Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 230 tema

Merginos hellp, ar imanoma atsaukti amazonoe uzsakyma doh.gif jieskojau amazon.de kur irasyt koduka ir jauciu netycia nusipirkau doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 10 19, 20:41)
Merginos hellp, ar imanoma atsaukti amazonoe uzsakyma doh.gif  jieskojau amazon.de kur irasyt koduka ir jauciu netycia nusipirkau doh.gif  doh.gif


imanoma, esu atsaukus kai sudubliavau pirkimus, bet tai man kainavo atrodo 1 svara (uk cia buvo)
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2014 10 19, 20:25)
o ko pati neperkate, gi nemokamas siuntimas uk?



nes pati niekada nepirkau is amazon, t.y. pirkau, bet tiesiai I LT, o siuntimas per UK man toooks kosmasas..
Papildyta:
Per cia galima nuomuotis UK adresa?
http://www.tukisuk.com/adreso-nuoma-uk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valyte_7: 19 spalio 2014 - 20:36
mamukai, neuzmetykit akmenim 4u.gif
as del demaru. Murcikas renka, ir ryt-poryt vaziuos pirkti jei gerai supratau. O skaiciau Darlia postus kad galbut kitokiu modeliu tures, sarasas pasipildys ar keisis, tai ar cia galioja tik kas jau buvo uzsisake, na tas kad sarasas pildysis/keisis ar ir tom kurios dar nori pirkti su Murcikas 4u.gif Paaiskinkit klevo lapui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2014 10 19, 21:42)
mamukai, neuzmetykit akmenim 4u.gif
as del demaru.  Murcikas renka, ir ryt-poryt  vaziuos pirkti jei gerai supratau. O skaiciau Darlia postus kad galbut kitokiu modeliu tures, sarasas pasipildys ar keisis, tai ar cia galioja tik kas jau buvo uzsisake, na tas kad sarasas pildysis/keisis ar ir  tom kurios dar nori pirkti su Murcikas 4u.gif  Paaiskinkit klevo lapui  blush2.gif


Darlia ir Murcikas visai kita parapija wink.gif Darlia senus kiek supratau reikalus tvarko, o Murcikas naujais uzsiima wink.gif
Atsakyti
Gal kas nors perka is Asdos groceries??? Labai prisijungti Kaune noreciau. Jei nesunku, brukstelkit i AZ. Tema labai greitai uzsipildo, galiu nespeti pamatyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geltonazuvis: 19 spalio 2014 - 20:59
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 19, 21:55)
Darlia ir Murcikas visai kita parapija wink.gif Darlia senus kiek supratau reikalus tvarko, o Murcikas naujais uzsiima wink.gif

aciu. Kazin Furry modeliukas ten kiek susitraukia aulas realiai ar nelabai, lieka atvipe? nors koja plati ir auksta keltis, tai kazin nesunku isiaut bus g.gif pernai snow storm turejom, lb patiko rolleyes.gif

koki modeliuka mamytes perkat su placia kojyte, auksta keltimi g.gif
Atsakyti
man rodos furry modeliuke priekis prisiutas g.gif ar isikis koja su keltimi, net nezinau, maniske su keltim, tai emiau billy, nes gerai is priekio prasiplecia, bet biski tas kaip sakot atvipe jo, tas yra.
Atsakyti
kaip perkate tuos crocs? nuomojates uk adresa, ar per tuki perkates? kaip pigiausia?
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 10 19, 22:17)
man rodos furry modeliuke priekis prisiutas  g.gif  ar isikis koja su keltimi, net nezinau, maniske su keltim, tai emiau billy, nes gerai is priekio prasiplecia, bet biski tas kaip sakot atvipe jo, tas yra.

blin, tik roziniai tie yra, berniukui nelabai rolleyes.gif o del furry tai tikrai, aulas prisiutas rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2014 10 19, 22:22)
blin, tik roziniai tie yra, berniukui nelabai  rolleyes.gif  o del furry tai tikrai, aulas prisiutas rolleyes.gif  g.gif

o Demar Kenny nėra sąrašuose? jie gerai platinasi...
Atsakyti
Negrazus man tie kenny...nemegstu aplikaciju.
Nusiunciau, tuos pacius kaip ri pernai - snow storma, tai bent tikrai zinau kad koja tilps ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutele_S: 19 spalio 2014 - 21:36