Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 230 tema

O is cia tik per tarpininke?
http://www.promod.eu/
Atsakyti
Pirksiu amazon.fr per UK adresa , gal kas nori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 10 19, 09:23)
Sudomino ir manes tas ismanusis plastelinas, o gal kas turi minciu is ko jis padarytas? galvoju ar kokia kate nesusideomes jo konsistencija  g.gif  nes loom bands gumytes tai negalimos turejimui namuose.


Užsakiau vakar iš kiniečių, neatsilaikiau ir aš lotuliukas.gif O ką katė daro su gumytėm? blush2.gif

QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 19, 10:39)
Padėkit prašau kuri. Pirkau iš amazon.co.uk aš tuos crocs. Rašo, kad nori pristatyti šiandien. Aišku PA nedirba, gal žinot, kaip pakeisti pristatymo laiką, kad rytoj atvežtų?


Gal jie ne vieną kartą veža? g.gif

QUOTE(valyte_7 @ 2014 10 19, 11:21)
O is cia tik per tarpininke?
http://www.promod.eu/


Pirmo psl aišku niekas neskaito kaip visada biggrin.gif 30 eurų siuntimas Lietuvon jei niekas nepasikeitė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 19 spalio 2014 - 10:35
QUOTE(me2za @ 2014 10 19, 11:34)

Pirmo psl aišku niekas neskaito kaip visada biggrin.gif 30 eurų siuntimas Lietuvon jei niekas nepasikeitė ax.gif

blush2.gif ax.gif tongue.gif
neskaiciau biggrin.gif
braaaangu
Atsakyti
Tu ismaniuju plastilinu ir kainos, ir dydziai ir dar bala zino kas, skiriasi biggrin.gif
Is kur siustis, kad kokybe butu gera? Ne is kinieciu blush2.gif
Atsakyti
Gal dar kas perkate Crocs'us iš amazon.uk? Priimkite ir mane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 10 19, 11:20)
nea, jie kiekvinas yra kitoks ir su kitokiom funkcijom - vieni skysteja, kiti spalva keicia, kiti magnetiniai dar kiti soklus ir pan...


AA, tada vadinasi eisiu gilintis daugiau biggrin.gif sake nori dvispalvio ir, kad sokinetu biggrin.gif
Atsakyti
Tbs viskam 30% ir sale prekėms. O aš sapnuoju ar anksčiau būdavo 40%? Kaži verta laukt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 10 19, 12:28)
Tbs viskam 30% ir sale prekėms. O aš sapnuoju ar anksčiau būdavo 40%? Kaži verta laukt  g.gif

perkat per uk adresa ar tiesiogiai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 10 19, 11:28)
Tbs viskam 30% ir sale prekėms. O aš sapnuoju ar anksčiau būdavo 40%? Kaži verta laukt  g.gif


Nesapnuojat smile.gif, manau ir 40% neužilgo.

QUOTE(Juoda Orchidėja @ 2014 10 19, 11:33)
perkat per uk adresa ar tiesiogiai? ax.gif


Tik per UK, nes į LT nesiunčia.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 10 19, 12:38)
Nesapnuojat smile.gif, manau ir 40% neužilgo.
Tik per UK, nes į LT nesiunčia.

supratau 4u.gif tuomet kaina isauga ar ne g.gif kaip galima butu mazdaug pasitikrinti, kiek kainuotu preke uz 10 svaru, siunciant per uk blush2.gif ?kad mazdaug orientuotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 19, 11:50)
Tu ismaniuju plastilinu ir kainos, ir dydziai ir dar bala zino kas, skiriasi biggrin.gif
Is kur siustis, kad kokybe butu gera? Ne is kinieciu blush2.gif


siaip jokio skirtumo is kur siustites - manau pigu.lt - is tos pacios kinijos. Tai tikrai nera tas zaislas, kad vaikas zaistu metu metus - pasidziaugs savaite ir pades nezinia kur mirksiukas.gif
Atsakyti