Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(Comma @ 2014 10 13, 12:17)
Mergaitės, ar važiuodamos į TR draudėtės? Na pvz. kokiu kelionės draudimu... Visgi TR nėra ES šalis blush2.gif
Dar norėjau paprašyti pasisektukių blush2.gif Na nepalikit mūsų vienų... Mums taip reikia jūsų pavyzdžių, teigiamų emocijų, patarimų, patirčių... blush2.gif  wub.gif

As specialiai nesidraudziau, vyras turi auksine kreditine, kurios draudimas galioja visiems seimos nariams, tai tik issirasiau draudimo lapa ir viskas 4u.gif
Comma, tai kad mes su jumis, vis uzsukam, paskaitom.. o nauja temute susikurem kad nebutu cia daug offtopicu blush2.gif Nes mes gyvenam kitokiom bedom ir problemom, kitokiais klausimais.. o cia daugiausia mergaiciu eigoje arba planuojanciu, tad nesinori gadinti nuotaiku ir kalbeti apie pojucius ar nesklandumus, kai tai kitiems visai neaktualu blush2.gif
Bet as bent jau tai vienodai skaitau ir ana temute, ir sia 4u.gif

Ir labai visas palaikau thumbup.gif
QUOTE(Pelargonija @ 2014 10 13, 13:37)
O kokia kortelė?  blush2.gif

Musu American Express Gold, draudimo suma 75000 euru visiems seimos nariams+bagazo velavimas, skrydziu nesutapimas, vagystes, juridine pagalba, stomatologo pagalba ir t.t...
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 13, 13:54)
As specialiai nesidraudziau, vyras turi auksine kreditine, kurios draudimas galioja visiems seimos nariams, tai tik issirasiau draudimo lapa ir viskas 4u.gif
Comma, tai kad mes su jumis, vis uzsukam, paskaitom.. o nauja temute susikurem kad nebutu cia daug offtopicu  blush2.gif  Nes mes gyvenam kitokiom bedom ir problemom, kitokiais klausimais.. o cia daugiausia mergaiciu eigoje arba planuojanciu, tad nesinori gadinti nuotaiku ir kalbeti apie pojucius ar nesklandumus, kai tai kitiems visai neaktualu  blush2.gif
Bet as bent jau tai vienodai skaitau ir ana temute, ir sia  4u.gif

O mes turbut visos irgi skaitom abi temas biggrin.gif tikrai senbuves nepalikit musu 4u.gif jusu patirties dar mums labai prireiks, o ir siaip patarimu ir nuraminimu nebus per daug biggrin.gif nes sis visas kelias/procesas tikrai reikalauja daug stresiuko ir nerviniu lasteliu, o visu "monitoriai" skirtingai paveza, vienos lengviau susitvarko su tuo, o kitoms visai sakes buna nuo smulkmenu biggrin.gif Ir turbut dauguma jauciasi einanti pries srove, kai atrodo viskas klostosi kitaip nei planavai, bet gi mergaites - cia gyvenimas, o jis spalvotas su visom savo spalvom, viena diena balta, kita jau ziurek netiketai juoda. Ir bent jau mano patirtis rodo - kuo arciau tikslo tuo daugiau likimas tave tikrina ar labai stipriai esi pasiryzes tai gauti 4u.gif ir viska iskentus bus tas apdovanojimas bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bernadeta77 @ 2014 10 12, 21:47)
Sakykit, prasau, pries kiek laiko pries IVF tikslinga planuoti 1-a vizita? Jei IVF planuotume liepa, kada geriausia vaziuot pirmam vizitui?
Ir dar noriu paklaust, gal kas vaziavote su vaiku (IVF daryt)? Ar nesudetinga, kad su vaiku, ta prasme i apziuras, tyrimus ir t.t.  blush2.gif 
Aciu 4u.gif


Ar tikrai niekas negali atsakyti į mano klausimus? blush2.gif Ar tiesiog naujokų nebepriimate? ax.gif
Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bernadeta77 @ 2014 10 13, 12:34)
Ar tikrai niekas negali atsakyti į mano klausimus?  blush2.gif Ar tiesiog naujokų nebepriimate?  ax.gif
Ačiū iš anksto  4u.gif

