Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *231 tema

Sveikos, po paskutinių rimtų diskusijų mano klausimas bus "absoliučiai ne į temą", bet labai reikia pagalbos- iš kur galima būtų parsisiųsti į LT GA eyes to kill tušą? Ar tik per tarpininkes iš oficialaus puslapio galima? Būsiu labai dėkinga už atsakymą.
Atsakyti
labas vakaras,gal kuri atsakytu kur galima uz padoria kaina nupirkti dvi ziemines striukytes berniukams 86ir134cm ugiams ale dar vienodu noreciau,ziuriu h&m bet ten kaina palyginimui maikuciu tokia pat kaip lietuvoj tik ka pirkau uz24lt maikute cia ir ziuriu ten tokia pat5svarai tai gal ir striukyciu neapsimoka pirkt,dar kazin ar iki ziemos spetu pareit,gal kas pirkote kazka tebunie ir nevienodos,aciu kas atsakys
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 10 20, 22:16)
As irgo nejautri. Kai perskaiciau pernai, kaip dauguma apie ismaniuosius telefonus ir kompiuterius svajoja, nu tai atsiprasau. As irgi apie daug ka svajoju, bet neprasau  biggrin.gif  Pati uzsidirbu  g.gif

Kur jūs tai perskaitėt? aš tarp daugumos norų mačiau žaislus. Mano vaikai irgi nori kompų ir išmaniųjų, bet jie nori ir paprastesnių dalykų, juos ir gauna per Kalėdas. O tie vaikai, kurie rašo svajones, neturi tėčio ir mamos, kuri paglosto galvelę, padeda prašyti laišką Kalėdų seniui, padeda nykštukams sausainių po eglute šalia laiško, o ryte sukuria istoriją, kad neva jau buvo nykštukai, suvalgė sausainius ir išvežė laišką Kaldėdų seneliui.
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 10 20, 22:31)
Tai uztai ir nesuprantu as, kad mano islepe vaikai apie ismaniuosius telefonus net svajot neisdrista. Tai kokie ten tada islepe?  biggrin.gif  Tai va, kad visokiu yra, visokiu reikia. Tai ir nuomoniu visokiu but gali ir kiekviena gerbt reikia- kam priimtina, tas dalyvauja, kam nepriimtina-nedalyvauja  drinks_cheers.gif
Papildyta:
Jo, kazkaip ir man akis neuzkliuvo, kiek ziurejau. Bet va, kas keista, daug paaugliuku sportiniu bateliu nori. Ir beveik visi didziakojai  biggrin.gif  44 dydis  doh.gif


oi mano mazoji jau svajoja - bet nuteikta kad kol nesulauks bet 10 metu - tai neimanoma, bet jei kas klaustu ko svajoji - nesikuklindama ispyskintu lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif dalyvavimui prievartos nera cool.gif Man asmeniskai labiau patinka algojimo akcija - ten neigaliu vaikuciu svajones blush2.gif

as buvau uztikus ir siemet tokiu kai perziurinejau, tik gal dar pradzia, ne visi pasiskelbe, o "pigios" svajones greit issirankioja, su laiku lieka tik tos nerealios, neispildomos, tai ir atrodo, kad visi tik to nori mirksiukas.gif
Atsakyti
Na taip, sutinku, yra tokių "įtartinų" svajonių - pradinukas nori 40dydžio nike kedų, arba 10 metis būtent Sorel Cub batų, kažkas nešiojamos garso kolonėlės. Bet aš į tokius ir nežiūriu irnesakyk.gif
Man tai pirmiausia mokykla mano vaikams, kad brangintų ir vertintų tai, ką turi. Be to, parašyta, kad galima dovanoti ir ne naujus daiktus, išskyrus batus ir rūbus.
Atsakyti
QUOTE(terle @ 2014 10 20, 22:32)
man tai kyla klausimas, kaip socialines darbuotojos vaikams nepaaiskina, kad kai kurios svajones "nerealios" ir gali likti svajonemis, pvz nori Furby, na gaus ji ir ka, ar tures pakraunamus elementus kad jis veiktu (nes juos "valgo" tai labai)? arba ar tures galimybe paprastus pirktis kas antra diena?


o kas apie tai galvoja? tu socialiniu irgi visokiu buna... Gal net pati nezino kas tas furbis ir su kuo ji valgyt mirksiukas.gif Daznai ta darba valdiskai atidirba ir tiek wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 20, 22:36)
oi mano mazoji jau svajoja - bet nuteikta kad kol nesulauks bet 10 metu - tai neimanoma, bet jei kas klaustu ko svajoji - nesikuklindama ispyskintu lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif  dalyvavimui prievartos nera cool.gif  Man asmeniskai labiau patinka algojimo akcija - ten neigaliu vaikuciu svajones blush2.gif

as buvau uztikus ir siemet tokiu kai perziurinejau, tik gal dar pradzia, ne visi pasiskelbe, o "pigios" svajones greit issirankioja, su laiku lieka tik tos nerealios, neispildomos, tai ir atrodo, kad visi tik to nori mirksiukas.gif


