Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *231 tema

Labas rytas,
Jei kas pirksit is Gap lauko rubus, parasykit, prasau, ar pritaiko pirmo apsipirkimo -15% koda prie 30% nuolaidos. Aciu! 4u.gif
Atsakyti
jei kas buvote vilniaus akropolyje, gal uzmatete, ar yra toks lego friends rinkinukas? ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2014 10 24, 08:11)
jei kas buvote vilniaus akropolyje, gal uzmatete, ar yra toks lego friends rinkinukas?  ax.gif

user posted image

Antradienį 8 val ryto buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 10 24, 08:57)
ameniškai aš iš amazono perku tik jei pardavėjas amazonas...visi kiti nepaisant žinomų pavadinimų parduotuvių man tokie pat kiniečiai atrodo kaip ebay  blush2.gif tai ir rizika tokia pati  4u.gif

Aciu uz pasisakyma, geriau tada nerizikuosiu smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, mergaitės,
Gal siuntėtės tiesiai iš JAV ne per tarpininkus (per savus) į LT laivu pastaruoju metu? Kaip dėl muitų - ar niekas nepasikeitę? Turiu omenyje, kai neapmokestinamas siuntinys muitu pagal teisės aktus, bet vistiek sulaikomas, nors siuntinio paskirtis - dovana.. Gal kažkuri susidūrėte?
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 10 24, 07:57)
ameniškai aš iš amazono perku tik jei pardavėjas amazonas...visi kiti nepaisant žinomų pavadinimų parduotuvių man tokie pat kiniečiai atrodo kaip ebay  blush2.gif tai ir rizika tokia pati  4u.gif

Atsiprasau, bet cia jau pievos...Pasiziuri kokie yra atsiliepimai apie pardaveja - dazniausiai 97-98% patikimumas ir perki...Jau ne karta pirkus ir viskas yra gerai.
Asmeniskai pati pirkot tik kai pardavejas amazon bet ir apie kitus pardavejus is kazkur turite nuomone. blink.gif
Atsakyti
Remontuojam vaikų kambarį, ieškom šviestuvių, roletų, kilimėlių, kitokių visokių interjero detalių. Gal kas galėtumėt parekomenduoti kokią namų ūkio reikmenų parduotuvę? Ka žinojau, peržiūrėjau - arba brangu, arba nėr ko reikia... unsure.gif
Ačiū, kas pagelbės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 10 24, 09:51)
Remontuojam vaikų kambarį, ieškom šviestuvių, roletų, kilimėlių, kitokių visokių interjero detalių. Gal kas galėtumėt parekomenduoti kokią namų ūkio reikmenų parduotuvę? Ka žinojau, peržiūrėjau - arba brangu, arba nėr ko reikia...  unsure.gif
Ačiū, kas pagelbės 4u.gif  4u.gif  4u.gif

gal pasakykit kokia tema įrenginėjat, bus parasčiau ieškoti kokių gražesnių/pigesnių interjero detalių, jei neskubat labai bus galima ir atsisiųsti
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2014 10 24, 08:02)
Labas rytas,
Jei kas pirksit is Gap lauko rubus, parasykit, prasau, ar pritaiko pirmo apsipirkimo -15% koda prie 30% nuolaidos. Aciu!  4u.gif



taiko 4u.gif
Atsakyti
Temos nėra, princesių ar filmo herojų jau nebus, vaikai jau dideli... Žinau tik spalvas.

Merginai turkio/violetinė/rožinė ir balti baldai, klasika, provanso stilius.
Berniukui pilka/žydra ir gal pilki baldai, modernus miesto stilius rolleyes.gif

O baldus kas esat siuntę per UK adresą? Už siuntimą turbūt kalnai pinigų, vargu ar verta...

Papildyta:
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 24, 08:53)
gal pasakykit kokia tema įrenginėjat, bus parasčiau ieškoti kokių gražesnių/pigesnių interjero detalių, jei neskubat labai bus galima ir atsisiųsti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 24 spalio 2014 - 09:06
QUOTE(irmante @ 2014 10 24, 11:02)


Ačiū 4u.gif O gal kas pirks Gap UK adresu su 15% ir reikia kompanijos? Prisijungčiau ax.gif

Ir gal kas turit tokią striukę 5T ir gslėtų pamatuot? ax.gif
http://m.gap.co.uk/p...amp;pdn=gc67101
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugile: 24 spalio 2014 - 09:14
QUOTE(zuikaa @ 2014 10 23, 11:24)
Merginos o is cia siunciates per PA arba Tuki? Nebuna problemu su sia parduotuve?
http://www.partydeli...uk/default.aspx

Prijunkit ir mane jei pirksit. Arba galiu ir pati bandyti parinkti ir nupirkti, 4£ siuntimas uk jei teisingai supratau.
Atsakyti