Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *231 tema

QUOTE(ToBeOrange @ 2014 10 21, 10:28)
star wars kalendorių yra Maxima bazėje, pilna kaina 130 su kapeikom, bent jau šeštadienį buvo rolleyes.gif

Vajetau kokia kaina swoon.gif Taigi iš Uk siųstis 90lt, o aš tikėjausi dar pigiau gaut...
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2014 10 21, 10:55)
Laba diena 4u.gif
mergaitės, prireikė man biodermos ružavo vandenuko smile.gif Kur geriausia kaina, gal kas kaip tik perkate šiuo metu wub.gif


perkam cocooncenter 4u.gif
turėčiau šia savaite gauti siuntini.. kadangi trūko iki nemokamo siuntimo tai pagriebiau vandenuko biggrin.gif 4u.gif turiu atliekamus 2x500ml 4u.gif
Atsakyti
Gal kas Kaune renkate www.cocooncenter.co.uk ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 21, 11:32)
bet jo kaina 119,99 g.gif  eilini syki maksima kainas susikele ir nuolaidos kaip ir ner..., bent ne didesne nei zaislu planetoje g.gif  Idomu kaip kiti kalendoriai, kokios ju kainos g.gif


Pernai lego friends ir city kalendoriai buvo po 86 lt, o star wars nepamenu, tik brangiau buvo
Atsakyti
Sveikos, gal kas man padetu Columbia kombinezona uzsisakyti? smile.gif aciu
Atsakyti
ar mytoys.de už tuos 14Eurų siunčia tiesiai į lt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 21, 11:17)
o assorti buna nuolaidos?

būna, tik jie savo pinigais nuolaidą duoda
ir irgi žaidžia, deja verysad.gif praeitą savaitę ar užpraeitą buvo -30 viskam, tai nuolaidos dieną kalendoriukai buvo po 89,99, o star wars pas juos nėra
QUOTE(roka @ 2014 10 21, 12:39)
Taigi iš Uk siųstis 90lt, o aš tikėjausi dar pigiau gaut..

tai su nuolaida apie 80 rolleyes.gif kažkiek pigiau. galima būtų UK nuolaidų palaukti arba mytoys, bet baisu nesulaukti. jau klausė manęs, ar nepamiršau kalendoriaus doh.gif pernai dar thomasphilips buvo pigiau kalendoriai, o pigiausia išėjo rimi su nuolaida žaislams, bet man pernai city reikėjo, o dabar star wars reikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 21 spalio 2014 - 13:33
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 10 21, 14:31)
būna, tik jie savo pinigais nuolaidą duoda
ir irgi žaidžia, deja verysad.gif praeitą savaitę ar užpraeitą buvo -30 viskam, bet nuolaidos dieną kalendoriukai buvo po 89,99, o star wars as juos nėra

tai su nuolaida apie 80 rolleyes.gif kažkiek pigiau. galima būtų UK nuolaidų palaukti arba mytoys, bet baisu nesulaukti. jau klausė manęs, ar nepamiršau kalendoriaus doh.gif pernai dar thomasphilips buvo pigiau kalendoriai, bet man kažkaip pigiau išėjo rimi su nuolaida žaislams


tigi va, bet musu kaime ner, tik zaislu palnetoje, teks ko gero laukt lapkricio ir pirkti ten su tuo kuponu - gausis apie 62 lt...
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2014 10 21, 14:17)
ar mytoys.de už tuos 14Eurų siunčia tiesiai į lt? blush2.gif

taip 4u.gif
paieskokit yra kodukas kuris siuntima sumazins iki 3,98 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal žinot kur galima tokį lietuvišką variantą gauti http://www.mytoys.de...3.02.01/1604380

Beja, koius advento kalendorius perkate trimečiams?
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 10 21, 14:55)
Mergaitės, gal žinot kur galima tokį lietuvišką variantą gauti http://www.mytoys.de...3.02.01/1604380

Beja, koius advento kalendorius perkate trimečiams?


abejoju ar gausit - bet pasigaminti gana nesudetinga wink.gif
Atsakyti
Panos, sakykit jei vede vakar is seb, siandien jau turejo ateit?
Atsakyti