Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *231 tema

QUOTE(geliuke @ 2014 10 24, 19:34)
Gal kurioms dar bus aktualu: Vilniaus Akropolio Maximoje atsirado Lego Advento kalendoriu. Yra City ir Friends kolekcijos. Lego parduotuveje maciau Star Wars pernai metu kalendorius su 50% nuolaida  mirksiukas.gif

o kokia kaina gaunasi pernai metu?>
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 24, 18:42)
Auuuuuu, noriu - gal kas gali pagelbet ir aprupint blush2.gif

As galvoju rytoj vaziuoti iki akropolio 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(D'esire @ 2014 10 24, 17:36)
Mergaites, pirma karta noriu daryti uzsakyma is mytoys.de. Tai norejau paklausti, per kiek laiko jie pristato? Ir kaip suprantu prekytes pabrangsta keliais procentais del pmv skirtumo g.gif

Beja, ta koduka -10 kaip suprantu internete galima susirasti g.gif  4u.gif

Mergaites, niekas nezinote blush2.gif
Atsakyti
Gal zinot kuri, yra lt tokiu lego, ar ne?

user posted image
Papildyta:
QUOTE(D'esire @ 2014 10 24, 19:59)
As galvoju rytoj vaziuoti iki akropolio 4u.gif
Papildyta:

Mergaites, niekas nezinote blush2.gif


Per gera savaite pristato. Kodas internete kazkur. Prekes siek tiek pabrangsta
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 10 24, 19:59)
As galvoju rytoj vaziuoti iki akropolio 4u.gif
Papildyta:

Mergaites, niekas nezinote blush2.gif


o kur jus vilniuje gyvenat? sesuo paimtu, nes ji tik sekmadieni vakare nuvaziuot gali - bijau - neliks... blush2.gif

o i antra posta atsakant - tai viska teisingai suraset - o atsiuncia jie per 10 dienu-2 savaites wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 24 spalio 2014 - 19:03
QUOTE(kristrar @ 2014 10 24, 17:30)
Dekui labai!! Radau columbia kombi. Gal kas uzsakinesit kaune greitu metu?

Dar beliko rasti womar vokeli su prailginimu..


Gal ir man columbia kombi parodytumet? Kaip tik ieskau pukinio kombio, nes nupirktas dabar kaip tik. Auga vaikas kaip ant mieliu doh.gif nesuspeju
Atsakyti
Dekui mergaites uz atsakymus thumbup.gif
Atsakyti
Na maniškis šią minutę maklina po Akropolio maximą skersai išilgai ir neranda jokių kalendorių lotuliukas.gif
Kurioje vietoje buvo/yra padėti?
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2014 10 24, 18:56)
o kokia kaina gaunasi pernai metu?>

Nepamenu tiksliai, nes per daug kainu reikejo isimint blush2.gif Man rodos pilna kaina kazkas ar ne 119 na ir nuo jos 50% nuolaida.
Jei kam reikes, galiu ir as tu advento kalendoriu nupirkti, bet galesiu ta padaryti tik pirmadieni (jei dar bus like) blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(roka @ 2014 10 24, 19:12)
Na maniškis šią minutę maklina po Akropolio maximą skersai išilgai ir neranda jokių kalendorių  lotuliukas.gif
Kurioje vietoje buvo/yra padėti?

City kalendoriai buvo ten kur visi Lego, tik padeti trumpoje prekystaliu dalyje, kuri ziuri i praejima (na link moterisku rubu ar kas ten), o Friends prie Friends. Kai buvau, buvo dar tikrai apie 4-5 kiekvienos pozicijos vienetu.
Atsakyti
Supratau, ačiū, taip ir galvojau, kad ten, bet nerandam... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 10 24, 19:18)
Supratau, ačiū, taip ir galvojau, kad ten, bet nerandam...  biggrin.gif

Hmz... pirkau grynai prieš kokių 40 min.. g.gif Siaip lai pasigauna vyras kazka is aptarnaujancio personalo ir uzklausia. Kartais buna, kad (jei) pasibaige, bet gal sandelyje turi ir gali atnest g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geliuke: 24 spalio 2014 - 19:21
Paskutinės žinios - etiketės yra, kalendoriaus nė vieno lotuliukas.gif
Papildyta:
Taip, gera mintis, reikia pasigaut pardavėją cool.gif Detektyvai tiesiog lotuliukas.gif Vyras mane nusmaugs šiandien lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 10 24, 19:26)
Paskutinės žinios - etiketės yra, kalendoriaus nė vieno  lotuliukas.gif
Papildyta:
Taip, gera mintis, reikia pasigaut pardavėją  cool.gif Detektyvai tiesiog  lotuliukas.gif Vyras mane nusmaugs šiandien  lotuliukas.gif

Nu negi taip greit išpirko g.gif Na tikiuosi, kad sandėlyje dar ras. Aš tai ieškau Žaibo Makvyno mašinos. Bet mačiau tik tokias kaip.. nu alia labai kūdikiškos išvaizdos, kur man toks kažkaip visai ne kaip atrodantis ir dar už 99 Lt.. Uff. o vaiko svajonę reikia išpildyti. Gal kas matė kur normalias? ax.gif
Atsakyti