Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 230 tema

QUOTE(roka @ 2014 10 16, 10:57)
Buvo visai nesenai, bet Lego negaliojo schmoll.gif Tikiuosi sulauksim ir Lego geromis kainomis.


Aš visai neblogai Lego nusipirkau kai buvo assorti 30 proc viskam, žaislas ir taip buvo akcijinis, o dar nuolaida bigsmile.gif Visai gerai gavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eura @ 2014 10 16, 10:30)
Mereginos ar esat uzsakinejusios buitine technika (kalbu apie smulkiaja) is uzsienio saliu,sakykit ar atveza geros bukles, nesudauzo, sulauzo transportavimo metu?



Uzsakinejau greitpuodzius, viskas thumbup.gif

http://www.amazon.de...schnellkochtopf

Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2014 10 15, 18:42)
kaip supratau demarus pirkot jau, praziopsojau.... antro uzsipirkimo nebus tom kas prazioplino? biggrin.gif



QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 10 15, 19:26)
Murčkikas renka dar smile.gif


ir man reikia 2 porų demar? Gal kuri renkate? nes ieškojau pagal nurodytą nicką- neradau tokios narės g.gif
Atsakyti
Sveikos,

ar kas bandet daryt uzsakyma is www.feelunique.com, taiko nuolaida nuo 25 svaru jau ir taip nuolaidinems prekems?
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 10 16, 10:43)
Aš visai neblogai Lego nusipirkau kai buvo assorti 30 proc viskam, žaislas ir taip buvo akcijinis, o dar nuolaida bigsmile.gif Visai gerai gavosi biggrin.gif

Pirmadienį kur buvo?
Žiūrėjau Lego, bet man asmeniškai būtų buvęs pirmas pirkimas, tai būčiau turėjus vistiek 100proc krapštyti biggrin.gif Na sugrįžta tie 30proc, bet tada esi priverstas vėl iš ten pirkti. Žodžiu, rinkodaros žaidimai.
Ar aš kažkokią "tikrą" akciją pražiopsojau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 10 16, 11:43)
Aš visai neblogai Lego nusipirkau kai buvo assorti 30 proc viskam, žaislas ir taip buvo akcijinis, o dar nuolaida bigsmile.gif Visai gerai gavosi biggrin.gif

As susikroviau i krepsi ir darbai uzpuole , ogi ziuriu po 18 valandos jau doh.gif doh.gif doh.gif likau be nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2014 10 16, 10:47)
ir man reikia 2 porų demar? Gal kuri renkate? nes ieškojau pagal nurodytą nicką- neradau tokios narės g.gif

Savaitgali buvom gariunuose, tai idomumo delei paklausiau kiek demarai musu kainuoja, kur cia kooperavomes ir pirkom. Nezinau ar jis suklydo ar kaip, nes man labai keista pasirode, kad pas ji 2Lt brangiau tik buvo, nei cia mes kooperavomes smile.gif
Pabandykit uzsukti i gariunus, jei nieks nesikoperuos SM 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2014 10 16, 11:52)
Sveikos,

ar kas bandet daryt uzsakyma is www.feelunique.com, taiko nuolaida nuo 25 svaru jau ir taip nuolaidinems prekems?

Iš Pharmacy event preikių įsidėjus kodo netaiko, na bet kainos ir be kodo neblogos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2014 10 16, 12:17)
Savaitgali buvom gariunuose, tai idomumo delei paklausiau kiek demarai musu kainuoja, kur cia kooperavomes ir pirkom. Nezinau ar jis suklydo ar kaip, nes man labai keista pasirode, kad  pas ji 2Lt brangiau tik buvo, nei cia mes kooperavomes smile.gif
Pabandykit uzsukti i gariunus, jei nieks nesikoperuos SM 4u.gif

O kokiam puslapyje užsakinėjat Demar? Nes aš randu tik be kainų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 10 16, 11:23)
O kokiam puslapyje užsakinėjat Demar? Nes aš randu tik be kainų  g.gif

Murcikas rinko kooperacija. Pirko nepamenu is kur(gal is gariunu), tik imant didesni kieki nuolaida padare ir kaina geresne gavosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2014 10 16, 10:47)
ir man reikia 2 porų demar? Gal kuri renkate? nes ieškojau pagal nurodytą nicką- neradau tokios narės g.gif

Čia su klaida parašyta, narė Murčikas 4u.gif

o batus jai vežė tiesiai iš Lenkijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaliukė: 16 spalio 2014 - 11:45
Gal jau mamos pradejote rupintis karnavaliniais kostiumais vaikams?smile.gif Kur butu galima rasti nemaza pasirinkima ir uz kuo geresne kaina ax.gif
Asda, tesco siuo metu mazas pasirinkimas mirksiukas.gif
Atsakyti