Rimta panele jau jusiske biggrin.gif

Grazu, kai taip graziai viska isivaizduojat ir idealizuojat ta auka. Man gal tokia nekokia nuomone susidarius del to, kad tenka daug matyti, kaip tos socialai remtinos seimos is tiesu nepagarbiai i tas aukas ziuri, kai viskas ant lekstutes patiekiama. Kaip elgiasi su gautais daiktais, maistu. Pasiziurejus taip is sono baisu daros ir dingsta bet koks noras ka nors aukoti. Ir vaikus tas liecia.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 10 20, 22:38)
Na taip, sutinku, yra tokių "įtartinų" svajonių - pradinukas nori 40dydžio nike kedų, arba 10 metis būtent Sorel Cub batų, kažkas nešiojamos garso kolonėlės. Bet aš į tokius ir nežiūriu  irnesakyk.gif
Man tai pirmiausia mokykla mano vaikams, kad brangintų ir vertintų tai, ką turi. Be to, parašyta, kad galima dovanoti ir ne naujus daiktus, išskyrus batus ir rūbus.

O kur tos svajones surasytos?
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 10 20, 22:38)
Na taip, sutinku, yra tokių "įtartinų" svajonių - pradinukas nori 40dydžio nike kedų, arba 10 metis būtent Sorel Cub batų


o kuo cia itartina - yra pradinuku ir 43 nesiojanciu cool.gif , o jei kolega klaseje turi tuos sorel cub batus ir yra kruuutas? gal jis juos igijes irgi tokiu tikisi tapti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 20, 22:43)
o kuo cia itartina - yra pradinuku ir 43 nesiojanciu cool.gif , o jei kolega klaseje turi tuos sorel cub batus ir yra kruuutas? gal jis juos igijes irgi tokiu tikisi tapti? rolleyes.gif


As tai perverciau tikedamasi, kad kas nores sportiniu bateliu su mazesne koja. Turiu naujus Converse 35 dydzio. Mano panele kategoriskai pries batus su raisciais, tai nenesios niekaip. Bet kad niekam nereikia, gaila smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 10 20, 22:41)
Rimta panele jau jusiske  biggrin.gif

Grazu, kai taip graziai viska isivaizduojat ir idealizuojat ta auka. Man gal tokia nekokia nuomone susidarius del to, kad tenka daug matyti, kaip tos socialai remtinos seimos is tiesu nepagarbiai i tas aukas ziuri, kai viskas ant lekstutes patiekiama. Kaip elgiasi su gautais daiktais, maistu. Pasiziurejus taip is sono baisu daros ir dingsta bet koks noras ka nors aukoti. Ir vaikus tas liecia.


nu kur desis - turi rimta but lotuliukas.gif

jos nepagarbiai ziuri ir daznai ta nepagarba verta yra - kazkada rinkom vaiku namams rubelius, batukus - patikekit ka zmones aukojo doh.gif Pedkelnes su skylem ant keliu ir pirstuose, purvinos kelnes, skyletais keliukais, striukes neveikianciais uztrauktukais... - tai puse metem lauk... Juk ten vaikai, mazi zmoguciai - jei jau neturi - tai gali visa slamsta gaut ir dar dekingi privalo but? g.gif Va ir svajones tu vaiku keistos, nes per daug svajoja...
As tai galvoju, kad dalis tik tokia kauke turi uzsideje... Patikekit - duoti kur kas maloniau, nei gauti... o jei dar gauni ne visai tai, ko nori, ko reikia ir turi but dekingas, sypsotis ir dekot...
Papildyta:
QUOTE(Jinafire @ 2014 10 20, 22:46)
As tai perverciau tikedamasi, kad kas nores sportiniu bateliu su mazesne koja. Turiu naujus Converse 35 dydzio. Mano panele kategoriskai pries batus su raisciais, tai nenesios niekaip. Bet kad niekam nereikia, gaila smile.gif


tai dar palaukit - cia gi tik pradzia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 10 20, 22:12)
Ne, neužmėtysim, tik įdomu kodėl?

Nusprėndėm su vaikais kažkam padovanoti šaškes smile.gif



Nes kadien susiduriu su tokiom šeimom, o jų tik daugėja. Pikta kai tėvam viskas dzin, prageria viską tyčiojasi iš vaikų. Nius ir atnešama vistiek viskas ant lėkštelės. Kam dirbt, kam stengtis jei viską atneš padarys "suvirškins" ir ačiū net nebemoka pasakyt. Užaugo jau kelios prašytojų kartos.


QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 10 20, 22:23)
ne visiem duota viskas  mirksiukas.gif  jei visi būsim profesoriai tai kas mūsų šiukšles išveš.. kas parduotuvėj grindis išplaus kad nepaslystume? manau visokių žmonių reikia ir visokių yra.... o kaip žinom Lietuvoj beveik kitokių atlyginimų nėra tik minimumas  doh.gif
negi jūsų vaikai nesvajoja? gerai kad jūs galite jiem nupirkti.. padovanoti..  ax.gif
kartais žinokit likimas iš vaikų atima vieną iš tėvų .....




Nius mes abu su vyrų dirbam, aš biudžetinėje įstaigoje (medikė esu), jis Lesto inžinierium.... ir ką auginam tris vaikus be jokių paramų (nors iki pašalpų ir įvairių lengvatų tetrūksta tik 25Lt.). Svarbiausia kad esam laimingi ir sveiki. Svajoti tai svajoja mūsų vaikai, bet žino kad viskas yra uždirbama ir ne taip paprastai gaunama, o gavę bent jau vertina.



Atsakyti