Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 230 tema

QUOTE(drieziukasss @ 2014 10 16, 20:43)
Aciu Jums uz atsakyma 4u.gif  O kaip atsaukiamas pas juos uzsakymas ir per kiek laiko gryzta pinigai gal zinote? doh.gif


Vakare pasikuisiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 10 17, 11:41)
Tai jau jeigu duodat kavos aparato nuorodą tai ir parodykit kokios kapsulės  biggrin.gif
Jau ir aš užsisvajojau apie kavos aparatą, nors realiai kai tiek geriu, tai kokiam Vero Cafe galėčiau gerti labai ilgai už tuos pinigus  biggrin.gif

kapsulės
mes irgi geriam ne per daugiausiai, tai 250vnt kavos kapsuliu uztenka mums metams. kava skani, aisku issibandzius visa deze dbr jau zinau, kokiu kapsuliu noriu labiau, nes ten kavos stiprumas/intensyvumas/skonis/kvapas skiriasi.
aparatas kompatiskas, pigus, pieno plaktuvas yra tas atskiras indelis.

minusai - negalima pajungti prie vandentiekio, kapsules, pieno indeli reikia plauti po 2k suplakimo
pliusai - mazai siuksliu, nes kapsulytes tik ismeti, pienas super puta, saukstelis net stovi, kava irgi normali. tiesa, del pigumo galima rasti tokiu kapsuliu kur pats i vidu malta kava gali pilti ir tada bus pigiau (as turiu tai kaip atsargini var, jei kapsules pasibaigia netiketai) daugkartines kapsules
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jepsius: 17 spalio 2014 - 13:17
QUOTE(jepsius @ 2014 10 16, 13:33)
mergiukai,
renku cocooncenter.co.uk Kaunas. Iki nemokamo truksta apie 30Eur (149Eur, kur truputi ilgiau eina). Junkites  4u.gif
BiodermaABSDerm vaikams prausiklis

Weleda

Filorga su -10proc

galėsiu persiųsti. jokių papildomų sąlygų - tik kainos nuskaičiuotu kursu + banko pervedimo mokestis, jei ne tas pats bankas  4u.gif

siuskite dovile@takas.lt

ar is cocoocenter padaret uzsakyma?
Atsakyti
Merginos, kuriai sekasi su vokiečių amazon, pažiūrėkit prašau aš šitiems batams taiko 30 proc nuolaidą http://www.amazon.de...4...4179&sr=1-6 4u.gif
Man netaiko, bet skaičiau čia dar nuo grožio, o gal akių spalvos priklauso ax.gif
Atsakyti
Mamos, pasakykit prašau, kokio gerumo ta gera saldainių kaina iš Asdos? Juk vienos dėžutės svoris beveik 1kg, tai prie tų 4sv dar pliusuojasi beveik 6lt. už parsiuntimą į Lt. g.gif Bendroj sumoj, kaina vis dar gera? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 17 spalio 2014 - 13:35
QUOTE(kipitun @ 2014 10 17, 14:14)
Merginos, kuriai sekasi su vokiečių amazon, pažiūrėkit prašau aš šitiems batams taiko 30 proc nuolaidą http://www.amazon.de...4...4179&sr=1-6  4u.gif
Man netaiko, bet skaičiau čia dar nuo grožio, o gal akių spalvos priklauso  ax.gif

Man po 2 apsipirkimų irgi 30 proc. nebetaiko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 10 17, 14:19)
Mamos, pasakykit prašau, kokio gerumo ta gera saldainių kaina iš Asdos? Juk vienos dėžutės svoris beveik 1kg, tai prie tų 4sv dar pliusuojasi beveik 6lt. už parsiuntimą į Lt.  g.gif Bendroj sumoj, kaina vis dar gera? g.gif

Jeigu pirksit už 4 svarus tada gera kaina.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 17, 14:21)
Man po 2 apsipirkimų irgi 30 proc. nebetaiko verysad.gif


Ai, žiūriu co.uk yra crocs neblogomis kainomis irnesakyk.gif
Papildyta:
Gal kam aktualu? Crocs žieminukai po 14 svarų http://www.amazon.co...7986871_TE_item
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 10 17, 15:19)
Mamos, pasakykit prašau, kokio gerumo ta gera saldainių kaina iš Asdos? Juk vienos dėžutės svoris beveik 1kg, tai prie tų 4sv dar pliusuojasi beveik 6lt. už parsiuntimą į Lt.  g.gif Bendroj sumoj, kaina vis dar gera? g.gif


Pirkau per PA, žiūrėsim, kiek gausis vieno kg kaina, bet tikiu, kad mažesnė, nes nemažai užsipirkau biggrin.gif Manau bus max 25Lt dėžė.

Manau vėliau gali ir ASDOJ brangti saldainiai ir vėl bus po 5 svarus, kaip jau dabar yra TESCO.
P.S.Pirkau tiek iš asdos tiek iš tesco, norėdama patikrinti, ar nueis - nuėjo iš abiejų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2014 10 17, 14:48)
Pirkau per PA, žiūrėsim, kiek gausis vieno kg kaina, bet tikiu, kad mažesnė, nes nemažai užsipirkau biggrin.gif Manau bus max 25Lt dėžė.

Manau vėliau gali ir ASDOJ brangti saldainiai ir vėl bus po 5 svarus, kaip jau dabar yra TESCO.
P.S.Pirkau tiek iš asdos tiek iš tesco, norėdama patikrinti, ar nueis - nuėjo iš abiejų thumbup.gif

Gal atliekamu turesi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2014 10 17, 16:00)
Gal atliekamu turesi? bigsmile.gif


Bus aišku kitą savaitę, brūkštelsiu tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2014 10 17, 15:09)
Bus aišku kitą savaitę, brūkštelsiu tau mirksiukas.gif

ok lauksiu mirksiukas.gif
Atsakyti