Įkraunama...
Įkraunama...

Užsisakome iš JAV parduotuvių!

O sakykite kaip Forever 21 kokybė? Kokios kainos tokia ir kokybė? smile.gif Ar nėr taip blogai? Ačiū
Atsakyti
Parduodame:

Landsend Men's T-200 Fleece Vest, spalvos - tamsiai melyna ir tamsiai zalia, abieju dydis M, kaina - po 73Lt

user posted image

user posted image

Nuoroda

Gap pukinuke - Warmest snorkel jacket - pirkta su 40% off - dydis 4, kaina - 179Lt

user posted image

Nuoroda



Atsakyti
QUOTE(Kate25 @ 2014 10 24, 16:08)
Kraunu macys, polo, uniqlo - prasom jungtis jei yr norinciu 4u.gif

ar butu norinciu jungtis prie puodeliu uzsakymo is cia?

nuoroda

As noriu puoduku! Uzsiregistravus dar 20% duoda. Ar jau turite?
Atsakyti
Parduodu per mergaites pirktus ugg batukus, labai grazos mint spalvos, dydis big kig 6, tai cia kazkur 38-39 smile.gif
http://shop.nordstro...results-_-1_3_A
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2014 10 24, 18:22)
As noriu puoduku! Uzsiregistravus dar 20% duoda. Ar jau turite?

siuskit
atsiunte koduka kita mergaite, manau, kad bus vienodas visoms, meginsim naudoti
Papildyta:
Guess - 30% off - TIKRAI GALIOJA NENUKAINUOTOMS PREKEMS, ISSKYRUS LAIKRODUKUS. KAINA MAZEJA DEDANT PREKE I KASIKA thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaži jei berniukui tokius pirkti? g.gif Gal kuri turit? Šilti? Tiktų mūsų žiemai?

http://www.sierratra...-girls~p~7035g/

Neįdėjau nuorodos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 24 spalio 2014 - 18:57
QUOTE(madmuazele @ 2014 10 24, 18:43)
Kaži jei berniukui tokius pirkti? g.gif Gal kuri turit? Šilti? Tiktų mūsų žiemai?

http://www.sierratra...-girls~p~7035g/

Neįdėjau nuorodos  blush2.gif


tinkami berniukui, unisex jie.
del siltumo nesu tikra, zinokit.
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2014 10 24, 18:22)
As noriu puoduku! Uzsiregistravus dar 20% duoda. Ar jau turite?


Aš turiu iš ten savo vaikams maisto konteineriukus ir termosiukus-nerealiai patenkinta thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Kate25 @ 2014 10 24, 18:58)
tinkami berniukui, unisex jie.
del siltumo nesu tikra, zinokit.

Vat neturėjusi Bearpaw, neturiu supratimo.. O kaina visai gera ir dydis maniškio. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 24 spalio 2014 - 19:05


Vat neturėjusi Bearpaw, neturiu supratimo.. O kaina visai gera ir dydis maniškio. g.gif
[/quote]

Savo mergytei siemt jau antrus bearpaw pirkau, tikrai silti...Praejusia ziema kai buvo tikrio speigai kojyte buvo silta.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2014 10 24, 19:04)
Aš turiu iš ten savo vaikams maisto konteineriukus ir termosiukus-nerealiai patenkinta  thumbup.gif
Papildyta:

Vat neturėjusi Bearpaw, neturiu supratimo.. O kaina visai gera ir dydis maniškio. g.gif

oj, bearpaw cia, tai silti jie...pasirode, kad emu sitie paprasti, tai jie man pasirode skystoki...
Atsakyti
O, tai super thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grethenn @ 2014 10 24, 18:37)
O sakykite kaip Forever 21 kokybė? Kokios kainos tokia ir kokybė? smile.gif Ar nėr taip blogai? Ačiū


As visada ten maikutes perku is basic skyrelio. Visai neblogos nesiot ziema po megztiniais ir kaina manau, kad ju gera. Tik dydziai tai ju pamazinti pagal mane. Siap M nesioju, bet tas maikutes L perku, nes kitaip kyla man jos i virsu smile.gif O visa kita tai net nezinau... Kazkada is ju ir suknele sesers vestuvems buvau nusipirkus, tai visai nebloga buvo, kokybei jokiu priekaistu. Esu 172 cm ugio, tai toks pastebejimas, kad sukneles ir sijonai ten trumpoki smile.gif kelniu neturejus, tai nezinau. Si karta palaidine pasiemiau pabandymui
Atsakyti