Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(Comma @ 2014 10 23, 13:35)
Man magute sakė įjungti px mygtuką, tai dabar jis pas mane užstrigo įjungtas, bet niekada gi nežinai žmogus kada atšoks lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
La,

Tiesa, aš irg Aktovegyn vartojau, buvau pamiršus
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 23, 12:14)

Kas del kito raketų dueto, tai bus matyt. Aš sparnus jau išskleidžiu 11.10 blush2.gif

oho kokios geros naujienos siandien drinks_cheers.gif
Atsakyti
Edena, mačiah, klausei dėl folio, gėriau 13sav,
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 23, 14:37)
Jūsų  nestuke.gif skyrelį..Tu va, pergyvenai dėl TV ir Laimo ligos..aš dar su tuo AMH, ir dar pas MV ta azoospermija, tai žinai, kaip jaučiuosi.. unsure.gif ten pas jį net ne milijonai..kalbam apie 6-10 "kareivukų", o ar buvo kas tinkama, tai net nžn, nes Tesa darėme pas GB, tai bijau, kad galėjo ir meluoti, kad "tinkami", jie ten viską padarytų, kad tik pas juos daryti IVF..
Todėl ir prašau, kas būsite kitą sav jau, updatinkit info dėl oro! smile.gif

Viskas bus gerai, Nica79 4u.gif Tikrai suprantu tavo nerima ir nepamirsiu, kaip as pergyvenau doh.gif pas maniski astenoteratozoospermija doh.gif Bet tu nelygink kitu rezultatu su turkais bigsmile.gif Jie tikrai padaro viska kitaip, gal kalbasi su tais embrionukais, pasakas seka, kad jiems ten taip patinka, nezinau wub.gif bet tikrai musu visu rezultatai TR virsija lukescius wub.gif Net ir su blogiausiom diagnozem 4u.gif
Taip kad junkis ta pati mygtuka kaip comma ir lekit pasitikti savo dziaugsmeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 23, 12:25)
Žinai ką..aš irgi - 11.10
Tiksliau, 2 c.d. turėtų būti 11.10, bet dabar kažkaip nuo streso visiškos nesąmonės, tai išskrendu 11.03, net savaitę anksčiau, nes paskutinį kartą mmm atėjo po 2.5 sav sad.gif



QUOTE(Nica79 @ 2014 10 23, 12:37)
Aij, bet, kaip sakoma, reikia tikėtis, kad viskas bus ok, ir bus  nestuke.gif Mūsų lapkritį ten daug, gal 5 būsme. Nes ir Emirra panašiai pradės, Šifonytė, berods, atskris LP ar Gn, o dar į Medicanoj su Comma kažkas bus, mačiau.

Todėl ir prašau, kas būsite kitą sav jau, updatinkit info dėl oro! smile.gif

kuo daugiau tuo smagiau, fantastika kad vis daugiau ryztasi. o ir man paciai geriau, kai uz kitas "sergi" ir lauki kai kitoms PASISEKS ir ziurek, jau ir paciai laikas skristi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magute: 23 spalio 2014 - 12:47
QUOTE(Comma @ 2014 10 23, 12:27)
Kapiec.... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Vadinasi PRIVALĖSIM abi grįžti nestuke.gif nes kitaip pavesim Edena su Atisa lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Jaučiu kaip pradėjo mano gležnus pečius slėgti atsakomybė lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Būtinai mergytės turėsit parvežt mums gerų žinių nestuke.gif nestuke.gif tikrai čia likusios sirgsime už Judvi. Labai labai jau reik vilties nors trupinėlio 4u.gif nes kaip žinot labai jau sunku čia sėdėt ir laukt savosios eilės... o dienos atrodo taip lėtai slenka... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 23, 13:45)
Taip kad junkis ta pati mygtuka kaip comma ir lekit pasitikti savo dziaugsmeliu  4u.gif


wub.gif JO..net Šiurpuliukai laksto..
Papildyta:
QUOTE(magute @ 2014 10 23, 13:46)
o ir man paciai geriau, kai uz kitas "sergi" ir lauki kai kitoms PASISEKS ir ziurek, jau ir paciai laikas skristi


Ach, Magute, žinai, nepopuliariai pasakysiu - nes man pačiai tai net lengviau "sirgi už kitas"..tada įsijungia kažkoks šeštas jausmas, ir, kai pvz, kas nors abejoja ar kažka, tai būnu dėl kitų visuomet tokia tikra, kad pasiseks ir visaks bus gerai..Sėdėdavau čia, skaitinėdavau, ir vis laukdavau, kol kokia mergaitė pasidalins savo įspūdžiais..o kai pačiai atėjo laikas jau skristi, na...žodžiu..teks ijungti mygtuką, kaip Comma lotuliukas.gif

Comma, aš išskrendu iš VNO, bet 11.03, tai tikriausiai su kokia kita turkoholike susitiksime lėktuve, nes mačiau, kad kažkas IVf pradės 11.05 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 23, 13:14)
Kas del kito raketų dueto, tai bus matyt. Aš sparnus jau išskleidžiu 11.10 blush2.gif

thumbup.gif bigsmile.gif

QUOTE(KittyKitty @ 2014 10 23, 13:45)
Edena, mačiah, klausei dėl folio, gėriau 13sav,

ir aš gėriau iki 12 savaitės, paskui genetikė apžiūrėjus viską sakė, kad galiu nutraukt.

nu jau kaip man šiandien šalta unsure.gif sustipau nerealiai, dabar sėdžiu pečiuką apsikabinus ir tingiu eit pietų darytis blush2.gif o darbe kaip viskas atsibodo ir visi nervuoja doh.gif kaip ne laiku tas euro įvedimas...
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 23, 13:14)
Aš sparnus jau išskleidžiu 11.10 blush2.gif

Super thumbup.gif

QUOTE(Nica79 @ 2014 10 23, 13:25)
Žinai ką..aš irgi - 11.10

Irgi super! thumbup.gif ot abi galėsit kaifuoti nuo ukolų drinks_cheers.gif
Beje, žiūriu Irėnė irgi 11.10 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 23, 12:25)
ot abi galėsit kaifuoti nuo ukolų drinks_cheers.gif

Aha, žinok iš karto visos minkštos vietos susitraukė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 10 23, 15:10)
o darbe kaip viskas atsibodo ir visi nervuoja doh.gif kaip ne laiku tas euro įvedimas...

ojoo... pritariui drinks_cheers.gif euras euras euras.. kasdien tas pats doh.gif O kaip man neebsidirba... noriu i dekreta hihihi.gif
Atsakyti