Įkraunama...
Įkraunama...

Užsisakome iš JAV parduotuvių!

QUOTE(Liona71 @ 2014 10 25, 12:54)
Jau pašte yra. Ima smile.gif. Šiandien dalins  mirksiukas.gif

4u.gif
Turiu "dėžutę", nuo kokios 15 val galit važiuoti, kas žalios biggrin.gif atskirai surašysiu tik vakarop smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vinija @ 2014 10 25, 09:48)
ateinu eilini karta padekot Kates kompanijai, viskas tiko ir patiko, aciu uz opatatyvuma, greiti ir siaip malonu bendravima smile.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(Macarena @ 2014 10 25, 10:24)
Mergaites, ar nupirktumet is cia: http://shop.themountain.me/ ? 4u.gif
3D maikes, ir tikrai pigiau nei pas mus biggrin.gif

Cia sefs patikslinis 4u.gif
Papildyta:
neimanmarcus.com -ONLINE AND IN STORES THROUGH SUNDAY*
one item = 20% off
two items = 25% off
three+ items = 30% off
select regular and already reduced prices
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2014 10 25, 11:11)
Sveikos,
merginos priminkit kur pirkotes kazkokias spalvotas vaikiskas kuprines, lyg pati Kate ir buvo uzrodzius  g.gif Ten maciau mamos krepsiu  g.gif

Gal sitas?
Atsakyti
QUOTE(Ingava @ 2014 10 24, 20:08)


Savo mergytei siemt jau antrus bearpaw pirkau, tikrai silti...Praejusia ziema kai buvo tikrio speigai kojyte buvo silta.


o kaip vaikisku Bearpaw dydziai ? g.gif

kokio dydzio man reiktu berniukui, jis avi db 34 d, peda 21 cm
Atsakyti
QUOTE(zuika23 @ 2014 10 25, 09:33)
pati pirkus sau tuos ukala firmos, tai nepirkčiau dabar nei už ką  schmoll.gif nesulyginsi nei su bearpaw, nei emu  schmoll.gif padas iškrypo, visi skysti kažkokie. jau geriau arba pamedžiot nuolaidą geresnę arba brangiau sumokėt, bet tų ukalų nepirkt  schmoll.gif


Laba

ukala buvo mano vaiko patys pirmieji, kaip ir bearpaw ar ugg, atnesiojo lygiai dvi ziemas. niekas neiskrypo, viskas liko savo vietoj. tai vaikams, manau, ok ir tie...del siltumo nezinia, ugg ir bearpaw atrodo siltesni ir siaip ugg man asmeniskai siaip graziausi ir silciausi. bet kojom saltom nevaiksciojo ir su anais.


QUOTE(Vinija @ 2014 10 25, 09:48)
ateinu eilini karta padekot Kates kompanijai, viskas tiko ir patiko, aciu uz opatatyvuma, greiti ir siaip malonu bendravima smile.gif


4u.gif 4u.gif
QUOTE(Macarena @ 2014 10 25, 10:24)
Mergaites, ar nupirktumet is cia: http://shop.themountain.me/ ? 4u.gif
3D maikes, ir tikrai pigiau nei pas mus biggrin.gif


galime nupirkti



Papildyta:
Laukiu uzsakymu is macys vyr dalykeliams - 30% off, daaug visko. Kam duoda 30% off, raso salia prekes:

nuoroda
Atsakyti
Prisijungsiu ir as http://shop.themountain.me/ , lunktelkit
Atsakyti
Labai laukiam hautelook 4u.gif

ir neimanmarcus - perkant 3 prekes, 30% off - truksta vienos drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif

nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kate25: 25 spalio 2014 - 16:05
As irgi atbegau padekoti visai komandai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Viskas tiko ir labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*ArDoSa* @ 2014 10 25, 16:07)
As irgi atbegau padekoti visai komandai  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Viskas tiko ir labai patiko  wub.gif

Tau irgi aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri esate užmačiusi vyriškų, ilgų, pūkinių, kokybiškų paltų? Googlas meta tik kinietiškas parduotuves ax.gif Būčiau labai dėkinga, jei pasidalintumėt 4u.gif
Atsakyti
Geras pasiulymas laikrodukui
Atsakyti
pralinksiminui: netyciom mano jcrew merino megztukelis atsidure dziovykleje, isskalbiau su visais kitais rubai (irgi netycia)doh.gif istraukiu.......mano 3 metei kaip tik biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir gaila ir juokas ima ir reikia vel naujo megztukelio biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti