Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 230 tema

Gavau ne visas pirktas prekes iš vokiečių vaistinės unserekleineapotheke. Važtaraštyje įtrauktas vaistas, o dėžėje jo nėra.
Kažin ar jie geranoriški, ar jau nurašyti į nuostolius? Pasitaikė kam nors nelaimė gauti ne visas prekes?
Tiesą sakant iš vokiečių tokio neatidumo tikrai nesitikėjau, tikriausiai turkai prekes pakuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jelenyte112 @ 2014 10 16, 13:27)
Kazkaip visgi uzsakiau is amazon.de pirma karta, bet taip ir nesupratau - jie siuncia per kurjerius ar per pasta? (pardavejas pats amazon.de) Iskarto dekoju atsakiusioms  4u.gif


Anglu amazonas ivairiai, tai manau ir vokieciai, man kazkada fotika atsiunte paprastu pastu, o kazkoki zaisliuka kurjeris atnese
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 10 16, 11:56)
Pirmadienį kur buvo?
Žiūrėjau Lego, bet man asmeniškai būtų buvęs pirmas pirkimas, tai būčiau turėjus vistiek 100proc krapštyti biggrin.gif Na sugrįžta tie 30proc, bet tada esi priverstas vėl iš ten pirkti. Žodžiu, rinkodaros žaidimai.
Ar aš kažkokią "tikrą" akciją pražiopsojau  unsure.gif


Sutinku, kad rinkodara tokia, priverstas pirkti, bet kai aš pastovi pirkėja, tai nėra man jokios problemos biggrin.gif


Atsakyti

uzsisakinesiu SD siandien arba rytoj. Galeciau prijungti norinciu krepseli.
uzsakinesiu svarais. Skaiciuosiu po 4,60lt
Kaunas, jei reikes galesiu siusti.

Atsakyti
Sveikos

Labai reikia jusu pagalbos blush2.gif uzsakiau spalio 8 d. sporta ir pasigedau, atsidarius sistema matau kad viena preke bus tik lapkricio 27 d., tai vadinasi jie visa uzsakyma ir issius tik po lapkricio 27 dienos????
JEI TAIP KA MAN DARYTI KAD JIE ISSIUSTU VISAS KITAS PREKES, O TA VIENA ATSAUKTU ARBA ISSIUSTU VELIAU? 4u.gif
ACIU ax.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziukasss @ 2014 10 16, 15:53)
Sveikos

Labai reikia jusu pagalbos blush2.gif  uzsakiau spalio 8 d. sporta ir pasigedau, atsidarius sistema matau kad viena preke bus tik lapkricio 27 d., tai vadinasi jie visa uzsakyma ir issius tik po lapkricio 27 dienos????
JEI TAIP KA MAN DARYTI KAD JIE ISSIUSTU VISAS KITAS PREKES, O TA VIENA ATSAUKTU ARBA ISSIUSTU VELIAU? 4u.gif
ACIU ax.gif


Viską išsiųs kai bus visos prekės, be to jos tikrai neatidėtos, yra rizika, kad gali ir tų kitų nelikti iki lapkričio pabaigos ax.gif Ir dar beje ta prekė nebūtinai bus lapkričio 27 dieną, man atsimenu kažkada dar mėnesį terminas nusitęsė, kol galų gale finale viskas buvo išparduota, beliko tik ta viena iš Pre order skyriaus lotuliukas.gif

Ko gero tik atšaukti užsakymą galima ir iš naujo užsakinėt, kito kelio nežinau g.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif , esu cia naujoke...
ieskau sunui elektriniu traukinuku mediniams begiams ax.gif
ar Mytoys.de siucia i LT ? ar ten buna kokios papildomos nuolaidos ?
http://www.mytoys.de...5.02.03/3165292
---
Lyginu kainas su amazon.de g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Contessa: 16 spalio 2014 - 15:34
QUOTE(MonCheri @ 2014 10 16, 13:11)
Kuri cia Ieskojo per tv reklamuojamuju sviecianciu leliu, Astukasas ...


gal netycia uzmatet ar maximoj advento kalendoriu yra? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muzika mano siela: 16 spalio 2014 - 17:14
QUOTE(Gretabac @ 2014 10 16, 16:52)
gal netycia uzmatet ar maximoj advento kalendoriu yra?  rolleyes.gif

necituokit foto, ir dar tokių didelių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 16, 16:53)
necituokit foto, ir dar tokių didelių  mirksiukas.gif


Pasitaisysim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretabac @ 2014 10 16, 16:52)
gal netycia uzmatet ar maximoj advento kalendoriu yra?  rolleyes.gif

Prie zaislu tai tikrai nemaciau biggrin.gif g.gif:

Biski ne i tema-sakykit jei siunciant siunta ne i ES sali ,svoris 70gr ant deklaravijos verte uzrasiau 80lt doh.gif: ir kad dovana, muitine gali uzsikabint? Ir kas toliau butu atgal persiustu man g.gif
Papildyta:
QUOTE(auksine @ 2014 10 16, 14:18)
niekur nerandu, kad 40 proc nuolaida būtų maximoj žaislams g.gif  kurioj čia maximoj?

Akropolio. Ant lenteles taip pat neraso iki kada bus akcija, gal savaitgaline? Bet tikrai yra, t.p. ir lelems is Bratz bratz 30% nuolaida.
Atsakyti
Iš kur perkat lėles BABY BORN? Matau, kad kai kurios mergaitės jų nori vaikusvajones.lt, bet kaina jų nemažai - apie 160Lt, amazone irgi pažiūrėjau kaina tokia pati. Gal žinot, iš kur galima pigiau nugriebti? 4u.gif
Atsakyti