Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

Aciu aciu, mergaites wub.gif
O jums linkiu, kad kuo greiciau eitu laikas iki teigiamo HCG ir kad kuo greiciau visos tai patirtumete wub.gif 4u.gif o as dar palauksiu skano ir tada virusuosiu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2014 10 13, 16:09)
Nuejau pas seimos daktare - dave siuntima pas ginekologe- ta dave siuntima pas genetikus- uzsiregistruoji ir tada lauki koki menesi arba du. O tada bandai itikinti kad tau tu tyrimu labai reikia, nes persileidimu nebuvo (musu atveju)  biggrin.gif


Del tu genetiniu - ziuriu, visoms skirtingai. Galiu pasakyti, kad mes savo diagnoze isgirdome 2013.10.02 - po keliu dienu MV padariau kelis harmonus, lygiageciai paskambinau i Santariskes registracijai, tel. nesakiau kas, bet sakiau:" mirtinai reikia". Man rodes, kad viska gali sureguliuoti, bet su genetika tai "nejuokinga", todel svarbu issiaiskinti, ar ten tikrai viskas gerai, nes taip galima ir simta IVf darytis..11.02. buvo vizitas, dar po 3 sav isgirdome atsakymus. Niekur moketi nereikejo. Tikriausiai viskas labai individualu..tik man siuntima israse ne gine, o seimos daktare, nes ir as norejau pasitikrinti is anksto genetika. Israse be jokiu kalbu, net saldainiu nereikejo nesti. Labas vakarelis visoms 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Atisa @ 2014 10 13, 18:22)
Na va, prisiduodu ir cia  ax.gif
11 dpi HCG-259,70  wub.gif


Valiooo… yahoo.gif
Nu nepakartojama..Bet cia toks didelis skaicius ania..(as visur dvynukus izvelgiu lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 13, 20:52)
Papildyta:
Valiooo… yahoo.gif
Nu nepakartojama..Bet cia toks didelis skaicius ania..(as visur dvynukus izvelgiu lotuliukas.gif )

Nu nea, kad normalus tas skaicius biggrin.gif nica79, tau tikrai dvynukai bus, nes tu visur dvynukus matai thumbup.gif
Papildyta:
Mergaites, gal kuri atsimenat, kiek reikia Progestano ampuliu leistis, kad atitiktu 1 crinone?
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 13, 19:52)
Del tu genetiniu - ziuriu, visoms skirtingai. Galiu pasakyti, kad mes savo diagnoze isgirdome 2013.10.02 - po keliu dienu MV padariau kelis harmonus, lygiageciai paskambinau i Santariskes registracijai, tel. nesakiau kas, bet sakiau:" mirtinai reikia". Man rodes, kad viska gali sureguliuoti, bet su genetika tai "nejuokinga", todel svarbu issiaiskinti, ar ten tikrai viskas gerai, nes taip galima ir simta IVf darytis..11.02. buvo vizitas, dar po 3 sav isgirdome atsakymus. Niekur moketi nereikejo. Tikriausiai viskas labai individualu..tik man siuntima israse ne gine, o seimos daktare, nes ir as norejau pasitikrinti is anksto genetika. Israse be jokiu kalbu, net saldainiu nereikejo nesti. Labas vakarelis visoms 4u.gif

O jusu pas mus daryti genetiniai tyrimai turkams tiko? Santariskese pas ka papuola kazin uzraso ar galima rinktis pas ka nori? Tik aisku nuo to eiles ilgis priklauso jei renkiesi smile.gif


Atisa su graziu skaiciuku!!! Man ir su dvynukais asocijuojasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 13, 20:10)
Mergaites, gal kuri atsimenat, kiek reikia Progestano ampuliu leistis, kad atitiktu 1 crinone?

aš leidausi po dvi ampoles per dieną, tačiau nežinau ar tai atitinka crinone
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 13 spalio 2014 - 19:52
QUOTE(Atisa @ 2014 10 13, 17:22)
Na va, prisiduodu ir cia  ax.gif
11 dpi HCG-259,70  wub.gif

Atisa, dar karteli SVEIKINUUUUUUUUU ir dziaugiuosi uz Jusu seima 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Comma @ 2014 10 13, 10:17)
Mergaitės, ar važiuodamos į TR draudėtės? Na pvz. kokiu kelionės draudimu... Visgi TR nėra ES šalis blush2.gif

Cestrella gathering.gif

Dar norėjau paprašyti pasisektukių blush2.gif Na nepalikit mūsų vienų... Mums taip reikia jūsų pavyzdžių, teigiamų emocijų, patarimų, patirčių... blush2.gif  wub.gif

Mergaites, palaukime dar to gathering.gif blush2.gif Treciadieni bus aiskesne situacija... As triznioju slapcia blush2.gif doh.gif

AČIŪ VISOMS, VISOMS už virusiukus ir už palaikymą wub.gif

P.S. aš leidausi Lucrin'ą, pradėjau leistis 3 c.d. ir leidausi tris kartus tą pačią mėnesio dieną. Paskui po trečiosios injekcijos 21 c.d. startavau TR. Man mėnesinės buvo tik po kokių 7 ar 8 dienų, po pirmosios injekcijos ir daugiau jos nepasirodė. Tik aš sunkiai pernešiau šalutinį šio vaistuko poveikį doh.gif Bet ko gi mes nepadarysime dėl savo stebūklėlių smile.gif

Meile, sėkmingo starto 4u.gif

Mes draudžiamės visuomet išvykdami į kitą šalį, taip pat ir dabar prieš išvykdami į TR!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cestrella: 13 spalio 2014 - 20:22
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 13, 08:11)

Geros zinios del Semros blush2.gif Nors jau paskaicius jus mergaites apsiraminau, ka be jusu darytume, tik nepalikit musu senbuves mums reikia jusu patarimu ir patirties, nuosirdus jums aciu wub.gif

QUOTE(Meile_ @ 2014 10 13, 11:33)

Laimingo starto jums ir kad si karta viskas pasisektu nestuke.gif


Del genetiniu tirimu cia kalbejot tai mes irgi Santarose buvom mokamai, pas mot. tai ji sake kad galejot pasiimt siuntima is seimos gydytojo ir tada jau genetiniai tyrimai butu nemokamai.

