Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *231 tema

QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 22, 10:25)
SU šiuo kodu nuo 60 eurų nemokamas, be kodo - standartinis 5,90 eurų mokestis

Ačiū 4u.gif

Gal kam ko reikia http://www.vertbaudet.com/
mano suma beveik 30eurų, reiktų dar tiek pat blush2.gif
Klaipėda, bet galiu persiųsti 4u.gif
Atsakyti
Merginos,
Pagelbekit, kur nuimt amazone,kad nenurasytu to narystės mokescio ?
Buvo imesta nuoroda,bet as ten nerandu kur toliau eit.
Atsiprasau,kad vel klausiu,bet nerandu sad.gif
Plyzz, pagelbekit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2014 10 21, 15:07)
Pristato LP Express, jei uzsakymas su kvepalais - eina ilgiau, buvo ir dvi savaites, bet siaip savaite-dvi


Štai ką tik gavau is FRAGRANCE su DPD kurjeriu..
Tik va iškart perspėju, dėžė šlapia ir viršuj suplyšus, kiek matau iš to, kas viršuj guli - matyt kažkieno Schwarckopf žalias šampūnas išbėgo, iš kvapo - atrodo vyriškas schmoll.gif sad.gif

Visoms, kas jungėsi, parašysiu el.paštu 4u.gif

Su kvepalais keliavo 8 dienas (spalio 12 užsakyta, spalio 14 išsiųsta, spalio 22 gauta) 4u.gif


Atsakyti
Laba diena. Jeigu kur rinksite The Body Shop Kaune su malonumu prisijungsiu su savo krepšiuku 4u.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit dėl mytoys.de
Ten iš ambellis.de tuo pačiu užsakinėt galima, vienas ir tas pats siuntimo mokestis? Nusižiūrėjau pūkinę striukę, o gal žinote jiems kokių kodukų, nes ji jau tiek kainuoja, kad verčiau jau kokį procentuką nuolaidos gauti, nei -10 eur siuntimo mokesčiui rolleyes.gif
Beje, o gal kur kitur esat nelabai brangių (300-400 LT) pūkinių striukų užmačiusios, gal koks sale kur yra? Aš vis gaudau gaudau jau antras sezonas tą striukę, bet man vis brangoka... O ir įsimylėti noriu tą rūbą, prieš siųsdamasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(terteliene @ 2014 10 22, 10:54)
Merginos, patarkit dėl mytoys.de
Ten iš ambellis.de tuo pačiu užsakinėt galima, vienas ir tas pats siuntimo mokestis? Nusižiūrėjau pūkinę striukę, o gal žinote jiems kokių kodukų, nes ji jau tiek kainuoja, kad verčiau jau kokį procentuką nuolaidos gauti, nei -10 eur siuntimo mokesčiui  rolleyes.gif
Beje, o gal kur kitur esat nelabai brangių (300-400 LT) pūkinių striukų užmačiusios, gal koks sale kur yra? Aš vis gaudau gaudau jau antras sezonas tą striukę, bet man vis brangoka... O ir įsimylėti noriu tą rūbą, prieš siųsdamasi  ax.gif

dėkit nuorodą ir foto, ieškosim pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2014 10 22, 09:36)
bet aš neatkreipiau dėmesio kokie ten kalendoriai ar city ar kokie kiti unsure.gif

Vakar dieną buvau, nemačiau jokių kalendorių lotuliukas.gif , matyt ne kiekviena akla mato doh.gif . Man tolokai Akropolis, tai daugiau nevažiuosiu, nes savaitgaliui iki pirmadienio išvažiuojam, o šiandien ryt ir poryt baisiai užsiėmus po darbo doh.gif , mokykloj visokie renginiai, tikrai pagelbėčiau Kristei ax.gif .
Atsakyti
mamos gal atrodysiu kvailai, bet kuo kalendoriai ipatingi? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Tiesiog pasidalinu info del demaru. Gal kam aktualu bus.
Pries savaite pirkom Kauno bazese Ice & snow modeli. Nzn koks cia skaitosi senas ar naujas, geras ar nelabai...tiesiog sis modeliukas is tu ka turejo pasirode geriausias. Kainavo 85lt, nupirkom uz 80lt.

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita2014 @ 2014 10 22, 11:32)
Tiesiog pasidalinu info del demaru. Gal kam aktualu bus.
Pries savaite pirkom Kauno bazese Ice & snow modeli. Nzn koks cia skaitosi senas ar naujas, geras ar nelabai...tiesiog sis modeliukas is tu ka turejo pasirode geriausias. Kainavo 85lt, nupirkom uz 80lt.

ax.gif

Gal cia iki kokio 29 dydzio tokios kainos? Nes mum jau 32-33 reikejo. Didesniu dydziu jau ir kainos didesnes buna
O man tai ner didesnio malonumo pirkt internetu ir laukt kaip dovanos kokios smile.gif
Atsakyti
Kas pirkot saldainių dėžes šiom dienom, po kiek nuskaičiuoja, po 5sv? mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas,

gal kas žino, ar Zalando.co.uk siunčia tik UK? g.gif
Atsakyti