Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 230 tema

maždaug 2 sav. g.gif Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 10 17, 18:43)
Mergaitės, kas turite patirties perkant per Tukį, jei šiandien perkam crocs'us, tai maždaug kada juos gausim?

labai greitai nebus - išskirstė mano užsakytus crocsus į dvi dalis, vieną rodo datą 23d, o kitų net 27d unsure.gif
nu tikiuosi gal anksčiau ateis blush2.gif
Atsakyti
pirksiu 23-24h,kai suguls seimyna. biggrin.gif
QUOTE(gabrielita21 @ 2014 10 17, 17:47)
pirksiu amazon crocsus per tuki,prasom jungtis,pinigu uz batus prasysiu is kart,uz siuntima is uk,kai gausiu batus ir pasversiu. klaipeda,galiu persiust. siusti i alinalfm@gmail.com

Atsakyti
O Kaune kas nors jamat crocsus per tuki? Tisesiai i lt ir pati uzsakyciau, o per tuki dar nebandzius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 10 17, 18:54)
labai greitai nebus - išskirstė mano užsakytus crocsus į dvi dalis, vieną rodo datą 23d, o kitų net 27d  unsure.gif
nu tikiuosi gal anksčiau ateis  blush2.gif


man raso 23-25 - irgi tikiuos kad bus anksciau ir spes i sia siunta 4u.gif
Atsakyti
as pirma karta pirkau amazon.uk bet pinigu nerezervavo kazin kodel g.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2014 10 17, 18:23)
as pirma karta pirkau amazon.uk  bet pinigu nerezervavo kazin kodel g.gif


Tai jie pradžioj visada tik 1 lt. rezervuoja, o paskui jau normalią sumą, kai išsiunčia prekę.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 10 17, 18:40)
Tai jie pradžioj visada tik 1 lt. rezervuoja, o paskui jau normalią sumą, kai išsiunčia prekę.


aciu lauksiu nes nei 1lt. nerezervavo ax.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip ten su ta amazon family programa? Siulo jie 30-ties dienu nemokama pabandyma. O jei as pasinaudoju ir greit nutraukiu ta bandyma? Idomu, nieko nekainuos? Ir kaip atsisakyt sios paslaugos paskui? Gal bandet kuri?
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 10 17, 16:48)
Na man regis, kad ta reklama su 5sv jau kabo visą savaitę  rolleyes.gif

nemačiau
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 10 17, 20:00)
Merginos, o kaip ten su ta amazon family programa? Siulo jie 30-ties dienu nemokama pabandyma. O jei as pasinaudoju ir greit nutraukiu ta bandyma? Idomu, nieko nekainuos? Ir kaip atsisakyt sios paslaugos paskui? Gal bandet kuri?



Aš, kai pirkau praeitą savaitę, tai tas Amazon Prime kazkaip savaime "prilipo" biggrin.gif
Atrodo, lyg ir niekur nieko nepažymejau g.gif Saskaitoje rezervuotas 1 sv.
O koks jo mokestis aplamai, ir kaip menesiukui baigiantis jo atsisakyti,man irgi įdomu g.gif
Beje, siuntini issiunte labai greitai, per kelias valandas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 10 17, 20:21)
Aš, kai pirkau praeitą savaitę, tai tas Amazon Prime kazkaip savaime "prilipo"  biggrin.gif
Atrodo, lyg ir niekur nieko nepažymejau g.gif Saskaitoje rezervuotas 1 sv.
O koks jo mokestis aplamai, ir kaip menesiukui baigiantis jo atsisakyti,man irgi įdomu g.gif
Beje, siuntini issiunte labai greitai, per kelias valandas smile.gif

Savaime jis neprilimpa. Kainuoja paskui 79svarai per metus. Atsisakymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpa: 17 spalio 2014 - 19:30