Aš manau, kad geriausiai atsakymą gauti iš pačių TR, pas kuriuos žadatė liepos mėnesį apsilankyti. Tik jie gali pasakyti/ suplanuoti kartu su jumis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bernadeta77 @ 2014 10 13, 14:34)
Ar tikrai niekas negali atsakyti į mano klausimus?  blush2.gif Ar tiesiog naujokų nebepriimate?  ax.gif
Ačiū iš anksto  4u.gif

žinoma, kad priimam 4u.gif
manaiu atsakys kas važiavo su vaiku ax.gif o važiavo Atisa ir nica2
nebuvo problemų didelių kaip supratau

o registruotis reiktu vėliausiai prieš dvi savaites manau, nes paskui gali nebūti Semros, o jos pirmai konsultacijai tikrai reikėtų 4u.gif
o iki IVF tris mėnesius manau reik pasilikt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 13 spalio 2014 - 13:57
QUOTE(Bernadeta77 @ 2014 10 13, 14:34)
Ar tikrai niekas negali atsakyti į mano klausimus?  blush2.gif Ar tiesiog naujokų nebepriimate?  ax.gif
Ačiū iš anksto  4u.gif

Bernadeta, sveika prisijungusi bigsmile.gif
Mano nuomone tai nėra svarbu kada planuoti pirmąjį vizitą, jeigu nėra užsibrėžtų gairių kada norit startuoti su IVF. Mes nežinom kokia jūsų situacija (daryta LP, Hystero.. gimdos nuotrauka ir pan.) ar reiktų jas daryti? Jeigu reikia daryti tai reikės daugiau laiko (kiek nežinau, čia senbuvės labiau atsakys, gal kokie minimum 3 ciklai?). taip kad čia toks labai retorinis klausimas, todėl visos matyt ir pratylėjo smile.gif pvz mano vizitas buvo spali, o startuoti galiu nors ir dabar biggrin.gif bet startuosiu gruodi, nes pati taip susiplanavau dėl atostogų ir pan. juk kiekvieno situacija labai induviduali mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bernadeta77 @ 2014 10 13, 14:34)
Ar tikrai niekas negali atsakyti į mano klausimus?  blush2.gif Ar tiesiog naujokų nebepriimate?  ax.gif
Ačiū iš anksto  4u.gif


Sveika, Bernadeta 4u.gif Sorry paskubom visada darbe skaitau ir retai parasau.
Pirma vizita geriausia suplanuoti ciklo vidury, o laikas - kai turite laisvo laiko, ir nesvarbu kad darytumet tik liepa. Niekada nezinai ko reikes pries IVF - laparaskopija, histereskopija, genetiniai tyrimai (ilgai uztrunka jei darai LT), sutvarkyti hormonus ar dar koki slieka surasti .... lotuliukas.gif
Kartais suplanuoji vienaip, bet gyvenimas viska pakoreguoja savaip mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aivė: 13 spalio 2014 - 13:51
QUOTE(Bernadeta77 @ 2014 10 13, 13:34)
Ar tikrai niekas negali atsakyti į mano klausimus?  blush2.gif Ar tiesiog naujokų nebepriimate?  ax.gif
Ačiū iš anksto  4u.gif

kiek lankiausi klinikoje, tai ten patys turkai su vaikais ateina. beje keletas mergaiciu skrido su vaikais, su vyru pakaitomis kiek pamenu ziurejo, ir mums nebuvo, kad abiems kartu siustu i kokias proceduras, buna tai viena, tai kita.
naujokes visas priimame 4u.gif 4u.gif 4u.gif kuo daugiau tuo smagiau.

o del laiko paklausk ju paciu, jie paraso kada geriau atvaziuoti. buna kad po 1 vizito sako is karto darytis IVF, buna, kad reikia LP, reikia papildomu tyrimu, reikia gal kokiu vaistu pagerti. pvz man dabar liepe 2 ciklus kontraceptiku gerti.
pvz as skridau 4 dienas pries MM kad aptureti 1 vizita ir nebereiktu 2 kartus skraidyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magute: 13 spalio 2014 - 13:53
QUOTE(Aivė @ 2014 10 13, 14:48)
Sveika, Bernadeta  4u.gif Sorry paskubom visada darbe skaitau ir retai parasau.
Pirma vizita geriausia suplanuoti ciklo vidury, o laikas - kai turite laisvo laiko, ir nesvarbu kad darytumet tik liepa. Niekada nezinai ko reikes pries IVF - laparaskopija, histereskopija, genetiniai tyrimai (ilgai uztrunka jei darai LT), sutvarkyti hormonus ar dar koki slieka surasti ....  lotuliukas.gif
Kartais suplanuoji vienaip, bet gyvenimas viska pakoreguoja savaip  mirksiukas.gif


