ka reiskia PA? blush2.gif 

Komercinius adresus (kaip kad tukio arba PA) HM blokuoja 4u.gif

O PA - tai www.pirkanglijoje.lt mirksiukas.gif


QUOTE(ToBeOrange @ 2014 10 21, 14:31)
būna, tik jie savo pinigais nuolaidą duoda
ir irgi žaidžia, deja verysad.gif praeitą savaitę ar užpraeitą buvo -30 viskam, tai nuolaidos dieną kalendoriukai buvo po 89,99, o star wars pas juos nėra

Kadangi assorti nuolaidą duoda ne iškart, o perveda į lojalumo kortelę, tai kai būna -30% viskam, perku viską, ką ir šiaip pirkčiau, arba kam tuo metu ir be nuolaidos būtų gera kaina. Paskui 30% išleistos sumos grįžta į sąskaitą, o jau tada tuos pinigus galima panaudoti kad ir lego kalendoriams - vat ir gaunasi normali nuolaida rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 10 21, 15:32)
su kokiu tuo kuponu? blush2.gif


turiu 30% nuolaidu kupona, kuris galios lapkricio menesi (lego prekem)
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 10 21, 14:49)
jau tada tuos pinigus galima panaudoti kad ir lego kalendoriams - vat ir gaunasi normali nuolaida rolleyes.gif

taip-taip, ir aš naudoju vėliau sukauptą sumą, tiesiog jie neturi star wars kalendorių. gal vėliau turės, man būtų geras variantas, aš ten nemažai sukaupiau rolleyes.gif
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 21, 14:49)
turiu 30% nuolaidu kupona, kuris galios lapkricio menesi (lego prekem)

čia turbūt daug pas juos pirkot ir gavot? smile.gif

Prisma su kainom nežaidžia, tik nežinau, ar jie duoda 40 žaislams ar tik 30 rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 10 21, 15:55)
taip-taip, ir aš naudoju vėliau sukauptą sumą, tiesiog jie neturi star wars kalendorių. gal vėliau turės, man būtų geras variantas, aš ten nemažai sukaupiau rolleyes.gif

čia turbūt daug pas juos pirkot ir gavot? smile.gif




pirkom lego, vaiko gimtadieniui uz didesne nei 50 lt suma, dar jam pritaike 25% gimtadienio nuolaida (2 savaites pries ir 2 po, pateikiant asmens dokumenta)
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2014 10 21, 11:43)
Indeliu rinkinukas gera ideja  thumbup.gif Svajonese dalvauja Panevezio rajono savivaldybe ir Panevezio socialiniu paslaugu centras, manau laikui begant ir ju svajones bus suvestos. Dalyvauja nemazai savivaldybiu, tai yra ir daug svajoniu, bet ranku, suvedanciu svajoniu, ne tiek daug  biggrin.gif

Gal kas patars - 2 metu mergaites pageidavimas lavinamasis zaislas. Kazkaip pamaniau, kad lengvai randama dovana, o dabar pradejau dvejoti, kas tokio amziaus vaikui butu gera ir lavinanti dovana (ir, kad Maximoje butu galimybe rasti smile.gif ) Lego duplo? smile.gif



Yra maximoje mediniu delioniu (medineje dezuteje 4 vnt. 12 daliu delioniu), yra su transporto priemonemis ir su naminiais gyvunais. Kaina 12.99 lt., su nuolaida 8 lt nesiekia. Tad galima nupirkti ir kelias. Jos skirtos nuo 1 ar 1.5 metu, bet mano sunus nuo 2 metu deliodavo, dar ir dabar 3-metis issitraukia. Taip pat yra ir medineje dezuteje 9 mediniai kubeliai, is kuriu sudeda 6 naminiai gyvunai. Tik kainos nepamenu. Man tiek viena, tiek kita delione patinka, tik kubeliu piesineliai per laika siek tiek pasilupo (kampuciai. Nes piesinys uzklijuotas).
Atsakyti