Įkraunama...
Įkraunama...

Užsisakome iš JAV parduotuvių!

Sveikos, damos,


gal kas prikote vaikams tokias linksmas šlepetes iš gap.com? user posted image

Man jos labai patinka, vaikas noriai apsiavė ir labai gražios, mielos, jaukios, pats tas šaltesniam metui. Tik aš nupirkau tokias kaip tik, netgi į mažumo pusę (nors pagal size chart turėtų tikti), reikėtų didesnių, gal kas nupirkote per dideles? pirkau M dydį, viduje sunku išmatuoti, bet nėra daugiau 14-15cm. Mielai pirkčiau antras, nes labai patiko, o tuomet galėčiau perparduoti šias vos pigiau. O geriausia būtų, jei atsirastų kas norėtų L keisti į M :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatu: 16 spalio 2014 - 15:22
Parduodu melyna,4 didzio paltuka,tiktu labiau S,maziasniam M smile.gif

user posted image

https://www.jcrew.co...;bmLocale=en_LT

80-vilna
20-neilonas

per peciu-37cm
per krutine-55cm
visas ilgis nuopeties-77cm

Kaina 420+siuntimas
Atsakyti
Parduodam be komisiniu:
Tommy Hilfiger Xenon2, dydis 9.5, kaina - 282Lt


Give all your fall-into-winter fashions a facelift with the timeless beauty of these refined riding boots!
Two-tone man-made upper.
Convenient side-zip closure runs the length of this style.
Decorative buckle strap at the ankle.
Distinctive tonal stitch detailing.
Soft man-made lining and insole.
Lightly padded man-made footbed.
Reinforced round toe.
Minimal stacked heel.
Sturdy man-made sole.
Imported.
Measurements:
Heel Height: 1 in
Weight: 1 lb
Circumference: 15 1⁄4 in
Shaft: 15 1⁄2 in
Product measurements were taken using width M, size 8.5. Please note that measurements may vary by size.

Nuoroda

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kate25: 16 spalio 2014 - 16:11
Moterytes pagelbekite man prasau, labai noriu savo krikstadukrai nupirkti megztukuu graziu ,pasiltintus dzinsiukus... kur galeciau paieskoti uz gera kaina ir gera kokybe kad butu smile.gif 4u.gif nesusigaudau visai, nes pati auginu berniuka ax.gif jeigu kas imestu kokiu nuorodu , tai numirciau is laimes mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2014 10 16, 09:59)
Labuka 4u.gif aciu mergaites uz siuntinuka! (pa)tinka viskas ka gavau thumbup.gif fainuole smurfiska kepuryte ziemai;  ae dzinsiukai guli kaip nulieti  wub.gif dabar nagus grauziuos kad daugiau neuzsisakiau doh.gif  o Zuika fainuole-visada pasitinka su placia sypsena ir gera nuotaika,tai net smagu vaziuot  i pilaite mirksiukas.gif aciu dar karta smile.gif



QUOTE(Ingava @ 2014 10 16, 10:00)
Aciu komandai uz siuntinuka, jis jau pas mane Rygoje 4u.gif  Zuika saunuole taip operatyviai issiuncia, liux thumbup.gif

Maze suzaveta sviecianciais Crocsais, laksto po kambari, nenumauti net smile.gif  Tik va man biski tas aulas platokas, galetu buti siek tiek siauresnis gal g.gif  Bearpaw batukai labai faini wub.gif

Kosmetika bus isbandyta ryt , o dzinsiukae AE su 87 cm klubais 00R tiko puikiai thumbup.gif

susigėdau blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif

Ačiū Jums, merginos wub.gif


Asmeniniai pašto irgi jau supakuoti keliauja į paštuką 4u.gif parašysiu visoms vėlai vakare info 4u.gif

Kiti miestai per stotį jau irgi nuo šiandienos ryto turėjo būti savuose miestuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mokine @ 2014 10 16, 16:22)
Moterytes pagelbekite man prasau, labai noriu savo krikstadukrai nupirkti megztukuu graziu ,pasiltintus dzinsiukus... kur galeciau paieskoti uz gera kaina ir gera kokybe kad butu smile.gif   4u.gif  nesusigaudau visai, nes pati auginu berniuka  ax.gif  jeigu kas imestu kokiu nuorodu , tai numirciau is laimes  mirksiukas.gif  4u.gif

pas mane irgi berniukas, bet - mergaitisku daug groziu yra gap.com, gymboree.com, macys.com - galima kazka ck rasti grazaus ar ralph lauren
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kate25: 16 spalio 2014 - 16:35
Kiti miestai per stotį jau irgi nuo šiandienos ryto turėjo būti savuose miestuose 4u.gif



O Panevezys pas ka bus? 4u.gif
Atsakyti
Prisijunkites 4u.gif


hautelook
century21
gymboree
oldnavy
jcrewfactory
anntaylor
saksoff5th
saksfithavenue
Atsakyti
QUOTE(Kate25 @ 2014 10 16, 17:34)
pas mane irgi berniukas, bet - mergaitisku daug groziu yra gap.com, gymboree.com, macys.com - galima kazka ck rasti grazaus ar ralph lauren

labai jums aciu clap_1.gif nail.gif
Atsakyti
Kate, saskaiteles netikrinot? As dar raudona?
Atsakyti
QUOTE(jurrast @ 2014 10 16, 13:38)
Kiti miestai per stotį jau irgi nuo šiandienos ryto turėjo būti savuose miestuose  4u.gif
O Panevezys pas ka bus?  4u.gif

Pavevežį Miglelė paims tiesiai iš Vilniaus ir bus ryt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ellinga @ 2014 10 16, 13:49)
Kate, saskaiteles netikrinot? As dar raudona?

aga, negavau žalios šviesos dėl jūsų g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika23 @ 2014 10 16, 17:53)
aga, negavau žalios šviesos dėl jūsų  g.gif

Hmmm... einu paziuret ar neatmestas mokejimas
Hmmm... matyt senstu unsure.gif tarp mokejimu nematau unsure.gif padariau pavedima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 16 spalio 2014 - 17:01