Aive, o jus kazkokius genetinius LT buvot dare?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allivo: 13 spalio 2014 - 14:09
QUOTE(Bernadeta77 @ 2014 10 13, 15:34)
Ar tikrai niekas negali atsakyti į mano klausimus?  blush2.gif Ar tiesiog naujokų nebepriimate?  ax.gif

Sveika prisijungusi, Bernadeta77 drinks_cheers.gif Kodel iskart "nepriimam", gal tieisog klausimelis per akis praslydo.. klausianciu daug, kartais buna, kad uzsidiskutuoji kazkokia tema ir kazkoks klausimas praslysta.. 4u.gif tiesiog nebijok kalusti kad ir 5 karta 4u.gif

Mes vaziavom su vaiku, buvom 25 dienas, tikrai absoliuciai jokiu problemu, nes i apziuras ejau viena, MV su vaiku lauke laukiamajame. Per punkcija mane su dukryte palydejo i palata, o MV isejo turto priduot ax.gif Kol as persirengiau, kol susitvarkiau, MV grizo ir tada jau jie manes lauke palatoje, kol atveze ax.gif Per isodinima lygiai tas pats - vyro nekviecia, eini viena, tad vaikas - tikrai ne kliutis 4u.gif Be to, autobusai, metro - viskas nemokamai vaikams berods iki 7 metu 4u.gif Taip pat su vaiku labai smagu Vialand pramogu parke thumbup.gif tai mini Disneylendas thumbup.gif Buvo taip faina, kad ir as su mazaja viosur supausi, su masinytem vazinejau ir dziaugiausi, kad yra vaikas ir ja prisidengus galiu pasivazineti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 13 spalio 2014 - 14:25
Ačiū labai visoms atsakiusioms 4u.gif
Rašiau apie mūsų situaciją ankstesnėj temukėj, bet Atisa (berods) po manęs paskelbė savo geras žinias, tai mano žinutę nedaug kas ir pastebėjo blush2.gif Beje, sveikinimai, Atisa, didžiausi 4u.gif
Jūs čia visos susibendravę, tai ir sakau, kad naujokių gal nepriimat ax.gif

Mes turėjom 2 IVF, problemos su vyro turtu, man daryta tik histeroskopija prieš 2 IVF.
Realiai galėtume planuotis IVF liepą arba šį gruodį, bet stabdo tai, kad rugsėjį turėjom 2-ą IVF ir ar ne per greit čia būtų 3-ią daryti g.gif Ir kad nespėsim pasiruošti tinkamai (suskraidyti I-am vizitui ir pasidaryti tyrimų) g.gif
Tai va 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Atisa @ 2014 10 13, 14:09)
Sveika prisijungusi, Bernadeta77  drinks_cheers.gif  Kodel iskart nepriimam, gal tieisog kalusimelis per akis praslydo.. klausianciu daug, kartais buna, kad uzsidiskutuoji kazkokia tema ir kazkoks klausimas praslysta..  4u.gif  tiesiog nebijok kalusti kad 5 karta  4u.gif

Mes vaziavom su vaiku, buvom 25 dienas, tikrai absoliuciai jokiu problemu


Ačiū labai už info smile.gif O nuo Jūsų nuomojamo buto iki klinikos ar toli važinėti reikėjo? Ar vaikas nepavargdavo? Visgi miestas didelis ir atstumai dideli g.gif
Atsakyti
QUOTE(Allivo @ 2014 10 13, 15:08)
Aive, o jus kazkokius genetinius LT buvot dare?


O taip, po 5 IVF ir musu daktarai ir turkai rekomendavo. Dabar tikliai neisvardinsiu visu bet pagrindiniai - Y chromasomos, Kariotipas, MTHFR, Factor II ir V... Gydytoja V.Mikstiene labai pagelbejo smile.gif Bet deja ne visus daro LT, ka skyre turkai..
Atsakyti