Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *231 tema

QUOTE(Ursiuke @ 2014 10 24, 14:22)
SD temoje man paaiškino, kad "Must go" prie prekės reiškia, kad prekė laaaabai nukainuota ir reikia ją griebti, ir kitoms pasakyti, kad griebtų smile.gif


aišku 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2014 10 24, 13:05)
Laba diena 4u.gif

mergaitės, gal kas gap perkate?

Gal turite kas tokį paltuką?
Svarstau kokį dydį imti 128 ūgiui g.gif
http://www.gap.co.uk...d...8&cid=89766



Manau, reiktų imti M.
Pirkau tokį S (Pagal size chart būtų 116-122), mano mergaitė 116 dabar, tai apsirengus tas paltukas toks dar su "avansu", bet neatrodo, kad labai per didelis. Manau, ir kitiems metams tiks.
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2014 10 24, 14:21)
Per kiek laiko atsiunčia GAP -15% kodą šiandien? Užsiregistravau, bet nesulaukiu  g.gif

kažkada jų klausiau..tai sakė per parą atsiųsti turi...bet taip ir neatsiųsdavo,tai duodavo on-line per real chat'ą smile.gif
Atsakyti
Apie tą pačią Gap striukę, jūs man paaiškinkit - ne pūkinė? kas turit ar žiemai šaltai tinka? nes usa puslapyje tokia ir pūkinė yra g.gif

http://www.gap.co.uk...id=000982618000
Atsakyti
mergaites, kas kooperavotės su manim cocooncenter. siuntą šnd gavau, bet dalinsiu tik nuo pirmadienio, nes išvykstam savaitgalį 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, patarkite prasau, kur ieskoti vyrisku laikrodziu? g.gif
Atsakyti
mergaites-kas is Vilniaus gal galite pasakyti kiek laiko trunka is stoties iki zirmunu galo vaziavimas? viesuoju transportu vilniuje gal tik pries 8 metus naudojaus blush2.gif o labai reikia rytoj vaziuoti vaikui i akademija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 10 24, 15:40)
mergaites-kas is Vilniaus gal galite pasakyti kiek laiko trunka is stoties iki zirmunu galo vaziavimas? viesuoju transportu vilniuje gal tik pries 8 metus naudojaus blush2.gif o labai reikia rytoj vaziuoti vaikui i akademija 4u.gif

Štai ČIA galite pažiūrėti eismo tvarkaraščius. 40minučių tikrai reikės.
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2014 10 24, 13:21)
Per kiek laiko atsiunčia GAP -15% kodą šiandien? Užsiregistravau, bet nesulaukiu  g.gif



paieskokit laisko reklamose arba slamste gali buti mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(vabalauskiene @ 2014 10 24, 13:03)
mytoys.de pasidairykit wink.gif



Dekui labai!! Radau columbia kombi. Gal kas uzsakinesit kaune greitu metu?

Dar beliko rasti womar vokeli su prailginimu..
Atsakyti
Gal kas nors pirksit Mango.com? Savaitgalį bus -30%. Prisijungčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 10 23, 11:16)
Arba galit rašyt bankui su situacijos paaiškinimu. Bent jau su SEB man jokių problemų dėl to nekyla - paprašau panaikint rezervaciją ir dažniausiai dar tą pačią dieną viskas būna sutvarkyta 4u.gif

DNB ne taip paprasta - jie neva negali atkabinti, sumą rezervuoja ir rezervaciją atšaukia įmonė, su kuria aš turėjau sandėrį. Bankas ne prie ko. Kai tik įmonė, t.y. Asda, atšauks rezervą, iškart ir pamatysiu pinigus...
Na nieko, norėjau juos išleist... Mažiau turėsiu, mažiau išleisiu... tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(roka @ 2014 10 24, 12:34)
Pirksiu argos.co.uk. Kviečiu prisijungti siuntimui iki UK adreso (4sv) ir siuntimui iš UK į LT (6lt.1kg) pasidalinti  4u.gif
Aš pati pirksiu šviestuvus, patalynę.
Žaislams yra yra gerų pasiūlymų ČIA.
Pirksiu iš DNB sąskaitos.
Lauksiu laiškų rkpirkiniai@gmail.com

Ateinu pareklamuoti smile.gif
Play doh gerbėjams.
Atsakyti