Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 230 tema

QUOTE(Tippa @ 2014 10 16, 15:16)
Gavau ne visas pirktas prekes iš vokiečių vaistinės unserekleineapotheke. Važtaraštyje įtrauktas vaistas, o dėžėje jo nėra.
Kažin ar jie geranoriški, ar jau nurašyti į nuostolius? Pasitaikė kam nors nelaimė gauti ne visas prekes?

na, man visada pasitaikydavo, kai tik budavo didziulis uzsakymas. paskutiniu metu stengdavausi dideliu nedaryti...
jus dar atkreipkite demesi, ar nera lapo apie pinigu grazinima (jei pakuojant nera prekes, prideda toki lapeli, ten nurodyta info, reikia kreiptis del grazinimo). o jei nieko nera, tada rasote jiems, kad truksta to ir to.
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2014 10 16, 18:59)
Iš kur perkat lėles BABY BORN? Matau, kad kai kurios mergaitės jų nori vaikusvajones.lt, bet kaina jų nemažai - apie 160Lt, amazone irgi pažiūrėjau kaina tokia pati. Gal žinot, iš kur galima pigiau nugriebti? 4u.gif

Jonelio kiemelyje pirkau. Pažiūrėkit žaislų išparduotuvėse
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 10 16, 16:07)
Viską išsiųs kai bus visos prekės, be to jos tikrai neatidėtos, yra rizika, kad gali ir tų kitų nelikti iki lapkričio pabaigos ax.gif Ir dar beje ta prekė nebūtinai bus lapkričio 27 dieną, man atsimenu kažkada dar mėnesį terminas nusitęsė, kol galų gale finale viskas buvo išparduota, beliko tik ta viena iš Pre order skyriaus lotuliukas.gif

Ko gero tik atšaukti užsakymą galima ir iš naujo užsakinėt, kito kelio nežinau g.gif


Aciu Jums uz atsakyma 4u.gif O kaip atsaukiamas pas juos uzsakymas ir per kiek laiko gryzta pinigai gal zinote? doh.gif
Atsakyti
laba, o koks shipping'as sportsdirect.com i Lietuva?
Atsakyti
QUOTE(kristrar @ 2014 10 15, 19:19)
Uzsakinesiu tesco clothing su papildoma 10% nuolaida!!

Uzsakinesiu sestadieni

Dauginu is 4.6. Siuntimas is uk 10lt.

Kaunas-silainiai


Tvarkingus krepselius siuskite kristina.kristrar@gmail.com
Atsakyti
asda gal renkate?
Atsakyti
Labas vakarėlis smile.gif

Rytoj planuoju užsakinėti iš http://www.unserekleineapotheke.de/ 4u.gif

Trūksta poros norinčių, kad siuntimas gautųsi po 0,99 eur ax.gif

Savo užsakymus siųskit į raimundux@gmail.com smile.gif
Miestas Marijampolė, bet galiu persiųsti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(drieziukasss @ 2014 10 16, 15:53)
Sveikos

Labai reikia jusu pagalbos blush2.gif  uzsakiau spalio 8 d. sporta ir pasigedau, atsidarius sistema matau kad viena preke bus tik lapkricio 27 d., tai vadinasi jie visa uzsakyma ir issius tik po lapkricio 27 dienos????
JEI TAIP KA MAN DARYTI KAD JIE ISSIUSTU VISAS KITAS PREKES, O TA VIENA ATSAUKTU ARBA ISSIUSTU VELIAU? 4u.gif
ACIU ax.gif

Mano bendradarbei kartą buvo taip. Bet ji pamatė turbūt tą pačią dieną, kad užsakymą padarė su pre-order preke. Mums tada pavyko išsiderėti, kad siųstų be tos prekės. Rašėm visais kontaktais kokius tik radom biggrin.gif
Atsakyti
Ar pajūry nieks neužsakinėjat iš vokiškų vaistinių?? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Reikejo nelist i tema, dabar netgi man, negerenciai beveik kavos uzsinorejo kavos aparato lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 10 16, 23:19)
Reikejo nelist i tema, dabar netgi man, negerenciai beveik kavos uzsinorejo kavos aparato  lotuliukas.gif

Man irgi ax.gif . Bet kur atrast tokį Kalėdų senį g.gif ax.gif . Reik labai geroms būti ax.gif . Nors. Kaip ten sako g.gif geroms mergaitėms dangus, o blogoms be viso kito ir kavos aparatai ax.gif
Atsakyti
Merginos, ar kas nors perkat iš Tesco žaislus? Pvz. toks Lego http://www.tesco.com...?skuId=369-7874 nebloga kaina. Tik delivery dar 3 sv. Vis tiek arba nemoku ieškot, arba pigiau nelabai yra g.gif
Atsakyti
Sveiki, reikia pagalbos noriu siu batu savo maziukui ,tad kiek man kainuotu siuntimas ir ar taikitu 30 procentu nuolaida, nes lapelis lyg ir yra ?
http://www.amazon.de...0SCTW9JWG8RHCQZ
Atsakyti