Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(Nica79 @ 2014 10 14, 09:37)
Labas rytas, mergaites!
Merginos - o ten TR duoda instrukcija,kur vaistus laikyti ir kaip leistis, ania?Nenoriu nervintis ir pradeti ziurineti youtube, kaip ten ka daryti  ax.gif

Saldytuve reikia laikyti tik Gonali ir Ovitrelle arba pakaitalus, ka skiria, visa kita - iprastai 4u.gif Tikrai pasako viska, nesinervink pries laika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 13, 20:10)
nica79, tau tikrai dvynukai bus, nes tu visur dvynukus matai  thumbup.gif


wub.gif ech, is Tavo lupu, kaip sakoma, D i ausi smile.gif smile.gif Nedristu net svajoti..Kada tas skanas-lauksim virusiuku smile.gif
Atsakyti
Nica79, ar jums siuntimo pas genetikus vieno uzteko, ar reikejo ir tau ir vyrui? g.gif (atsiprasau uz durnus klausimus)
Atsakyti
QUOTE(Allivo @ 2014 10 14, 08:46)
Nica79, ar jums siuntimo pas genetikus vieno uzteko, ar reikejo ir tau ir vyrui?  g.gif  (atsiprasau uz durnus klausimus)


Reikejo ir man, ir vyrui - bet cia manau del to, kad mes skirtingose klinikose "prisirase" g.gif. Dar vienas dalykas - kitoms, skaiciau,kad gine israse siuntima;o vyrui - urologas; o man mano gine pasake, kad turi seimos gyd israsyti. Tad ir man ir MV israse seimos gydytojai. Tik su genetikais toks dalykas: kadangi kompensuojama, o pora nori, pvz, 3 tyrimus daryti, tai ten tokia sistema: padaro viena genet. tyrima, ziuri, ar ko neranda, jei viskas ok, daro kita. Ta prasme, kazkaip nebuvo, kad ateini ir is karto padaro tris, kad jau visa info pora zinotu. Tai reikia "maldauti", sakyti, pvz, kad skubiai reikia, nes vaziuojat i TR ir t.t., kad is karto viska padarytu.
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 14, 09:45)
wub.gif ech, is Tavo lupu, kaip sakoma, D i ausi smile.gif smile.gif Nedristu net svajoti..Kada tas skanas-lauksim virusiuku smile.gif

Tai va, kad nezinau, laukiu turku nurodymu biggrin.gif Jauciu, kad kazkur uz 2 sav. tik doh.gif
Jau kai PUPO busi, as dazniau Dievuliui i ausi pakuzdesiu
Ir paprasysiu musu maziuku/o, kad draugu i zeme atsivestu ir visas jus apdovanotu biggrin.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 14 spalio 2014 - 08:01
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 14, 08:51)
Reikejo ir man, ir vyrui - bet cia manau del to, kad mes skirtingose klinikose "prisirase"  g.gif. Dar vienas dalykas - kitoms, skaiciau,kad gine israse siuntima;o vyrui - urologas; o man mano gine pasake, kad turi seimos gyd israsyti. Tad ir man ir MV israse seimos gydytojai. Tik su genetikais toks dalykas: kadangi kompensuojama, o pora nori, pvz, 3 tyrimus daryti, tai ten tokia sistema: padaro viena genet. tyrima, ziuri, ar ko neranda, jei viskas ok, daro kita. Ta prasme, kazkaip nebuvo, kad ateini ir is karto padaro tris, kad jau visa info pora zinotu. Tai reikia "maldauti", sakyti, pvz, kad skubiai reikia, nes vaziuojat i TR ir t.t., kad is karto viska padarytu.



Aciu 4u.gif
Atsakyti
Atisa, labai džiaugiuosi 4u.gif thumbup.gif sveikinu wub.gif



Aš šiandien su vyru eisiu genetikų konsultacijai, galėsiu pakomentuoti kai grįšiu, kaip viskas vyko, siuntimus turim abu su vyru, išrašė mūsų šeimos gydytoja
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 14, 07:45)
wub.gif ech, is Tavo lupu, kaip sakoma, D i ausi  Nedristu net svajoti..Kada tas skanas-lauksim virusiuku smile.gif


2.gif 2.gif 2.gif apchy apchy biggrin.gif as jau galiu kelis virusiukus atsiusti wub.gif wub.gif wub.gif Ir baiiiisiai laukiam Atisiuko skano wub.gif wub.gif gal ir 2.gif 2.gif pasimatys abu wub.gif
Cestrella, treciadieni tada sedesim cia 4u.gif biggrin.gif
Greisiuke… kaip pas jus ten viskas 4u.gif 4u.gif
QUOTE(Atisa @ 2014 10 14, 08:01)
Tai va, kad nezinau, laukiu turku nurodymu  biggrin.gif  Jauciu, kad kazkur uz 2 sav. tik  
Jau kai PUPO busi, as dazniau Dievuliui i ausi pakuzdesiu
Ir paprasysiu musu maziuku/o, kad draugu i zeme atsivestu ir visas jus apdovanotu 

uz 3 sav po antrojo HCG scana liepia darytis.. Man buvo tik 2 su puse sueje, neistveriau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 14 spalio 2014 - 09:03
QUOTE(Edena @ 2014 10 14, 10:03)
2.gif  2.gif  2.gif apchy apchy  biggrin.gif as jau galiu kelis virusiukus atsiusti  wub.gif 

gaudau, ačiū Edena wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 10 14, 11:03)
uz 3 sav po antrojo HCG  scana liepia darytis.. Man buvo tik 2 su puse sueje, neistveriau  biggrin.gif

Koosmaras, sitaip ilgai... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 14, 07:37)
Nzn, ta paskirta genetike buvo labai demesinga ir atsakinga. Mailu jai parasydavau, kad va, einam ten ir ten, gal yra atsakymas, tai ji net nueidavo i laboratorija del musu paklausti unsure.gif



Nica79, o pas kokią gydytoją genetikę Jūs lankėtės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 10 14, 10:03)
2.gif  2.gif  2.gif apchy apchy  biggrin.gif as jau galiu kelis virusiukus atsiusti  wub.gif  wub.gif    wub.gif  Ir baiiiisiai laukiam Atisiuko skano  wub.gif  wub.gif  gal ir 2.gif  2.gif  pasimatys abu  wub.gif 



thumbup.gif Gaudau gaudau gaudau... wub.gif 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti