Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *231 tema

QUOTE(Lux @ 2014 10 25, 12:15)

Ačiū, pasižymėjau - kai dar ko gero rasiu ten, reiks užsisakyti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

antradienį/trečiadienį darysiu užsakymą iš http://www.sonnen-apotheke-online-shop.de
Nemokamam siuntimui turim. Kaunas, bet galiu persiųsti.

Savo krepšiukus siųskite į e-mailą nora (eta) resvera.lt

Dr. Hauschka, Weleda, Lavera, Caudalie ir t.t… pigiau nei kituose e-šopuose wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 10 25, 11:34)
As pildziau po kodo suvedimo. Viskas ok, praejo.

Tiesa, emiau du vienodus kombius  86 dydzio, tai jei kam reikia, antra vis tiek parduosiu. Nes iki 40 € reikejo surinkt.
Papildyta:
Paims, nesijaudinkit. Viska paima. Tik maisto uzsakinet neleidzia.


Aciu...nuraminot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 10 25, 12:34)
As pildziau po kodo suvedimo. Viskas ok, praejo.

Tiesa, emiau du vienodus kombius  86 dydzio, tai jei kam reikia, antra vis tiek parduosiu. Nes iki 40 € reikejo surinkt.



Tai kuri laika pildyt galima, tik neaisku kiek minuciu tas kodas laikosi, o praejus laikui - ji traktuoja kaip panaudota, saskaita kaip jau pirkta, nebenauja... wink.gif

reikejo imt skirtingu dydziu - butumet pasirinkus kuris labiau tinka, ir netinkama pardavus - arba kitamet priaugus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristrar @ 2014 10 23, 20:36)
Savaitgali uzsakinesiu is http://www.clothingattesco.com/

Kaunas. Kiti miestai pastu.

Krepselius siuskit kristina.kristrar@gmail.com


Uzsakinesiu rytoj ryte. Laukiu krepseliu iki vakaro kas nores prisijungti.

Kaina skaiciuoju dauginant is 4.6
Siuntimas is uk nekainuos.

Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 10 25, 11:03)
Manau realu 18-24 men vaikui gal pagal tai pagelbes  4u.gif

mano sunus columbios 86 dydi devejo 9-12men,dabar jam 1.5metuku,ugis apie 86,tikrai niekaip neitalpinciau,nebent naujieji modeliai su flysu viduj didesni
Atsakyti
QUOTE(motinele6 @ 2014 10 25, 09:49)
tai jei pritaiko 40 procentu, tada visai gerai gaunasi.

Tai taip, nezinau ar kur pigiau galima rasti ax.gif
Nu va, del jusu mergaiciu siandien pasivazinejau. Ukmerges Maximoje neradau ju, Akropolio irgi. Pasigavau pardaveja, tai sake, kad jie uzsake yra advento kalendorius, bet nezino ar siandien atveze, dar neispakavo. Jei spes siandien paziuret, tai gal vakare ir atsiras, jei ne, tai nebent pirmadieni bus. Siandien vakare tikrai nebevaziuosiu ziuret, o pirmadieni galesiu ax.gif O siaip sake LABAI greit isperka, nespeja papildyti ir atvezti ju.
Atsakyti
Sakykit, o Gap visa electron kortelių nepriima? g.gif
Su kokia galima atsiskaityt? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrielita21 @ 2014 10 25, 13:00)
mano sunus columbios 86 dydi devejo 9-12men,dabar jam 1.5metuku,ugis apie 86,tikrai niekaip neitalpinciau,nebent naujieji modeliai su flysu viduj didesni


O jusu vaikiukas biskiuka prie mazesniu? Mano 3-ju men 66 cm ugio. Na, ziuresim ka ten gausim. Gal pasiseks.
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 25, 12:49)
Tai kuri laika pildyt galima, tik neaisku kiek minuciu tas kodas laikosi, o praejus laikui - ji traktuoja kaip panaudota, saskaita kaip jau pirkta, nebenauja... wink.gif

reikejo imt skirtingu dydziu - butumet pasirinkus kuris labiau tinka, ir netinkama pardavus - arba kitamet priaugus wink.gif


As apie kitamet net negalvoju. Bijau, kad siemet visai ziemai neuzteks. Vaikai mano didziuliai, auga greit. Nors sitas kaio ir maziausias pagal vyresnelius. Bet ziemai bet kokio kombio mazesnio nei 86 nepirkciau. Dabar i gap ikisau 74- to dydzio, tai kaip tik, greit isaugs.
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 10 25, 13:13)
O jusu vaikiukas biskiuka prie mazesniu? Mano 3-ju men 66 cm ugio. Na, ziuresim ka ten gausim. Gal pasiseks.
Papildyta:
As apie kitamet net negalvoju. Bijau, kad siemet visai ziemai neuzteks. Vaikai mano didziuliai, auga greit. Nors sitas kaio ir maziausias pagal vyresnelius. Bet ziemai bet kokio kombio mazesnio nei 86 nepirkciau. Dabar i gap ikisau 74- to dydzio, tai kaip tik, greit isaugs.

ne,tikrai ne prie mazesniu. jusu maziukas dar, tada 86 bus didelis,jam dabar uztektu 12men,jo ilgis nuo petuko yra 65cm,o i ziemos kita puse reiktu 18men. maniskis devejo 18men kazkur nuo 6men iki 9,o nuo 9 reikejo keist i 24men,nes atsisedus jau verzdavo,bet cia uzlenktom kojytem ir rankytem,jei nelenkt tai ir ilgiau uztektu. greit auga is pradziu,po 4-5cm per menesi,veliau po maziau.seses panele 1.5men,ugis 61cm,dabar devi 6men kolumbios kombi,bet jau ilgam neuzteks.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti