Įkraunama...
Įkraunama...

Užsisakome iš JAV parduotuvių!

QUOTE(ellinga @ 2014 10 16, 13:56)
Hmmm... einu paziuret ar neatmestas mokejimas
Hmmm... matyt senstu  unsure.gif tarp mokejimu nematau  unsure.gif padariau pavedima

lotuliukas.gif būna dienų kaip tyčia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaante @ 2014 10 14, 13:55)
pirkau as tuos kvapus...nesupratau ar naudotis nemoku g.gif ,bet kvepejo tik prikisus nosi...



QUOTE(Master @ 2014 10 14, 14:17)
drinks_cheers.gif  tikrai nieko gero is ju  schmoll.gif


Is kitos puses toks ratukas yra.Ji reikia pasukti taip,kad visa isorine siena butu uzdara.Tada kvepia intensyviau.
As turiu,man patnka.Masina mano maza,kavapas tikrai jauciasi.Nera,kad reztu nosi,taip svelniai,bet man taip labiau ir patinka.Ir plauciams sveikiau biggrin.gif
Ir dar.Kvapas geriau jauciasi,kaip ji dedi ant virsutiniu groteliu.Kuo auksciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adrija: 16 spalio 2014 - 17:30
Aciu,jusu visai nuostabiai komandai wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jus tiek daug dziaugsmo suteikiat mums,ir musu aplinkiniams thumbup.gif
Atsakyti
ateinu padekot Kates kompanijai uz nerealius pirkinius, ACIUUUUUUUUU!!!!!! labiausiai nustebino iiibeca rankine superineeeeee wub.gif wub.gif wub.gif


Atsakyti
QUOTE(Salvince @ 2014 10 16, 18:01)
Aciu,jusu visai nuostabiai komandai  wub.gif  wub.gif  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Jus tiek daug dziaugsmo suteikiat mums,ir musu aplinkiniams  thumbup.gif



QUOTE(Vinija @ 2014 10 16, 18:10)
ateinu padekot Kates kompanijai uz nerealius pirkinius, ACIUUUUUUUUU!!!!!! labiausiai nustebino iiibeca rankine superineeeeee  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Ir Jumi visoms ACIU!
Be jusu gi neturetume ka veikt 4u.gif 4u.gif

Labai laukiu uzsakymu is:

levis - 40% OFF - NEDAUG truksta
macys
ae
guess - 50% off sale, nurodytos kainos yra galutines
aeropostale - 30% off clearance
bloomingdales
guessfactory
lordandtaylor
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kate25: 16 spalio 2014 - 18:31
Sveikos, kaip visada labai ačiū už siuntinukus 4u.gif

Tik va batai Bikkembergs iš Yoox netiko, tad su gailesčiu, nes tikrai labai puikūs, parduodu.

Batai
Dydis 37, tokį ir nešioju, tačiau šie smukčioja, tad sakyčiau, kad šiek tiek didesni.
Kaune, į až.

Atsakyti
Ir as ateinu padekot uz visa maisa gerybiu aciuks.gif Batai Clarks superinai, suknele VS labai skaniai sexy thumbup.gif , visa kita taip pat tiko ir patiko. Mergina mano begioja su Landsend batais patenkinta, Gap kelnytes vaikiskos irgi nenuvyle. Zodziu aciu uz viska 4u.gif

Zuika gal kur uzsimete mano paprasta balta maikute ant sleikuciu is Forever21? Turejau gaut dvi, bet atkeliavo tik viena ax.gif
Atsakyti
ŠIAULIŲ damutės, žinutes surašiau. Ryt dalinu nuo 9h. Kas negavot pranešimo, garsiai rėkit į AŽ. Nepamirškit paskambinti prieš atvažiuodamos, nes visur bėgioju, bet taikysimės mirksiukas.gif

Komandai didelis AČIŲ už grobius wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

apie kokius čia šviečiančius croksus kalbat? bigsmile.gif biggrin.gif kad vaikai net nusimauti nenori biggrin.gif

Kate ir visai komandai ačiū, viskas tiko ir patiko 4u.gif 4u.gif ypač sūnaus kuprinė tenisui wub.gif thumbup.gif thumbup.gif

beje, gal kas susidūrėt su tokia problema - batų kulnai dažo, apsimoviau šviesiais kojines, ištraukiau juodas lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Kriziukas,2014 10 16, 20:31]
Labas vakaras 4u.gif

apie kokius čia šviečiančius croksus kalbat? bigsmile.gif biggrin.gif kad vaikai net nusimauti nenori biggrin.gif


Va sitie mirksiukas.gif


http://www.shoebuy.c.../711136/1459980
Atsakyti
Sveikutės,
Mergytės kur perkate gražius apatinius komplektukus, be parolonų, tokius neriniuotus 😍
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2014 10 16, 17:08)
Ir as ateinu padekot uz visa maisa gerybiu aciuks.gif Batai Clarks superinai, suknele VS labai skaniai sexy thumbup.gif , visa kita taip pat tiko ir patiko. Mergina mano begioja su Landsend batais patenkinta, Gap kelnytes vaikiskos irgi nenuvyle. Zodziu aciu uz viska 4u.gif

Zuika gal kur uzsimete mano paprasta balta maikute ant sleikuciu is Forever21? Turejau gaut dvi, bet atkeliavo tik viena ax.gif

schmoll.gif viską ką gavau įdėjau jums g.gif
Atsakyti