Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *231 tema

Fragrancedirect.co.uk
Pirksiu siandien arba sekmadieni, siuntima 5.99£ i LT dalinsiu ant nariu skaiciaus, junkites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursiuke @ 2014 10 24, 11:35)
Merginos, gal kuri padėtumėte susigaudyti blush2.gif

Jei SD prie prekės parašyta "Must Go", tai gali būti, kad teks ilgai ilgai laukti?

Ačiū už bet kokią informaciją! 4u.gif
JAU IŠSIAIŠKINAU smile.gif


ir mums paaiškinkit blush2.gif
Atsakyti
Randu google tik vieną mytoys.de koduką, bet jis man negalioja sad.gif Gal galite kas nors padėti?
Atsakyti
Pirksiu argos.co.uk. Kviečiu prisijungti siuntimui iki UK adreso (4sv) ir siuntimui iš UK į LT (6lt.1kg) pasidalinti 4u.gif
Aš pati pirksiu šviestuvus, patalynę.
Žaislams yra yra gerų pasiūlymų ČIA.
Pirksiu iš DNB sąskaitos.
Lauksiu laiškų rkpirkiniai@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Aggnesse @ 2014 10 24, 09:21)
Labas rytas, mergaitės,
Gal siuntėtės tiesiai iš JAV ne per tarpininkus (per savus) į LT laivu pastaruoju metu? Kaip dėl muitų - ar niekas nepasikeitę? Turiu omenyje, kai neapmokestinamas siuntinys muitu pagal teisės aktus, bet vistiek sulaikomas, nors siuntinio paskirtis - dovana.. Gal kažkuri susidūrėte?
Dėkui  4u.gif


siuntemes, ir susimokejome, nes dezeje rado rubu su nenukirptom etiketem, todel prasykite, kad kiekviena apziuretu pries siunciant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 10 24, 12:34)
Pirksiu argos.co.uk. Kviečiu prisijungti siuntimui iki UK adreso (4sv) ir siuntimui iš UK į LT (6lt.1kg) pasidalinti  4u.gif

kada ketinat pirkti? mastau, kiek cia to laiko pasidairymui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2014 10 24, 12:45)
kada ketinat pirkti? mastau, kiek cia to laiko pasidairymui ax.gif

Šiandien iki vakaro laiko tikrai turite 4u.gif
Daugeliui interjero prekių galioja 25% nuolaida, ir neaišku kiek dar galios. Nenoriu pražiopsoti..
Atsakyti
QUOTE(kristrar @ 2014 10 24, 13:24)
Sveikos.

Kur perkat pigiau ar gal matet kokiu nuolaidu Columbia kombiams arba Womar vokeliams?

Dekui is anksto


mytoys.de pasidairykit wink.gif
Atsakyti
gal kas priimtų su MANGO užsakymu, pačiai nepavyksta užsisakyti ax.gif
Klaipėdoje arba su persiuntimu
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 10 24, 13:32)
ir mums paaiškinkit  blush2.gif

"Must Go", -idekit nuorda -bet man rodos ,kad tai skyrelis ,kuri turi visa isparduoti .T.y. butina parduoti
Atsakyti
Per kiek laiko atsiunčia GAP -15% kodą šiandien? Užsiregistravau, bet nesulaukiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 10 24, 13:32)
ir mums paaiškinkit  blush2.gif



SD temoje man paaiškino, kad "Must go" prie prekės reiškia, kad prekė laaaabai nukainuota ir reikia ją griebti, ir kitoms pasakyti, kad griebtų smile.gif
Atsakyti