Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *231 tema

QUOTE(Thea! @ 2014 10 20, 21:52)
Dar kartą apie fragrancedirect paklausiu, bandau spaust ant sekimo numerio,tai rodo kad jis negeras, o adresą nurodžiau darbo, kurjeriai atneša ar į paštą? Ir kiek maždaug laukti? g.gif

kiek esu girdėjusi, siunčia paštu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2014 10 20, 20:53)
Nius  mane užmetykit akmenimis, bet aš nejautri toms svajonėms.

Ne, neužmėtysim, tik įdomu kodėl?

Nusprėndėm su vaikais kažkam padovanoti šaškes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 10 20, 22:12)
Ne, neužmėtysim, tik įdomu kodėl?




As irgo nejautri. Kai perskaiciau pernai, kaip dauguma apie ismaniuosius telefonus ir kompiuterius svajoja, nu tai atsiprasau. As irgi apie daug ka svajoju, bet neprasau biggrin.gif Pati uzsidirbu g.gif
Atsakyti
Mamytes,o kokios kainos tu lego kalendoriu iseina su nuolaida? Jauciu marijampolej irgi nebus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2014 10 20, 22:18)
Mamytes,o kokios kainos tu lego kalendoriu iseina su nuolaida? Jauciu marijampolej irgi nebus sad.gif


turiu nuolaidos kupona 30% zaislu palnetoje - tai gautusi apie 62 lt, bet maksimoje 40% duoda (man reikia 4 lego friends ir 1 berniukui) - tai skirtumas susidaro...
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 10 20, 22:16)
As irgo nejautri. Kai perskaiciau pernai, kaip dauguma apie ismaniuosius telefonus ir kompiuterius svajoja, nu tai atsiprasau. As irgi apie daug ka svajoju, bet neprasau  biggrin.gif  Pati uzsidirbu  g.gif



ne visiem duota viskas mirksiukas.gif jei visi būsim profesoriai tai kas mūsų šiukšles išveš.. kas parduotuvėj grindis išplaus kad nepaslystume? manau visokių žmonių reikia ir visokių yra.... o kaip žinom Lietuvoj beveik kitokių atlyginimų nėra tik minimumas doh.gif
negi jūsų vaikai nesvajoja? gerai kad jūs galite jiem nupirkti.. padovanoti.. ax.gif
kartais žinokit likimas iš vaikų atima vieną iš tėvų .....

ir paklauskit saves kodėl tie vaikai svajoja apie tuos kompiuterius?? todėl kad aplink, mūsų išlepe vaikai nešiojasi išmaniuosius telefonus cool.gif doh.gif unsure.gif tai ir tiem vaikam norisi...


Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 10 20, 22:16)
As irgo nejautri. Kai perskaiciau pernai, kaip dauguma apie ismaniuosius telefonus ir kompiuterius svajoja, nu tai atsiprasau. As irgi apie daug ka svajoju, bet neprasau  biggrin.gif  Pati uzsidirbu  g.gif


bet juk tai svajone rolleyes.gif ka daryt jei didziausia vaiko svajone - ismanusis telefonas...Jis nekaltas kad gime nepasiturinciu seimoje ir tevai neisgali jam jo nupirkti... Man daug "netikresnes" vaiko svajones batu ar treningu, ypac kai vaikui 4-5-6 metai - vyresni tai jau jo, jie jau ir apie rubus svajoja - kokius adidas ar nike treningus, kedus mirksiukas.gif Kitas klausimas ar yra galimybe ta svajone igyvendinti...
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 10 20, 20:52)
Dar kartą apie fragrancedirect paklausiu, bandau spaust ant sekimo numerio,tai rodo kad jis negeras, o adresą nurodžiau darbo, kurjeriai atneša ar į paštą? Ir kiek maždaug laukti? g.gif

Į paštą ateis
Atsakyti
QUOTE(giedresg @ 2014 10 20, 21:00)
Gal kas is HM zada uzsakineti? Prisijungciau  ax.gif

Aš ir norėčiau suknelės, bet nesu bandžius HM pirkti, bijau, kad nesugebėsiu ax.gif

QUOTE(audradv @ 2014 10 20, 21:53)
Nius  mane užmetykit akmenimis, bet aš nejautri toms svajonėms.

