Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 230 tema

QUOTE(roka @ 2014 10 17, 14:19)
Mamos, pasakykit prašau, kokio gerumo ta gera saldainių kaina iš Asdos? Juk vienos dėžutės svoris beveik 1kg, tai prie tų 4sv dar pliusuojasi beveik 6lt. už parsiuntimą į Lt.  g.gif Bendroj sumoj, kaina vis dar gera? g.gif


Na 4 svarai sakykim grubiai 18 lt, plius 6 lt siuntimas tebūnie, gaunam 24 lt 4u.gif Pernai assorti tokius pačius jei gerai atsimenu po 45 lt jei ne daugiau g.gif

QUOTE(vaiduliauskis @ 2014 10 17, 16:23)
Nu va, vadinas niekam nepabrangsta, griebkit per UK adresus tuos kroksus mirksiukas.gif


Visą darbą ir gimines, draugus šiandien aprūpinau, užversiu Tukiui sandėlį kaip reikiant lotuliukas.gif

QUOTE(elizieja @ 2014 10 17, 18:54)
labai greitai nebus - išskirstė mano užsakytus crocsus į dvi dalis, vieną rodo datą 23d, o kitų net 27d  unsure.gif
nu tikiuosi gal anksčiau ateis  blush2.gif


Aš šįryt užsakiau pirmuosius, tai jau išsiuntė bigsmile.gif Nors irgi rašė, jog pristatys spalio pabaigoj, tad manau bus greičiau biggrin.gif
Atsakyti
Amazon Family tai juk ne tas pats, kas Prime? Amazon prime as jau pasinaudojus.
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 10 17, 16:43)
Pirkau iš Asdos pati Tukio adresu  4u.gif
Esmė tame, kad kt temoj mergaitės rašė, jog kainą jau rodo 5svarus nors į krepšelį deda po 4svarus, bet va pabrangus ims ir jums nuskaičiuos ne po 4savrus o po 5  blink.gif

dėkui, man dar lyg tais rodo po 4 g.gif

QUOTE(niekieno @ 2014 10 17, 16:44)
Paziurejau pernykscia deze, galioja iki 2014-04-30 smile.gif

ačiū labai 4u.gif

nieko nebus,einu pirkt saldainių biggrin.gif o gal yra kokia asdos tema? Gal dar kokių gėrių paimčiau jei ten tokių yra?
Atsakyti
Trūksta vienos prisijungiančios prie http://www.whittard....tlet/all-outlet dabar akcija karštiems šokoladams 3 už 2 kainą.
Papildyta:
QUOTE(Thea! @ 2014 10 17, 20:40)
dėkui, man dar lyg tais rodo po 4 g.gif
ačiū labai 4u.gif

nieko nebus,einu pirkt saldainių biggrin.gif  o gal yra kokia asdos tema? Gal dar kokių gėrių paimčiau jei ten tokių yra?

lyg nėra g.gif
Atsakyti
Velniava, nežinau dabar ką daryt biggrin.gif aš ir pas tukį paskaičiau,kad atsiėmimo dieną jei pabrangs tai brangiau ir mokėt reikės blink.gif nesamonė kažkokia biggrin.gif
O ką reiškia kai prekių kaina0? Nėra jų? Ar irgi staigmeną ruošia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 17 spalio 2014 - 20:08
QUOTE(simpa @ 2014 10 17, 20:29)
Savaime jis neprilimpa. Kainuoja paskui 79svarai per metus. Atsisakymas



Dekui labai, kad paprotijot doh.gif doh.gif
Tai dar pora savaiciu galiu ji pasilaikyt ir tada atsisakyt , ane ?
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 10 17, 21:00)
Trūksta vienos prisijungiančios prie http://www.whittard....tlet/all-outlet  dabar akcija karštiems šokoladams 3 už 2 kainą.


Tik pora svarų trūksta iki nemokamo siuntimo. Siūsiuosi per Tukį
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 10 17, 21:28)
Tik pora svarų trūksta iki nemokamo siuntimo. Siūsiuosi per Tukį

Surinkta iki nemokamo shipo, ačiū prisijungusioms 4u.gif
Atsakyti
Niu bėda bėda šita tema, kaip užkrečiama, siaubas lotuliukas.gif Pasiėmiau ir aš saldainių, einu crocsų žiūrėt cool.gif
Papildyta:
QUOTE(me2za @ 2014 10 17, 19:32)
Na 4 svarai sakykim grubiai 18 lt, plius 6 lt siuntimas tebūnie, gaunam 24 lt 4u.gif Pernai assorti tokius pačius jei gerai atsimenu po 45 lt jei ne daugiau g.gif

Na, dar siuntimo iš parduotuvės mokestis, dar pakavimas 8lt ax.gif Bet vistiek ne 45lt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 17 spalio 2014 - 21:11
QUOTE(norala @ 2014 10 17, 20:21)
Aš, kai pirkau praeitą savaitę, tai tas Amazon Prime kazkaip savaime "prilipo"  biggrin.gif
Atrodo, lyg ir niekur nieko nepažymejau g.gif

savaime neprilimpa, tiesiog kazka paspaudziate arba pasirenkate ne ta siuntimo buda smile.gif
Atsakyti
ar dar kas nors priimtu su kroksu pora? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2014 10 17, 21:32)
ar dar kas nors priimtu su kroksu pora?  ax.gif

Galiu priimt, Vilnius.
Atsakyti