Draudima mes su vyru cia No turime, bet mama jau pasakiau, kad pasidarytu europos sveikatos kortele nors ji TR ir negalioja, bet ji si Rygos skrenda ir nupirktu kelionei draudima, geriau tureti,truputi ramiau blush2.gif


QUOTE(Atisa @ 2014 10 13, 18:22)

Valio!!! wub.gif Kaip graziai skaiciukai auga taip ir toliau!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 13, 09:19)
meskute siaurej, pasikartosiu - ar galiu įtraukt į sąrašėlį?  4u.gif



tai tegu dar buna planuoja , nes be pusmecio tikrai nesigaus nuvaziuoti .
Papildyta:
QUOTE(Atisa @ 2014 10 13, 18:22)
Na va, prisiduodu ir cia  ax.gif
11 dpi HCG-259,70  wub.gif





kaip garziai auga wub.gif
Atsakyti
Meile, kokios puikios zinios thumbup.gif sekmes tau dideles 4u.gif
Cestrella, uz jusu mazuliukus drinks_cheers.gif wub.gif kad sekmingai dalintusi ir augtu ir kad visi butu TOP wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 13, 18:22)
Na va, prisiduodu ir cia  ax.gif
11 dpi HCG-259,70  wub.gif


Atisa, sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Super skaičiukai thumbup.gif . Labai gerai nuteikia tokios geros žinios biggrin.gif

Mačiau dėl draudimo kalbėjot. Mes irgi turim Swedbank Mastercard, kuri galioja visiems šeimos nariams.

Dėl vaiko buvimo IVF metu mes irgi svarstėm, bet po to nusprendėm visgi palikti namie su močiute. Aišku pasiilgom žiauriai, bet matom kaip močiute su juo užsiima, tai nesigailim, akd taip nusprendėm. Bet šitoj situacijoj mamoms geriausia klausyti savo širdies balso.

Cestrella čia tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 14, 01:46)
Dėl vaiko buvimo IVF metu mes irgi svarstėm, bet po to nusprendėm visgi palikti namie su močiute. Aišku pasiilgom žiauriai, bet matom kaip močiute su juo užsiima, tai nesigailim, akd taip nusprendėm. Bet šitoj situacijoj mamoms geriausia klausyti savo širdies balso.

Na, man buvo priesingai.. Maniske labai prie musu prisirisusi, be to, mes buvom Stambule 25 dienas, tai per ilgas laikas tarpas jai buti su mociute. Nors kai bunam namie, tai mociute-pati geriausia drauge, bet kai ilgiau pabuna, tai mamos labai reikia.. bet ji pas mane tokia mamunyte ax.gif o be to, yra labai daug pramogu vaikams, tad labai smagiai leidome laika thumbup.gif BET keliones kaina be jokios abejones dar isbrangsta unsure.gif tad kaip ir Greisiuke, manau, kad tik kiekvienas savo seimoje gali nuspresti, kaip jiems geriausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 13, 20:19)
O jusu pas mus daryti genetiniai tyrimai turkams tiko? Santariskese pas ka papuola kazin uzraso ar galima rinktis pas ka nori? Tik aisku nuo to eiles ilgis priklauso jei renkiesi smile.gif



Labas rytas, mergaites!

Linosiuke - musu LT daryti genetiniai tyrimai TR tiko (dareme 3 tyrimus; kariotipo, y-cromosom ir Cistine Fibroze). Bet pas mus "vyriskas faktorius", jei yra moteriskas, tai dar ta MHFTR ar koki ten galima issitirti. Pastebejau, kad TR, jei kyla itarimu, tai ir patys pakartoja tuos tyrimus (pvz, jei eile nepasisekusiu IVF ir pan. ar dr kas nors - jie ten kazaip pamato). Cia "genetiniu tyrimu" skyrelyje merginos pasidalina info, ka rekomenduoja ir pan. Mes ejom pas ta, kur tiesiog paskyre registratore, nors ji klause, ar norime pas ka nors konkreciai. Man pasirode, kad geriau skambinti telefonu, nes sistema parodo "ne visus laikus". Nzn, ta paskirta genetike buvo labai demesinga ir atsakinga. Mailu jai parasydavau, kad va, einam ten ir ten, gal yra atsakymas, tai ji net nueidavo i laboratorija del musu paklausti unsure.gif

Geros dienukes visoms!

Merginos - o ten TR duoda instrukcija,kur vaistus laikyti ir kaip leistis, ania?Nenoriu nervintis ir pradeti ziurineti youtube, kaip ten ka daryti ax.gif

Meile - gero/sekmingo starto!!!
Greisiuke, Cestrella
-kaip gero dalijimosi ir visko ten tik top smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nica79: 14 spalio 2014 - 07:40