Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *231 tema

QUOTE(Kriiste @ 2014 10 24, 19:02)
o kur jus vilniuje gyvenat? sesuo paimtu, nes ji tik sekmadieni vakare nuvaziuot gali - bijau - neliks... blush2.gif

o i antra posta atsakant - tai viska teisingai suraset - o atsiuncia jie per 10 dienu-2 savaites wink.gif

As jums parasiau i az 4u.gif
Atsakyti
Gal toks Makvynas tiktų - akcija šiokia tokia smile.gif
Makvynas
Atsakyti
ups, perskaiciau kad kalendoriu neliko... Roka kaip ten baiges - istrauke ju is sandelio ar nebe? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 24, 20:07)
ups, perskaiciau kad kalendoriu neliko... Roka kaip ten baiges - istrauke ju is sandelio ar nebe? g.gif

As pasikartosiu gal, bet jei kam reikia ir dar bus, galiu pirmadieni nueit ir paziuret, jei bus, nupirkti, jei kuriai dar aktualu bus. Na dar rytoj, jei pavyks, i Ukmerges Maxima nuleksiu, gal ten kas bus g.gif

Merginos, matau dar atsiradusiu Loom bands noru, jei kurios turit uzsipirke, padovanokite vaikams mirksiukas.gif As va prisirinkau ivairiausiu svajoniu ir neberandu kaip jas normaliai ispildyti doh.gif
Atsakyti
Gal kas turite GAP 15% kodą ir nenaudosite? Neatsiunčia man į el.paštą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2014 10 24, 21:14)
As pasikartosiu gal, bet jei kam reikia ir dar bus, galiu pirmadieni nueit ir paziuret, jei bus, nupirkti, jei kuriai dar aktualu bus. Na dar rytoj, jei pavyks, i Ukmerges Maxima nuleksiu, gal ten kas bus  g.gif 



kaip dabar padaryti, kad ir kalendoriu nepraziopsot ir dvigubai-trigubai ju nesusipirkt blush2.gif lotuliukas.gif Mane tooookia panika del ju apemus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 24, 20:24)
kaip dabar padaryti, kad ir kalendoriu nepraziopsot ir dvigubai-trigubai ju nesusipirkt blush2.gif  lotuliukas.gif  Mane tooookia panika del ju apemus doh.gif  lotuliukas.gif

Galiu pasiūlyt tik tokią išeitį - atsiųskite man savo telefoną, galiu rytoj nuvažiavusi į parduotuvę paskambinti, jei rasiu biggrin.gif O jei ne, tai tiesiog sekmadienį vakare man (ar kuri kita, jei reikės) priminkite laiškeliu biggrin.gif
Atsakyti
vienu žodžiu, Kriste, rašykit telefoną čia, visos kas randa, skambina biggrin.gif
Operacija - lego kalendoriai
Atsakyti
O kokios tu lego kalendoriu kainos be akcijos, gal kas pasakysit? g.gif
Atsakyti
ok merginos - mano telefonas 8-673-42662. Man reikia 4 lego friends ir 1 lego city blush2.gif
Papildyta:
tikra kaledine snipu ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif operacija 000054.gif santa2.gif 000552.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2014 10 24, 20:44)
O kokios tu lego kalendoriu kainos be akcijos, gal kas pasakysit? g.gif

Maximoje abu po 79.99 Lt
Atsakyti
doh.gif gal kas galit padėti - atsiskaitant kreditine - prašo pabaigoje suvesti seną saugos kodą ir paskui naują - kas tai yra? blush2.gif niekad nesusidūriau unsure.gif
Atsakyti