O kodėl turėtų mėtyt, aš pvz. nejautri maisto bankui ax.gif

QUOTE(Jinafire @ 2014 10 20, 22:16)
As irgo nejautri. Kai perskaiciau pernai, kaip dauguma apie ismaniuosius telefonus ir kompiuterius svajoja, nu tai atsiprasau. As irgi apie daug ka svajoju, bet neprasau  biggrin.gif  Pati uzsidirbu  g.gif

Tokiem aš irgi nejautri, bet kai vaikas nori batų verysad.gif ... Ar kaldros... verysad.gif . Pagaliau- gumyčių ax.gif . Nors. Tai vaikiškos svajonės. Mūsų vaikai tai gali to norėt. Anie irgi vaikai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 10 20, 23:16)
As irgo nejautri. Kai perskaiciau pernai, kaip dauguma apie ismaniuosius telefonus ir kompiuterius svajoja, nu tai atsiprasau. As irgi apie daug ka svajoju, bet neprasau  biggrin.gif  Pati uzsidirbu  g.gif

Siais metais tokiu svajoniu nemaciau. g.gif Gal uzdraude tokias svajones isreikst siais metais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiduliauskis: 20 spalio 2014 - 21:29
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 10 20, 22:23)
ne visiem duota viskas  mirksiukas.gif  jei visi būsim profesoriai tai kas mūsų šiukšles išveš.. kas parduotuvėj grindis išplaus kad nepaslystume? manau visokių žmonių reikia ir visokių yra.... o kaip žinom Lietuvoj beveik kitokių atlyginimų nėra tik minimumas  doh.gif
negi jūsų vaikai nesvajoja? gerai kad jūs galite jiem nupirkti.. padovanoti..  ax.gif
kartais žinokit likimas iš vaikų atima vieną iš tėvų .....

ir paklauskit saves kodėl tie vaikai svajoja apie tuos kompiuterius?? todėl kad aplink, mūsų išlepe vaikai nešiojasi išmaniuosius telefonus  cool.gif    doh.gif  unsure.gif  tai ir tiem vaikam norisi...


Tai uztai ir nesuprantu as, kad mano islepe vaikai apie ismaniuosius telefonus net svajot neisdrista. Tai kokie ten tada islepe? biggrin.gif Tai va, kad visokiu yra, visokiu reikia. Tai ir nuomoniu visokiu but gali ir kiekviena gerbt reikia- kam priimtina, tas dalyvauja, kam nepriimtina-nedalyvauja drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(vaiduliauskis @ 2014 10 20, 22:28)
Siais metais tokiu svajoniu nemaciau.  g.gif  Gal uzdraude tokias svajones isreikst siais metais.


Jo, kazkaip ir man akis neuzkliuvo, kiek ziurejau. Bet va, kas keista, daug paaugliuku sportiniu bateliu nori. Ir beveik visi didziakojai biggrin.gif 44 dydis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 10 20, 22:16)
As irgo nejautri. Kai perskaiciau pernai, kaip dauguma apie ismaniuosius telefonus ir kompiuterius svajoja, nu tai atsiprasau. As irgi apie daug ka svajoju, bet neprasau  biggrin.gif  Pati uzsidirbu  g.gif

man tai kyla klausimas, kaip socialines darbuotojos vaikams nepaaiskina, kad kai kurios svajones "nerealios" ir gali likti svajonemis, pvz nori Furby, na gaus ji ir ka, ar tures pakraunamus elementus kad jis veiktu (nes juos "valgo" tai labai)? arba ar tures galimybe paprastus pirktis kas antra diena?
Atsakyti