Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 230 tema

QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 19, 11:39)
Padėkit prašau kuri. Pirkau iš amazon.co.uk aš tuos crocs. Rašo, kad nori pristatyti šiandien. Aišku PA nedirba, gal žinot, kaip pakeisti pristatymo laiką, kad rytoj atvežtų?


Man irgi tą patį rašo, nors buvau pasirinkus 2-4 business days pristatymą. Manau nesinervinam, pristatys per antrą kartą ryt arba poryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoda Orchidėja @ 2014 10 19, 11:41)
supratau 4u.gif tuomet kaina isauga ar ne g.gif kaip galima butu mazdaug pasitikrinti, kiek kainuotu preke uz 10 svaru, siunciant per uk blush2.gif ?kad mazdaug orientuotis ax.gif


Na jei per Tukį pirksit ir tik už 10 sv., tai manau dar nebus free shipo, tai už siuntimą UK ribose sumokėsit kelis svarus (nežinau kiek, nes niekad nepirkau su mokamu siuntimu, gal kokie 4 sv.), o į LT - tik už svorį prekės ir dežutės, kur įpakuos viską TBS.
Atsakyti
QUOTE(kristrar @ 2014 10 19, 08:52)
Renku SD iki nemokamo siuntimo.

Kaunas. Galiu persiusti



Krepselius siuskit kristina.kristrar@gmail.com
Atsakyti
Merginos ar bandet kuti susikurti antra acaunta amazon.de g.gif neleidzia antra karta pasinaudoti koduku doh.gif doh.gif biggrin.gif bijau kad paskui abieju neblokuotu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 10 19, 12:38)
Nesapnuojat smile.gif, manau ir 40% neužilgo.


puiku, tada lauksiu thumbup.gif

Gal kas e5p renka Kaune? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 19 spalio 2014 - 12:09
Sveikos,

Gal kuri noretu prisijungti prie Whittards? ax.gif reikia man surintki 35 svarus iki nemokamo siuntimo UK. Siųsčiausi per Tukį. Miestas Ukmergė. Prie progos galiu palikti pasiėmimui Vilniuje. Bankas nesvarbu, nes turiu paysera smile.gif
Akcija karštam šokladui 3 už 2
Rašykit mataciunaite@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 19 spalio 2014 - 12:37
sveikos, ar būna kokių nuolaidų mytoys.de iki kalėdų? konkrečiai reikia bruder šiukšlių mašinos. kiek ieškojau ten pigiausia. dabar yra nuolaidėlės šiokios tokios, bet gal didesnių palaukti
Atsakyti
Turiu mytoys 10 proc. nuolaida, galioja tik šiandien. Jei kas planuojate pirkti, galiu perleisti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2014 10 17, 23:45)
darlia25, tai demariuku nebus ar dar laukti kurioms kantrybes uzteko? smile.gif

kas prase grazinti-grazinau, o kam dar ne, tai antradieni patikslins sarasiuka kokiu dar like ar naujai gauti, nes sake kad gauna ir naujai, tik kol negave, nezino kokie modeliukai ir dydziai bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 10 19, 12:04)
Merginos ar bandet kuti susikurti antra acaunta amazon.de  g.gif  neleidzia antra karta pasinaudoti koduku  doh.gif  doh.gif  biggrin.gif  bijau kad paskui abieju neblokuotu  blush2.gif  biggrin.gif

nei vakar, nei šiandien nebetaiko man nuolaidos doh.gif nors pirkčiau iš kito accounto, su kita kortele ir kitu adresu doh.gif nesuprantu. parašiau į amazon.de klausdama, kodėl negalioja nuolaidos kodas. bet atsakymo kol kas nesulaukiu doh.gif
Atsakyti
jei kas pirksit mytoys.de prisijungčiau ax.gif
Atsakyti
O gal netyčia kur užmatėt gera kaina polo marškinukų berniukams ilgomis rankovėmis? Vis tik trumpos randu unsure.gif
Atsakyti