Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *231 tema

QUOTE(egjora @ 2014 10 24, 14:36)
siuntemes, ir susimokejome, nes dezeje rado rubu su nenukirptom etiketem, todel prasykite, kad kiekviena apziuretu pries siunciant 4u.gif


Dėkui labai, paprašysiu, kad kruopščiai peržiūrėtų viską prieš siunčiant 4u.gif
Atsakyti
Oj, nejuokinkit su tais kalendoriais lotuliukas.gif Mano vyras tiesiog atsidūrė netinkamoj vietoj netinkamu laiku... Skambinu, sakau, greitai lėk, kalendorių užvežė, imk kiek gali, visoms čia reik lotuliukas.gif O kalendorių nėr. Prašau, apeik dar ratą, sako, gal durnas aš ar ką lotuliukas.gif Sakau, nu plyyyz, apeina dar ratą lotuliukas.gif Nėr. Sakau, eik pardavėjos paieškok, paprašyk, labai gražiai paprašyk. Sako, kur aš ją rasiu. Sakau, kur nors. Imk bet kurią lotuliukas.gif Rado pardavėją moteriškuose rūbuose. Labai gražiai šypsojosi ir prašė Lego kalendorių biggrin.gif Pardavėja sako, atleiskite, ne mano skyrius, žaislų prižiūrėtoja šiandien anksčiau išėjo namo, aš niekuo padėti negaliu, ateikit rytoj. Taškas. Gal per mažai šypsojosi, nežinau biggrin.gif
Tiek iškankinau saviškį, kad šįvakar bijau jau ir prisiliest. Sapnuosis žmogui tie kalendoriai...
QUOTE(keistuole @ 2014 10 24, 20:38)
Operacija - lego kalendoriai

Tai jau tikrai ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 24 spalio 2014 - 21:53
QUOTE(roka @ 2014 10 24, 22:52)

Tiek iškankinau saviškį, kad šįvakar bijau jau ir prisiliest. Sapnuosis žmogui tie kalendoriai...

Tai jau tikrai  ph34r.gif


gal priesingai tu ji daugiau sianiakt liesk - o ryt jis atsidekodamas vel eis ju ieskot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 24, 21:58)
gal priesingai tu ji daugiau sianiakt liesk - o ryt jis atsidekodamas vel eis ju ieskot lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Jau balsu juokiuosi. Vyras klausia ką aptarinėjam, na negi aš pasakosiu, kad vėl kalendorius lotuliukas.gif
Papildyta:
Einu geriau argos pabaigsiu pirkt, labanakt visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 10 24, 23:02)
lotuliukas.gif Jau balsu juokiuosi. Vyras klausia ką aptarinėjam, na negi aš pasakosiu, kad vėl kalendorius lotuliukas.gif
Papildyta:
Einu geriau argos pabaigsiu pirkt, labanakt visoms  4u.gif


gali svelniai uzsimint kad rytojaus jo diena planuojam kolektyviai lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Kriiste, o jei Kaune rasčiau ryt, netiktų? blush2.gif

Bet tiek prijuokinot su tais kalendoriais lotuliukas.gif Man nuojauta, kad kitą mėnesį bus JAMAM, tai gal tada pavyks nutvert g.gif Manęs jie tai visai nežavi, aplamai maniškės kalendorių esmės nesupranta, viens du ir išlupa viską doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 10 24, 19:03)
Gal ir man columbia kombi parodytumet? Kaip tik ieskau pukinio kombio, nes nupirktas dabar kaip tik. Auga vaikas kaip ant mieliu  doh.gif  nesuspeju


http://m.mytoys.de/C...ca02.22/3659315

Tikrai gera kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 10 24, 23:10)
Kriiste, o jei Kaune rasčiau ryt, netiktų? blush2.gif

Bet tiek prijuokinot su tais kalendoriais lotuliukas.gif Man nuojauta, kad kitą mėnesį bus JAMAM, tai gal tada pavyks nutvert g.gif Manęs jie tai visai nežavi, aplamai maniškės kalendorių esmės nesupranta, viens du ir išlupa viską doh.gif


neturiu kaip pasiimt is kauno wink.gif Ir saskaitoje vejai svilpia - ner kaip pervest, nes is kreditines neleidzia, o pas sese Vilniuje yra grynu (bus sekmadieni, kai ji grys), paims ir man parves blush2.gif

tai gal mazos? as maziem pati darydavau - turejom toki besmegeni ant sienos su 24 pirstinem ant pilvo - i jas kasnakt dedavau kazka, jie atsikele tikrindavo ir dalindavos. Bet jau uzpernai pasiprase TIKRO (sokoladinio) - kaip visi kad turi, pernai poly pocket daviau - tai akys is orbitos islpie buna kad taip gali but, siemet jau lego praso (dar ne vieno neturim), tai manau kalendorius uzves ant kelio lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaites, o kurioj vietoj Mytoys.de ta pirmo apsipirkimo koduka rasyti?

Man kazko neminusuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 24, 23:16)
tai gal mazos?


Gal ir mažos... biggrin.gif 4 ir 6 metų biggrin.gif

Maximoj užmačiau tokią fėją g.gif Su nuolaida apie 60 lt gaunasi g.gif Niekas nečiupinėję, neturėję? g.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 10 24, 23:40)
Gal ir mažos... biggrin.gif 4 ir 6 metų biggrin.gif

Maximoj užmačiau tokią fėją g.gif Su nuolaida apie 60 lt gaunasi g.gif Niekas nečiupinėję, neturėję? g.gif


zaislu palnetoje maciau - demonstravo ja, man tai nepasirode vertas demesio zaislas... Skrenda ir krinta... nukrites luzta... Toks tam kartui blush2.gif
Atsakyti
kas ieskojo vyr.triusikeliu calvin klein aliexpress ju pilna.pvz.

http://ru.aliexpress...2032172615.html


Atsakyti