Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *231 tema

Man Asda rezervavo vieną sumą, nurašė kitą sumą. Kaip dabar atkabinti tą rezervuotą sumą? Rašyti bankui? Ar automatiškai bus panaikintas rezervas? Per kiek tada laiko? Kabo dabar pinigai be reikalo...
Ačiū, kas pagelbės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2014 10 23, 11:43)
siunčiau per PA, tai kiek matau iš matmenų info - tas mano 2 poras supakavo į didelę dėžę, tai susimokėsiu kaip už 4-5 kg....  unsure.gif Na, paskutinį sykį , daugiau Crocs pati nesiųsiu per PA ir kitiems nepatariu  4u.gif  Privertė pas Tukį accounto pasiprašyti smile.gif

Gal baigėsi jiems mažesnės dėžės biggrin.gif
Nes nežinau, man normaliai supakavo - pirkau dvi poras - vaikiškus ir sau, tai dėžės tūris 0,028, svoris nesiekia 2 kg. Žodžiu, sumokėsiu, kiek ir tikėjaus - 12 Lt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(roka @ 2014 10 23, 12:06)
Man Asda rezervavo vieną sumą, nurašė kitą sumą. Kaip dabar atkabinti tą rezervuotą sumą? Rašyti bankui? Ar automatiškai bus panaikintas rezervas? Per kiek tada laiko? Kabo dabar pinigai be reikalo...
Ačiū, kas pagelbės  4u.gif

Atkabins automatiškai po 2-3 savaičių (priklauso nuo banko).
Arba galit rašyt bankui su situacijos paaiškinimu. Bent jau su SEB man jokių problemų dėl to nekyla - paprašau panaikint rezervaciją ir dažniausiai dar tą pačią dieną viskas būna sutvarkyta 4u.gif
Atsakyti
Mergaiites pirkusios su mani Pumpkinpach,siunta jau pas mane.Parasiau jums emeilus.
Atsakyti
Merginos o is cia siunciates per PA arba Tuki? Nebuna problemu su sia parduotuve?
http://www.partydeli...uk/default.aspx
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 10 23, 11:16)
Gal baigėsi jiems mažesnės dėžės biggrin.gif
Nes nežinau, man normaliai supakavo - pirkau dvi poras - vaikiškus ir sau, tai dėžės tūris 0,028, svoris nesiekia 2 kg. Žodžiu, sumokėsiu, kiek ir tikėjaus - 12 Lt ax.gif
Papildyta:



pas mane 2 poros vaikiškų, o tūris 0,046m3. Svoris nesiekia 2kg 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

g.gif Ar teisingai suprantu kad siuntimas is amazon.co.uk tiesiai i LT 4£?
Jei siuntiesi rubus ar batus... ar dar uz kg skaiciuoja papildomai?
Atsakyti
QUOTE(jovita2014 @ 2014 10 23, 12:59)
Sveikos merginos,

g.gif Ar teisingai suprantu kad siuntimas is amazon.co.uk tiesiai i LT 4£?
Jei siuntiesi rubus ar batus... ar dar uz kg skaiciuoja papildomai?


lyg ir 6 svarai, plius už svorį, jei vaikiški batai, tai dar pvm prisideda
Atsakyti
QUOTE(madampipi @ 2014 10 23, 12:13)
lyg ir 6 svarai, plius už svorį, jei vaikiški batai, tai dar pvm prisideda


Aciu 4u.gif
Atsakyti
O gali buti, kad dar amazon pasipildys tais croks nes mums kuriu reikia jau tokio dydzio nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2014 10 22, 19:12)
i visus klausimus - TAIP
su kvepalais turetu keliauti ilgiau, bet kaip ir rasiau savo poste - man su kvepalais keliavo 8 dienas, tad labai greit sakyciau smile.gif
dabar maciau yra -10% off nuo 30 svaru - VCW337VET2E
ir 5% nuo bet kokios sumos  - VCV33U3RHT6
galioja iki spalio 26

Bet kad 30 proc.kitam apsipirkimui. Man nedave. O gal del to, kad naujas klientas? O yra pirma karta susikurusiam kokia nuolaida. Pasufleruokit.
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2014 10 22, 10:58)
Renku SPORTSDIRECT.COM,Kaunas.
Į kitus miestus siunčiu paštu 4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2014 10 23, 11:25)

Prisijungciau prie taves i LT. Taiko tau 10 proc.nuolaida? Gal i AZ.
Atsakyti