Įkraunama...
Įkraunama...

Užsisakome iš JAV parduotuvių!

QUOTE(mokine @ 2014 10 24, 13:26)

Mergaites ar uzsakytumete us Carters? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pooofke: 24 spalio 2014 - 12:31
Aciu merginoms uz siuntinuka - operatyviai kaip visada thumbup.gif

QUOTE(dasta @ 2014 10 24, 10:18)
baigesi man kantrybe laukti tu nuolaidu,orai vesta ,uzsisakiau be nuolaidos ,vis tiek gerokai pigiau gaunasi ,nei pirkti kokiam ''Step Tope'' biggrin.gif

Maniskiai nuo pernai dar geros kondicijos - man i kojas silta biggrin.gif drauge iesko 4u.gif
Atsakyti
Katik pasiemiau ilgai laukta pukine striukyte is RUELALA pagauta su gera nuolaida. Bet deja man kiek didoka, dydis S , bet sakyciau toks s-m tarpas, man nesiojanciai xs-s didoka ji. Parduodu uz tiek kiek ir pati mokejau 170. Spalva baklazano
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minimaus: 24 spalio 2014 - 13:31
Ačiū komandai už siuntinuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2014 10 24, 09:58)
Nupirkit mano Ebay uzsakyma prasau 4u.gif

Laba, eBay - mano darzas, todel tuos uzs tvirtinu ir perku as. O pas mus diena dar tik prasideda, isleisiu vaika, papusryciausiu ir pradesiu dirbt.
Atsakyti
QUOTE(Kate25 @ 2014 10 24, 15:24)
Laba, eBay - mano darzas, todel tuos uzs tvirtinu ir perku as. O pas mus diena dar tik prasideda, isleisiu vaika, papusryciausiu ir pradesiu dirbt.


Supratau smile.gif ir atsiprasau uz zyzima 4u.gif
Atsakyti
Kraunu macys, polo, uniqlo - prasom jungtis jei yr norinciu 4u.gif

ar butu norinciu jungtis prie puodeliu uzsakymo is cia?

nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kate25: 24 spalio 2014 - 15:14
Macys kai kuriems vyr rubeliams - 30% off - kodukas PARTY, minusuoja tommy striukytems, kostiumams, nebogos kainytes gaunasi

nuorda
Atsakyti
QUOTE(Kate25 @ 2014 10 24, 17:05)
Macys kai kuriems vyr rubeliams - 30% off - kodukas PARTY, minusuoja tommy striukytems, kostiumams, nebogos kainytes gaunasi

nuorda

Prasau patarimo. Nei macys nei tommy.com neleidzia jungtis prie usa puslapiu (eu galima). Cia man vietai tokiso bedos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2014 10 24, 16:11)
Prasau patarimo. Nei macys nei tommy.com neleidzia jungtis prie usa puslapiu (eu galima). Cia man vietai tokiso bedos? smile.gif

macys tai tikrai leidzia
Papildyta:
sierratradingpost - 40% off prekems is sios nuorodos

nuoroda
Atsakyti
QUOTE(Kate25 @ 2014 10 24, 17:05)
Macys kai kuriems vyr rubeliams - 30% off - kodukas PARTY, minusuoja tommy striukytems, kostiumams, nebogos kainytes gaunasi

nuorda



Jei prie prekes raso ir 15 proc off ir 30 proc. tai galiotu tik 30 proc. kodukas? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelina555 @ 2014 10 24, 16:46)
Jei prie prekes raso ir 15 proc off ir 30 proc. tai galiotu tik 30 proc. kodukas? smile.gif 4u.gif

isidekit preke ir meginkit ivest du kodukus. promo laukelis pas macys gerai matomas.
Atsakyti