Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *231 tema

QUOTE(Lauruciuk @ 2014 10 22, 17:24)
Aciu, jei ka kreipsiuos  4u.gif  Kaune lyg buvo zaislu planetoj  g.gif  Nepamenu tiksliai, bet keliose zaislu pardese tai tikrai buvo


tai kuponas galios tik lapkricio menesi - gal ir maksimose atsiras - nes ten pigiau bus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 22, 17:28)
tai kuponas galios tik lapkricio menesi - gal ir maksimose atsiras - nes ten pigiau bus wink.gif


Taip prekybcentriuose viskas buna pigiau, tik kad daug ko jie nesiulo doh.gif Ar lego friends, ar monstres kokias sustresnes, ever after high tenka siustis is uzsienio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 10 22, 17:30)
Taip prekybcentriuose viskas buna pigiau, tik kad daug ko jie nesiulo  doh.gif  Ar lego friends, ar monstres kokias sustresnes, ever after high tenka siustis is uzsienio  biggrin.gif


bet va lego kazkodel neapsimoka is ten siustis... cia kai buna nuolaidos - net pigiau gaunas...
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 10 22, 14:14)
O per account'ą nesigauna? Pelytė laikote ant "Your Account" išmeta sąrašą, ten "Your Prime Membership" paspaudžiate ir ten keičiate ką reikia  4u.gif
user posted image

Beautiful Life, atsidarau as sita langa, bet tokiau nesuprantu kur man eit, kad atsisakyt tos narystes verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Merginos, plyzzz, pagelbekit, juk daug kas pirkot is amazon tuos crocsus ir rinkotes nemokama siuntima. Kaip po to atsisaket jo ?
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2014 10 22, 17:52)
Beautiful Life, atsidarau as sita langa, bet tokiau nesuprantu kur man eit, kad atsisakyt tos narystes  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Merginos, plyzzz, pagelbekit, juk daug kas pirkot is amazon tuos crocsus ir rinkotes nemokama siuntima. Kaip po to atsisaket jo ?

Nesuprantu kas ten jums taip sudėtinga, taigi parodė Beautiful Life su rodyklėmis kur eiti Your Account, tada Your Prime Membership, tada kairėje yra pasirinkimas nutraukti, keisti tą siuntimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 22 spalio 2014 - 16:57
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 22, 17:33)
bet va lego kazkodel neapsimoka is ten siustis... cia kai buna nuolaidos - net pigiau gaunas...


As tik viena karta pagavau is usa lego friends zirgyna su gera nuolaida thumbup.gif Tuo metu jo LT net nebuvo, bet ir su 40% butu buve brangiau. O daugiau tai taip... Pigiau man gaunasi jei giminaiciai parveza, tada siuntimas nekainuoja, tai buna pigiau nei pas mus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2014 10 22, 17:52)
Beautiful Life, atsidarau as sita langa, bet tokiau nesuprantu kur man eit, kad atsisakyt tos narystes  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Man free siuntimas buvo ir be narystes g.gif

As kai paziuriu, kaip parode Beautiful_Life, man rodo, kad nera pas mane jokios narystes ax.gif Gal ir pas tave nera jos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asstule: 22 spalio 2014 - 17:00
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 22, 17:55)
Nesuprantu kas ten jums taip sudėtinga, taigi parodė Beautiful Life su rodyklėmis kur eiti Your Account, tada Your Prime Membership, tada kairėje  yra pasirinkimas nutraukti, keisti tą siuntimą.

Kaireje matau Change Membership , ten atsidarius ismeta langa, kur raso "
Select your preferred membership
Keep Prime for the best value, and get access to all benefits

O kur ten keist ? Neleidzia nuimt tu varneliu man doh.gif
Sorry, kad ziopla, bet tikrai nematau verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Asstule @ 2014 10 22, 17:57)
Man free siuntimas buvo ir be narystes  g.gif

As kai paziuriu, kaip parode Beautiful_Life, man rodo, kad nera pas mane jokios narystes  ax.gif Gal ir pas tave nera jos?  g.gif

speju, kad yra, jei rasoma "On 19 November 2014, you will be charged £79 for another year of Prime"
Atsakyti
Mergaites, jus man pasakykit, cia uz viena tokia kaina g.gif
http://www.amazon.co...#productDetails
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 10 22, 18:11)
Mergaites, jus man pasakykit, cia uz viena tokia kaina g.gif
http://www.amazon.co...#productDetails

niekur neparašyta, kad ne vienas.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 10 22, 17:18)
niekur neparašyta, kad ne vienas.

Kas cia per kaina doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2014 10 22, 18:02)
Kaireje matau Change Membership , ten atsidarius ismeta langa, kur raso "
Select your preferred membership
Keep Prime for the best value, and get access to all benefits

O kur ten keist ? Neleidzia nuimt tu varneliu man  doh.gif
Sorry, kad ziopla, bet tikrai nematau  verysad.gif
Papildyta:

speju, kad yra, jei rasoma "On 19 November 2014, you will be charged £79 for another year of Prime"

Pas mane kairėje rašo: You are no longer an Amazon Prime member. Dėl to nelabai toliau ką galiu jums patart 4u.gif
Pagal jų FAQ,turite matyt ir paspausti End membership kuris yra antroje eilutėje, kairėje pusėje (bent jau aš taip supratau) 4u.gif

Google vaizdu paieškokite, aš radau tokį, gal pagelbės:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful Life: 22 spalio 2014 - 17:31