Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *231 tema

QUOTE(roka @ 2014 10 24, 10:05)
Temos nėra, princesių ar filmo herojų jau nebus, vaikai jau dideli... Žinau tik spalvas.

Merginai turkio/violetinė/rožinė ir balti baldai, klasika, provanso stilius.
Berniukui pilka/žydra ir gal pilki baldai, modernus miesto stilius  rolleyes.gif

O baldus kas esat siuntę per UK adresą? Už siuntimą turbūt kalnai pinigų, vargu ar verta...

Papildyta:

Jei jau vaikai didžkiai, tai provanso ir modernaus suaugusių stiliaus galima ieškoti IKEA
aišku dar visos mytoys.de, vertbaudet.com parduotuvės, bet ten daugiau dekoracijos mažiams
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 24, 09:29)

Ačiū labai už pastangas padėti wub.gif
Merginai šį bei tą Argose radau, berniukui sunkiau...
IKEA taip, tikras gėris, baldai ko gero bus iš ten.
Dabar užstrigau ieškodama užuolaidų/roletų, foto tapetų doh.gif
Atsakyti
Sveikos
gal kas planuojate pirkti crocs.eu?
Atsakyti
Merginos, o kaip gauti tą pirmo apsipirkimo mytoys.de koduką, kad -10 eur būtų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(terteliene @ 2014 10 24, 10:44)
Merginos, o kaip gauti tą pirmo apsipirkimo mytoys.de koduką, kad -10 eur būtų?  g.gif

google
Papildyta:
QUOTE(roka @ 2014 10 24, 10:34)
Ačiū labai už pastangas padėti  wub.gif
Merginai šį bei tą Argose radau, berniukui sunkiau...
IKEA taip, tikras gėris, baldai ko gero bus iš ten.
Dabar užstrigau ieškodama užuolaidų/roletų, foto tapetų  doh.gif

čia yra Vokietijos paieškos sistema, suvedžiau fototapetus.
aišku daug ko nesiųs į Lt, bet išsirinksit ko norit, o paskui pagal gamintoją galima visur ieškoti
http://www.idealo.de...l?q=Fototapeten
Atsakyti
Vilniuje prisijungčiau prie www.unserekleineapotheke.de arba kitų vokiečių vaistinių - www.sonnen-apotheke-online-shop.de arba www.bio-apo.de , galimos ir kitos, kur yra Octenisept- toks geras dalykas, o Lietuvoje jau neberegistruotas doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galla: 24 spalio 2014 - 10:14
QUOTE(roka @ 2014 10 24, 09:51)
Remontuojam vaikų kambarį, ieškom šviestuvių, roletų, kilimėlių, kitokių visokių interjero detalių. Gal kas galėtumėt parekomenduoti kokią namų ūkio reikmenų parduotuvę? Ka žinojau, peržiūrėjau - arba brangu, arba nėr ko reikia...  unsure.gif
Ačiū, kas pagelbės 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Gera tema smile.gif
Gerai kaip jūs žinot ko norit smile.gif O man pati didžiausia problema ir galvosūkis kaip įrengt 3-4 metų vaiko kambarį doh.gif Žinau, kad fototapetų nenoriu, noriu piešt kažką berniukiško...nebesinori, kad nuo margumos akys raibstų...bet norisi kažko gražaus, jaukaus ir kad nereiktų po poros metų viską keisti ax.gif
Žinoma, man nėra labai skubu, bet pats laikas jau galvot, nes sienos jau ištinkuotos beveik viso namo doh.gif O mano galvoje kratinys doh.gif
Jei kuri turit minčių, parduotuvių nuorodas kur galima kažką išsirinkt - būčiau labai dėkinga už informaciją 4u.gif
Atsakyti
Merginos, skaiciau, kad is boots perkat zuvu taukus. Paziurejau, bet nematau tinkamu maziausiems. Tie eya q tik nuo 3 m raso g.gif Maziukui 9 men tuoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicka1 @ 2014 10 24, 10:19)
Merginos, skaiciau, kad is boots perkat zuvu taukus. Paziurejau, bet nematau tinkamu maziausiems. Tie eya q tik nuo 3 m raso g.gif Maziukui 9 men tuoj smile.gif

http://www_healthype...t/?manufacturer[]=592&gclid=CjwKEAjwzqKiBRCAydTZzOLi9CISJACm3irWuaHQ2P3gzPIWFilgSTMxvjSrzLcx9SU7alhcS6IebBoCcsXw_wcB
Atsakyti
Merginos, gal kuri padėtumėte susigaudyti blush2.gif

Jei SD prie prekės parašyta "Must Go", tai gali būti, kad teks ilgai ilgai laukti?

Ačiū už bet kokią informaciją! 4u.gif




JAU IŠSIAIŠKINAU smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ursiuke: 24 spalio 2014 - 11:02
Merginos,anksciau TBS idedavo ju paprastu tu rudu maiseliu dar papildomai. Dabar gal kazkur pazymite,kad idetu ? ax.gif
Atsakyti
O koks GAP 30% kodukas? blush2.gif

QUOTE(malinkaja18 @ 2014 10 24, 09:28)
Atsiprasau, bet cia jau pievos...Pasiziuri kokie yra atsiliepimai apie pardaveja - dazniausiai 97-98% patikimumas ir perki...Jau ne karta pirkus ir viskas yra gerai.
Asmeniskai pati pirkot tik kai pardavejas amazon bet ir apie kitus pardavejus is kazkur turite nuomone.  blink.gif

o tai negali mano nuomonė skirtis nuo jūsų? rolleyes.gif paklausė ar patikimas pardavėjas konkrečiu atveju... trys žvaigždutės..pardavėjas ne amazon..jūs garantuojat klaususiai merginai,kad jos nužiūrėta prekė bus kokybiška?

aš nekalbi apie kokias smulkmenas..kaip kad šiaudeliai vaikų gimtadieniam, papuošimai kaip pvz..aš juos perku nežiūrėdama pardavėjo..

bet žaislai ir batai TIK iš patikimo pardavėjo... nerizikuoju pirkti iš bet ko..kiekvienam savo drinks_cheers.gif


Atsakyti